Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 56 tema

Ačiū už atsakymus 4u.gif gal tikrai ką ne taip supratau, bus viskas aišku po kito vizito wink.gif
Atsakyti
man ryt savaite su breketais,skausmai praejo, galiu kaip zmogus kramtyti, tik vakar buvau sunerimusi , nes valydama dantis su siulu tarp 5 ir 6 danties jo niekaip negalejau ikisti,bandziau visaip, tiesiog netilpo, tarpelis visiskai susipaude... o va siandien galvojau vel pabandysiu ir siulas iejo kuo puikiausiai, cia taip daznai bus ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2013 01 13, 22:58)
man ryt savaite su breketais,skausmai praejo, galiu kaip zmogus kramtyti, tik vakar buvau sunerimusi , nes valydama dantis su siulu tarp 5 ir 6 danties jo niekaip negalejau ikisti,bandziau visaip, tiesiog netilpo, tarpelis visiskai susipaude... o va siandien galvojau vel pabandysiu ir siulas iejo kuo puikiausiai, cia taip daznai bus ?  biggrin.gif

Man kaip diena, taip naujiena biggrin.gif viena karta vienas tarpas keiciasi, kita kitas. Man siandien lygiai menuo, reikes prisiruosti pasifotografuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 01 13, 23:31)
Man kaip diena, taip naujiena biggrin.gif  viena karta vienas tarpas keiciasi, kita kitas. Man siandien lygiai menuo, reikes prisiruosti pasifotografuoti ax.gif

Sveikinu, bio, su mėnesiuku thumbup.gif Lauksim nuotraukyčių 4u.gif Aš irgi mėnesiuko sulaukusi, įmesiu nuotraukų, nors pas mane tų pokyčių nelabai ir matyti... blush2.gif Bet nors ir lėčiau, bet susitvarkysiu šį reikalą ax.gif Tikiuosi tavo dantukai laaaabai tiesūs, nes nuotraukytėse mažutis tas nelygumas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 01 13, 23:52)
Sveikinu, bio, su mėnesiuku  thumbup.gif  Lauksim nuotraukyčių  4u.gif  Aš irgi mėnesiuko sulaukusi, įmesiu nuotraukų, nors pas mane tų pokyčių nelabai ir matyti...  blush2.gif  Bet nors ir lėčiau, bet susitvarkysiu šį reikalą  ax.gif  Tikiuosi tavo dantukai laaaabai tiesūs, nes nuotraukytėse mažutis tas nelygumas  drinks_cheers.gif

Tas mano antras, kur atsikises pajudejes ir statosi i vieta, o ir pirmas, kuris del antruko atsiloses atgal, matau, kaip pajudejes i prieki. Ortodonte sake, kad lygius dantukus tureciau tureti pusmecio begy, o paskui juodas darbas su centrais prasides doh.gif nes virsutiniu centras pavaziaves i desine, o apatiniu i kaire
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 01 14, 00:02)
Ortodonte sake, kad lygius dantukus tureciau tureti pusmecio begy, o paskui juodas darbas su centrais prasides doh.gif  nes virsutiniu centras pavaziaves i desine, o apatiniu i kaire

Aš irgi esu girdėjusi, kad pusmečio bėgyje mums visoms jau daugmaž gražu: štai taip ir gyvuoja tas greitasis dantų tiesinimas per 6 mėnesius biggrin.gif Vėliau tik juodas darbas su centrais, kaip ir gražiai išsireiškei 4u.gif Labai laukiu savo pusmečio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 01 14, 00:46)
Aš irgi esu girdėjusi, kad pusmečio bėgyje mums visoms jau daugmaž gražu: štai taip ir gyvuoja tas greitasis dantų tiesinimas per 6 mėnesius  biggrin.gif  Vėliau tik juodas darbas su centrais, kaip ir gražiai išsireiškei  4u.gif  Labai laukiu savo pusmečio  biggrin.gif

