Įkraunama...
Įkraunama...

Antrojo pusmečio šiaulietukai

QUOTE(Google @ 2013 01 08, 15:54)
aciu. O jei butu galima sakyti NIEKADA, drasiai sakyciau kad nebeapsiimsiu jokiu mokslu.. nebent kursiukai kokie..  magistras uztruko daug ilgiau nei bakalauras. 
Na mano vis dar  daznai verkia  paliekamas.  verysad.gif SU pampiu ir net nesviecia kitaip, nes darzeli nesodina, ir jau buvom beseda, bet atprato... Gal vasara atprasim... priprato kramtyt soske visa diena darzeli.. Na niekaip nepavyksta atsikratyt.. gal kai sugriaus, nebereiks... tiek pas mus geru dalyku...  doh.gif  biggrin.gif
O tu maziau nerimauk... viskas Jums bus gerai. labai nerimavau del miego as, bet pasirodo kad jokiu problemu bent mano vaikui ten miegot...  manasis namie tai pieno dar geria.. bet pasirodo, nera ir nereikia...

Butent NIEKADA, sakyti negalima
Mes jau be tiutes apie men thumbup.gif
Misinuka gerem dar net 3 kartus blush2.gif reikia ir pries pietu miega unsure.gif
Rafaela saldainiai kazkas tokio...o torto nesu ragavusi, bet lyg skaiciau, kad sunkokas....

QUOTE(Inesa22 @ 2013 01 08, 16:01)
ketvirtadieni visa seimyna keliaujam pas gyditoja seimos, vyrui yra uzspaustas pirsto nervas tai gere dabar vaistus, ziures ka toliau daryti, vaikui tai profilakai ir atsakyma is po vilniaus nunesti, o man tai kelyje kaupiasi vandenys.

Laikykites seimyneles, kuo geresnes sveikatos 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(gtn @ 2013 01 08, 18:37)
Sveikuciai  4u.gif
Ilgai neuzejau, bet daznai pagalvojau...

I darzeli Dominykas neina. Priziuri tai brolio zmona, tai mano mama ar buna su teciu :)Su puoduku draugaujam tik dienos metu.

Laukiam dazniau 4u.gif
O kaip manai, Dominykui nesinoretu???
Man tai atrodo, kad jam jau tuo reikia, nes jis elgiasi/ atrodo (ir zmones is salies taip sako) kaip daug viresnis ax.gif Pabandysim, nepatiks gal atidesim iki rugsejo mirksiukas.gif

QUOTE(vilencija @ 2013 01 08, 19:53)
Sveikos pleputes 

Luga, tau mano palinkejimas isdave ar i profili ilindai ?
o paukshte, is kur tau itarimas ??
as juk taip slepiau

Teisingai manot, musu gandras pasirinko ne pati tinkamiausia laika, nes as juk tik pradejau dirbti darba, kuris patinka, yra kur tobuleti, ko mokytis ir be to atejau dirbti i merginos vieta, kuria isleidau gimdyt.. darbdaviai dar nezino, zinokit labai baisu pasakyt  unsure.gif nors yra labai zmogiski, paprasti, draugiski, bet vistiek is mano puses gavosi labai negraziai..
o gavosi kaip gavosi, vaikuciai patys pasirenka savo laika. patys esam labai laimingi, o ypac vyras
Sveikinu apsigynus  4u.gif  Kada dilpoma gausi? su ceremonijom ar paprastai? nu isisvaziduoju, kaip gera ant sirdies ir ramu, kad jau nebekaba.. reiketu ir man kada prisiversta save taip.  rolleyes.gif
Smagu, del darbo  thumbup.gif
o del vandens parko - as vis pasvarstau, kaip Adomas ten elgtusi ir ar jam aptiktu, nes maudymasis vel katastrofa pas mus. net nuo kaledu senio gavo specialu zaislu i vonia us muzika, burbulais - bet vistiek stovi ir nenori kad ant jo lietum dusa
Kaip tu jautiesi? tikrai jau daug tau laiko  bigsmile.gif kaip Paulina auga?
Aha, pradingusios. Is vis musu gretos labai cia apmazejo  unsure.gif
Adaptavosi. Darzelyje jam patinka, noriai eina, pasiilgsta darziuko, vaiku. Su papmpiu miega tik nakti, ismetam sausa, suplysusi, reiketu jau tiesti tik palutes, bet daznai nakti atkeliauja i musu lova, tai reiektu ir musu lova iskloti palutem ant puodo prasosi savotiskai, vedasi i wc, kartais pasako kaku. buvo uzejes periodas kai pabusdavo nakti ir vesdavosi i wc. zodziu vis geryn su tuo reikalu
O tu nusiramink, kuo pati ramesne busi, tuo Justui geriau bus  mirksiukas.gif naturalu, kad pilna klausimu kyla, kaip bus. bet pamatysi viskas bus gerai. smile.gif

