Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 56 tema

QUOTE(sau_lu_te @ 2013 01 14, 11:05)
as svajoju savo 28-ta gimtadieni svest be breketu smile.gif

Aš irgi labai tikiuosi iki gimtadienio nusiimti blush2.gif smile.gif

Prieš tai turėjau viltį iki Kalėdų rolleyes.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -čiobrelis-: 14 sausio 2013 - 13:30
Visos čia mes iki gimtadienių svajojam nusiimt. Pagal mano apskaičiavimus aš savo 25-ąjį jau turėčiau švęst su plačiu ir dailiu holivudu. Bet niekada negali žinot, kaip čia kas judės, suksis ir tvarkysis smile.gif

Man tai pagaliau tik užvakar nustojo skaudėt pirmukus. Ir nebekliba į visas puses. Net lengviau atsikvėpiau smile.gif bet už greitą sujudėjimą net nepykau, kad taip ilgai užsiskaudėjo, per kančias į žvaigždes. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ANETELE @ 2013 01 13, 22:20)
Kas lankotes pas Damusiene kokios mazdaug vizitu kainos?  ax.gif
Liko maziau nei menesis iki konsultacijos smile.gif galvoju gal higiena pries konsultacija pasidaryti? Nes manau vistiek rekomenduos darytis kaip manot?


Paantrinsiu Girl smile.gif .
Žiūrint ką vizito metu daro smile.gif .
Vielos pakeitimas apie 100 lt, visokios grandinėlės, elastikų maišiukai po 10 lt. už vieną. Vizitas gali kainuot nuo 20 iki 300 lt
Papildyta:
QUOTE(takemyscars @ 2013 01 14, 15:27)
Visos čia mes iki gimtadienių svajojam nusiimt



Aš irgi biggrin.gif , svajoju birželį jau nukautyta pasitikt bigsmile.gif
Atsakyti
Idejau savo menesiuko foto, telefonines, blogos kokybes, bet gal kazka iziuresit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 01 14, 21:33)
Idejau savo menesiuko foto, telefonines, blogos kokybes, bet gal kazka iziuresit blush2.gif

Matos pokyciai.
Pasistenk pasidaryt geresnes kokybes, nes veliau bus paciai smagiau zret i geresnes kokybes nuotraukikes. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, noriu paklausti, ar jūs pačioje pradžioje švepluodavote? blush2.gif Nes aš dabar taip švepluoti pradėjau, bet todėl, kad tarpukai tarp dantų darosi... Įdomu, kiek tai tęsis laiko g.gif
Bio, gražu, matosi nuostabūs pokyčiai bigsmile.gif Man tokių didelių nesimato ax.gif
Atsakyti
As dar neilgai su breketais, bet sneku normaliai. Dar nebuvo sveplavimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 01 14, 21:58)
Merginos, noriu paklausti, ar jūs pačioje pradžioje švepluodavote?  blush2.gif  Nes aš dabar taip švepluoti pradėjau, bet todėl, kad tarpukai tarp dantų darosi... Įdomu, kiek tai tęsis laiko  g.gif
Bio, gražu, matosi nuostabūs pokyčiai  bigsmile.gif  Man tokių didelių nesimato  ax.gif

Man viena vakara kazkoks svilpimas buvo arba kai greitakalbe tausku (o ta megstu) susvepluoju kartas nuo karto ax.gif

Aciu tau ir Flegmai uz pokyciu ivertinima, kai pasidalini, kazkaip smagiau pasidaro 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 01 14, 20:33)
Idejau savo menesiuko foto, telefonines, blogos kokybes, bet gal kazka iziuresit blush2.gif

Liuuuks, permainos vyksta smile.gif sveikinimai! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 01 14, 13:21)
O aš tik 29-tą su dailią šypsena švęsiu, tai nieko tokio, dar rezerve visi metai iki 30-mečio jubiliejaus  hihihi.gif  Taip ir būna, kai paauglystėje tėvai veda, bet tau 'nereikia', o kai prisireikia irgi iš tėvų pinigų jau nebe paauglei nepatogu imti, o kai užsidirbi ir susidedi  biggrin.gif  Beje, kalbėjausi su drauge, kuri studijų metais nešiojo breketus, tai sakė, kad iš jos aplinkos visos ant 30-mečių breketus dedasi  ax.gif  Ir dar pasiklausė, ar gal su koledžo pirmakursiu susidėjau, dabar jauniau atrodyti noriu, tam tie breketai, nes kreivumo nepastebėjusi pas mane  blink.gif  lotuliukas.gif Tikra tiesa, kad tik mes sureikšminame, kas vyksta burnoje, nes kiti nelabai ir pastebi  drinks_cheers.gif  Bet visgi dėl savęs verta pakentėti su breketais...  rolleyes.gif



drinks_cheers.gif lygiai tokia pat mano istorija, budama paaugle priesinausi, gedinasi , nenorejau, paskui proto ikrito, bet priruosti reikejo ,tik dabar va pasiryzau smile.gif o tikrai galejau anksciau , bet viskas i gera bigsmile.gif tik budama 27 susidejau smile.gif tad irgi iki 30-mecio turiu laiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2013 01 15, 11:46)
drinks_cheers.gif lygiai tokia pat mano istorija, budama paaugle priesinausi, gedinasi , nenorejau, paskui proto ikrito, bet priruosti reikejo ,tik dabar va pasiryzau smile.gif

Noraeleo, drinks_cheers.gif Net neabejoju, kad mums tie du metai pralėks nepastebimai thumbup.gif
Atsakyti
Įlindau į albumiuką, tai tikrai naujokių pokyčiai jau matosi thumbup.gif o noraeleo, tai kažkaip įtariu tikrai dviejų metų neprireiks, nebent su sąkandžiu didesnės problemos kokios smile.gif
Aš tai pasidžiaugsiu, kad man dešinėj pusėj tarpukas dar sumažėjo, jau jaučiu, kad liežuvio praktiškai neįkišu bigsmile.gif seniai nuotraukas bedariau, reiks po higienos ketvirtadienį padaryt dantų fotosesiją - tada geriausiai pokyčiai matosi smile.gif
Atsakyti