Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanojame pinigus

QUOTE(toja @ 2007 02 27, 10:05)
nupink karolius. mano teta gavo 40 proga taip karolius buvo po 2 lt susmulkinta 100lt ir moneta isuko i cilofana persvieciama ir suriso karolius. gaila nuotraukos neturiu imesciau paziuret. bet gal supratot. nu kaip budavo seniau kermosiuje karoliai ar apyrankes daromos vaikam is saldainiu tai cia tokiu primncipu


gal ir nieko idėja, ačiū.
Bet reikia supinti labai dailiai, nes mano močiutė pati visokiausius gražiausius rankdarbius daro, mezga, neria, siūna ir pan. Tai jei kaip nezgrabnai padarysiu, dar pylos gausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
aš kaip tik darau medelį pinigams-susukau iš paprasto aliuminio vielos šakas,pritvirtinau prie akmens kad stovėtų,nupurškiau juodais dažais aerozoliniais,liko pritvirtinti gyvus žiedus ir prie šaknų padėt pinigų pilną maišelį
Atsakyti
QUOTE(alexxxx @ 2007 05 09, 21:22)
aš kaip tik darau medelį pinigams-susukau iš paprasto aliuminio vielos šakas,pritvirtinau prie akmens kad stovėtų,nupurškiau juodais dažais aerozoliniais,liko pritvirtinti gyvus žiedus ir prie šaknų padėt pinigų pilną maišelį

bigsmile.gif gera mintis! fantastiškai turėtų atrodyti!
Atsakyti
QUOTE(neužmirštuolė @ 2007 05 10, 11:43)
bigsmile.gif gera mintis! fantastiškai turėtų atrodyti!

ir dar labai įdomu, kaip ilgai tos gyvos gėlės laikysis? g.gif
Atsakyti
Mes karta su draugais vienam jubilijatui padovanojom trilitrini sloka kuriame buvo sudeti pinigai, tiklsiau centai (nes visus banknotus iskeitem i baltus centus) , ir uzkoncervavom ta slokai. Padarem idomia etikete ir padovanojom:)) biggrin.gif






Papildyta:
QUOTE(ERVInga @ 2007 02 09, 20:06)
Patiko ši mintis....
Žinoma ir visos kitos orginalios.Bet kažkaip nesinori po 1 lt dovanoti , jei žmogus turi konkretų tikslą kur pinigėlius išleisti , tai didesnė suma metaliniais pinigėliais gali ir nepatogumų sudaryti g.gif
Na bet čia kiekvienam pagal aplinkybes....



as irgi sutinku, kad dovanoti dovana smulkiais pinigais - centais ar metaliniais litais, galima tik tam zmogui, kuris toki bairi suprastu.. biggrin.gif , nes kitu atveju nei jubilijatas nei dovanotojas smagiai nesijaustu tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUSSTE: 17 gegužės 2007 - 10:21
Mes per savo vestuves is draugu gavom konservamo stiklaini, pripilta cukraus(gabaliukais), o tarp cukraus buvo ideti pinigai maiselyje. thumbup.gif Visa tai buvo grazioj dezutej ir dar stiklainis buvo pridenktas tokiais kaip siulais kur i puoktes deda. Linkejimas buvo pasisaldinti gyvenima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neužmirštuolė @ 2007 05 11, 14:55)
ir dar labai įdomu, kaip ilgai tos gyvos gėlės laikysis? g.gif

nu gėlės tai kolbutėse įmerktos,laikysis,plaušu apsukau kad nesimatytų,žalumos truputuką-norų krūmas gavos mirksiukas.gif
Atsakyti
Labiausiai man patiko kai sese ikurtuvems padovanojo pinigu: jie buvo ipakuoti i grazia, solidzia kartonine dezute. o ant dezutes uzklijuotos miniatiurines plytos ir miniatiurine kelne smile.gif dar pasakojo kad yra pinigai mokslams - tai ant virsaus uzklijuoti miniatiuriniai akinukai smile.gif tik gaila, kad sitie mieli daigciukai buvo nupirkti Vokietijoj sad.gif

O man paciai su seima teko dovanoti pinigu vyro broliui is Kauno. tai idejom i taupykle bigsmile.gif bigsmile.gif ta melyna adidas style: http://draugas.dovan...ion.html?lang=2
Atsakyti
O mes, mano brolio vestuviu proga, irgi dovanojom pinigu. Kad nebutu taip paprastai vokelyje, sumasciau juos uzslepti. Nupirkau dailia kartonine dezute 30/30cm. I ja pripyliau ryziu, zirniu, grikiu, smulkiu makaronu, perliniu kruopu ir 50lt issmulkintu po 1, 2, 5, 10, 20, 50 centu. Likusia suma po 10lt sudejau i permatomus maiselius ir uzkasem visoj toj masej. Kai dovanojom, net nenutuoke, kokia staigmena ju laukia thumbup.gif Ir pasakiau, kad visa ta dezute - juodai dienai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Murgita @ 2007 06 24, 21:34)
O mes, mano brolio vestuviu proga, irgi dovanojom pinigu. Kad nebutu taip paprastai vokelyje, sumasciau juos uzslepti. Nupirkau dailia kartonine dezute 30/30cm. I ja pripyliau ryziu, zirniu, grikiu, smulkiu makaronu, perliniu kruopu ir 50lt issmulkintu po 1, 2, 5, 10, 20, 50 centu. Likusia suma po 10lt sudejau i permatomus maiselius ir uzkasem visoj toj masej. Kai dovanojom, net nenutuoke, kokia staigmena ju laukia  thumbup.gif  Ir pasakiau, kad visa ta dezute - juodai dienai  thumbup.gif


Geras thumbup.gif Kazkaip mano isradinguma paskutiniu metu keicia tingumas, reikia taisytis blush2.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kur daro medi,ant kurio pinigelius pritvirtina. Labai neturiu tam pasaukimo,na kazka daryt,komponuot. Gal zinote Kaune kur dar gal graziai pakuoja pinigus?
Atsakyti
mano sumastymas toks. nupirkau nuotraukom remeli toki didoka, surasiau pasveikinima, o pinigelius kuo smulkesnem kupiurom isdeliojau veduokles forma, gale parasiau esant reikalui ismusti stikla, visai nieko atrodo ir ne vokeli jau taip atsibodes
Atsakyti