Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanojame pinigus

QUOTE(jasia @ 2006 05 23, 10:34)
Mes esam dėję į nuotraukos remelį ir užrašas šalia:kai prireiks išdaužti tongue.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif va ir radau tai, kas atitiko mano skonį yahoo.gif Na negaliu atsidžiaugti lotuliukas.gif Dabar ramia širdim lauksiu baliuškos biggrin.gif
Atsakyti
kažkada su klasiokais savo auklėtojai vestuvių proga dovaną teikėm "grynais". įdėjom juos į papasčiausią gražų vokelį, tačiau viskas ne taip banalu - vokelį prisegėm prie molinės, vaikiškais piešiniais apipaišytos plytos (auklėtoja laukėsi, o plytą pateikėm kaip naujų namų ir naujo gyvenimo simbolį - kertinį akmenį).
auklėtoja tikrai džiaugėsi ir sakė, kad čia buvo pati smagiausia ir originialiausia vestuvių dovana smile.gif
Atsakyti
kažkada ,dar rublių laikais, buvom kupiūras susukę ir sukišę į tą skylėtą plytą, plytą įdėjom į dėžę, ją į kitą ir.t.t. - didžiausia dėžė nuo teliko buvo biggrin.gif

Visų pirma jubliatas, labai apsidžiaugė ir nustebo ,kad teliką dovanojam, paskui nusibodo pakuot dėžes lotuliukas.gif Bet rezultatas nenuvylė thumbup.gif

Dar buvom į makaronų pokelį, bet tokį irgi tarybinių laikų sudėję lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulė: 20 spalio 2006 - 17:58
Oi kiek jūs visokių žinomų ir nevisai bejerių prirašėt.
O aš tai vakar pirkdama draugei atvirutę, pamačiau labai fainų vokelių pinigams specialiai dėti. Kainuoja apie 3 litus. bet tikrai thumbup.gif ir dar turiu tokią knygą. tai nufotkinau ir bandau įdėt.
Čia į paprasčiau sią dėžutę nuo saldainių gražiai papuoštą sudėta ir dar žvaigždutė iš pinigėlių padarytą.
user posted image
O čia tai toks kaip žaidimas padarytas. Kas norėsit vėliau galėsiu žaidimo aprašymą įdėt. Gana fainas. biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
uzsakinejom geliu puokste su medzio sakini, jos tokios buna labai vingiuotsi ir ant to medelio kaip gelytes pritvirtinome kupiuras, zodiu gavosi "pinigu medis" tuo paciu ir geliu puokste ir dovana...
o kai ejome i vestuves, tai buvau SM radusi ideja, is 10 Lt kupiuru padaryti viena kurpiura - milijona. Tai sulanktomos ir sudedamos kupiuros taip: 10]0]0]0]0]0 ("]" - kupiuros lenkimo vieta) ir ireminom i foto remelius, o teikdami sakem taip: "pirma milijona dovanojame mes, antra patys uzsidirbsite". iki sioliai neisarde sito sedevro :mirksiukas. o draugai yra nese tokia vestuvine dovana: nupirko taupykle su uzrasu seimos biudzetas ir ten iskeistus metalinius pinigelius sudejo.
Atsakyti
Savaitgalį buvom jubiliejuje, tai kupiūrą suukau, pririšau ir įdėjau į taip papuoštą butelį. Gaila, kad netilpo metalinis litas - būčiau pridėjusi metaliniais smile.gif.
Šventėm ant upės kranto, tai sakiau, kad upės vanduo išplovė.
Atsakyti
Tinka ir maza grazi dezute su graziu bantuku tongue.gif Nors kitos idejos daug geresnes, bet sudetingesnes.
Atsakyti
mes vyro broli sveikinom taip: iskeitem 100lt po 1lt, nupirkau minimoj parsiuka uz gal 4lt (bet fainas toks), praardziau truputi palei siule, sudejom visas monetas ir uzsiuvau svoris kiaulytes nemazas gavos ir padovanojom. tai zinok geras taupymo budas, nes ta kiaule jau 3 metus pas jo broli stovi nepraardyta gaila jam tokia dovana gadint.sako, kad bus juodai dienai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2006 05 23, 09:34)
Mes esam dėję į nuotraukos remelį ir užrašas šalia:kai prireiks išdaužti tongue.gif

Patiko ši mintis....
Žinoma ir visos kitos orginalios.Bet kažkaip nesinori po 1 lt dovanoti , jei žmogus turi konkretų tikslą kur pinigėlius išleisti , tai didesnė suma metaliniais pinigėliais gali ir nepatogumų sudaryti g.gif
Na bet čia kiekvienam pagal aplinkybes....
Atsakyti
as irgi esu pinigu medi dovanojusi, bet tada 2 litai zali buvo, tai palinkejau , kad tas medis visada zliuotu, labai neblogai gavosi. ( dabar gal po doleri galima issikeisti )
ir esu taip pat taupykle su pinigais dovanojusi, tai kai padovanojau tam asmeniui, ir dovana buvo isvyniota, tai dar ir kiti sventejai prisidejo ir imete litu i taupykle smile.gif 4u.gif
Atsakyti
O man reikia sumąstyti, kaip originaliai supakuoti pinigus, kuriuos aš dovanosiu savo močiutei, 90-ies metų proga doh.gif Gal kas turite kokią idėją?
Atsakyti
nupink karolius. mano teta gavo 40 proga taip karolius buvo po 2 lt susmulkinta 100lt ir moneta isuko i cilofana persvieciama ir suriso karolius. gaila nuotraukos neturiu imesciau paziuret. bet gal supratot. nu kaip budavo seniau kermosiuje karoliai ar apyrankes daromos vaikam is saldainiu tai cia tokiu primncipu
Atsakyti