Tikrai cia ir bus greituju "paslaptis", kas dar netvarkoje per ta pusmeti, estetiniu patvarko lotuliukas.gif blush2.gif
As tai kazkaip laukiu gimtadienio, kuri dailia sypsena pasitiksiu, tikiuosi 27ta, tai jau tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evaneva @ 2013 01 13, 18:30)
Laba diena,
nuo penktadienio jau ir aš su breketais  ax.gif
norėjau paklausti, gal žinote ar susidėjus breketus vienoje klinikoje, galima pereiti į kitą? pas kitą ortodontą ir toliau pas jį tęsti gydymą? su dabartine ortodonte viskas gerai, esu patenkinta, tik išsišnekėjus su pažystamais, sužinojau, kad kitoje klinikoje už tuos kasmėnesinius vizitus mokėdavo max 50lt., o kartais ir mažiau, o dabartinė sakė, kad visada kaina bus 100lt, o jeigu reikės ką keisti tai ir daugiau. Tai ir susimasčiau apie perėjimo galimybę, nes jeigu vizito metu nieko nereikės daryti, tai mokėti 100lt. kaip ir už nieką nesinorėtų. Kokia jūsų patirtis šiuo klausimu? kiek mokat už tuos paveržimus?


sveikinu del breketu smile.gif man kiekvienas vizitas kainuos 150lt. o jei jus nueisit pas kita ortodonta, ta pigesni, ir jums jis visai nepatiks, juk buna kartais taip. ka tada darysit? vel pas savo grisit, pasake sorry?
QUOTE(bio @ 2013 01 13, 21:31)
Man kaip diena, taip naujiena biggrin.gif  viena karta vienas tarpas keiciasi, kita kitas. Man siandien lygiai menuo, reikes prisiruosti pasifotografuoti ax.gif


ir man tas pats biggrin.gif viena diena vienaip susikanda dantys, kita vel kitaip
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 01 14, 02:21)
Tikrai cia ir bus greituju "paslaptis", kas dar netvarkoje per ta pusmeti, estetiniu patvarko lotuliukas.gif  blush2.gif
As tai kazkaip laukiu gimtadienio, kuri dailia sypsena pasitiksiu, tikiuosi 27ta, tai jau tikrai 4u.gif


as svajoju savo 28-ta gimtadieni svest be breketu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2013 01 14, 11:05)
as svajoju savo 28-ta gimtadieni svest be breketu smile.gif

Tikiuos, ka issipildys tava svajoni! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ANETELE @ 2013 01 13, 22:20)
Kas lankotes pas Damusiene kokios mazdaug vizitu kainos?  ax.gif
Liko maziau nei menesis iki konsultacijos smile.gif galvoju gal higiena pries konsultacija pasidaryti? Nes manau vistiek rekomenduos darytis kaip manot?

Įvairios, žiūrint, ką ji daro. Pradžioje brangiau kainavo - kai pvz abu lankus keisdavo, dar kokias spyruokles ar pan. Tai ir 280lt esu palikus, dabar ir 20lt kainuoja, kai tik kokias grandeles uždeda.
Dėl higienos, tai viskas priklauso nuo dantų būklės, man neliepė darytis, bet aš prieš dedant pasidariau. Šiaip daryčiausi ją jau po konsultacijos, nes nuo konsultacijos iki breketų dėjimo dar mėnuo kaip minimum praeis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 01 14, 02:21)
Tikrai cia ir bus greituju "paslaptis", kas dar netvarkoje per ta pusmeti, estetiniu patvarko lotuliukas.gif  blush2.gif
As tai kazkaip laukiu gimtadienio, kuri dailia sypsena pasitiksiu, tikiuosi 27ta, tai jau tikrai 4u.gif

O aš tik 29-tą su dailią šypsena švęsiu, tai nieko tokio, dar rezerve visi metai iki 30-mečio jubiliejaus hihihi.gif Taip ir būna, kai paauglystėje tėvai veda, bet tau 'nereikia', o kai prisireikia irgi iš tėvų pinigų jau nebe paauglei nepatogu imti, o kai užsidirbi ir susidedi biggrin.gif Beje, kalbėjausi su drauge, kuri studijų metais nešiojo breketus, tai sakė, kad iš jos aplinkos visos ant 30-mečių breketus dedasi ax.gif Ir dar pasiklausė, ar gal su koledžo pirmakursiu susidėjau, dabar jauniau atrodyti noriu, tam tie breketai, nes kreivumo nepastebėjusi pas mane blink.gif lotuliukas.gif Tikra tiesa, kad tik mes sureikšminame, kas vyksta burnoje, nes kiti nelabai ir pastebi drinks_cheers.gif Bet visgi dėl savęs verta pakentėti su breketais... rolleyes.gif
Atsakyti