Vilencija, tik palinkejimas 4u.gif niekur nesikniausiojau schmoll.gif , Sveikinimai didziausi 4u.gif Na tikiu, kad darbdaviai bus labai nepatenkinti verysad.gif , bet....yra kai yra ...
Kazka praleidau, nuo kada Adomas vandens bijo? Saunu, kad adaptavosi darzelyje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesa22 @ 2013 01 08, 17:01)
ketvirtadieni visa seimyna keliaujam pas gyditoja seimos, vyrui yra uzspaustas pirsto nervas tai gere dabar vaistus, ziures ka toliau daryti, vaikui tai profilakai ir atsakyma is po vilniaus nunesti, o man tai kelyje kaupiasi vandenys.

Sveikatos jusu seimynai 4u.gif

QUOTE(gtn @ 2013 01 08, 19:37)
I darzeli Dominykas neina. Priziuri tai brolio zmona, tai mano mama ar buna su teciu :)Su puoduku draugaujam tik dienos metu.

O kodel neina? nes nevedat? ar kad nenori? rolleyes.gif

QUOTE(Inesa22 @ 2013 01 08, 21:44)
vilencija sveikinu besilaukiant antros atzaleles, lengvo nesiojimo  4u.gif

Aciu smile.gif

QUOTE(Lūga @ 2013 01 08, 21:54)
Vilencija, tik palinkejimas  4u.gif niekur nesikniausiojau  schmoll.gif , Sveikinimai didziausi  4u.gif  Na tikiu, kad darbdaviai bus labai nepatenkinti  verysad.gif , bet....yra kai yra ...
Kazka praleidau, nuo kada Adomas vandens bijo? Saunu, kad adaptavosi darzelyje  thumbup.gif

Viskas gerai mirksiukas.gif tu tiesiog labai izvalgi mirksiukas.gif aciu smile.gif
Buvo jau toks periodas jam, bet savo noru buvo pradejes sestis ir turkstis vonioje, o kas jam vel uzejo?.. nebeseda, atsistojes tik prausias, pasiima zaisliuka ir vel stovi. pyksta, kai dusu ji prausi, o apie galvos plovima tai isvis tyliu, per reikimus tik doh.gif rodos visad saugojom, kad i akytes nepapultu vandenuko, ko jis cia taip nenori g.gif sakau, tiesiog reik vel islaukt kada pats panores noriai maudytis rolleyes.gif

o jusu vaikuciai jau daug kalba? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lūga @ 2013 01 08, 16:23)
Kaip tavo sveikata?
Kaip mazyle gyvena?

4u.gif

QUOTE(gtn @ 2013 01 08, 19:37)
Filotija, smagus laukimo laikotarpis tau

4u.gif

QUOTE(vilencija @ 2013 01 08, 20:53)
tau mano palinkejimas isdave ar i profili ilindai ?

Teisingai manot, musu gandras pasirinko ne pati tinkamiausia laika

del vandens parko - as vis pasvarstau, kaip Adomas ten elgtusi ir ar jam aptiktu, nes maudymasis vel katastrofa pas mus

Kaip tu jautiesi? tikrai jau daug tau laiko  bigsmile.gif kaip Paulina auga?

Tai kad palinkejai labai aiskiai. biggrin.gif Cia jauciu visoms aisku paliko. biggrin.gif

Pati pati paciausia laika pasirinko ir pati pati tinkamiausia. mirksiukas.gif tongue.gif Kitaip ir buti negali. mirksiukas.gif 4u.gif Patys didziausi sveikinimai. bigsmile.gif Gal jau zinot ko laukiat. Nors as kazkaip tuo echoskopu nelabai tikiu. Man pirma sake brolis, kad bus, dabar sako, kad sese. Nors as pati galvoju, kad bus sese. Nes kai pirma sake bus brolis, tai viduj kazkoks sarsalas vire. O kai mano mama Paulinai sakydavo, va bus brolis ta ir ana. Tai mane kazkoks net nervas imdavo, vis noredavos sakyt "is kur tu istraukei, kad bus brolis". O dabar kai pasake, kad sese, kazkaip ramiau jauciuos. smile.gif

Maniskei vanduo, tai kazkas TOKIO. Kaip MB sako, matyt del to, kad palei horoskopa vandenis. lotuliukas.gif

Man tai paskutiniu metu silpna pradejo darytis. Jei kur toliau reikia eit, tai katastrofa, vos bepasivelku, speju kraujas prasteja, matyt gelezies truksta, o dar pas gine vis neiseina nueit. Vakar turejau eit, bet paskambino is poliklinikos, kad pas gydytoja seimoj gedulas, ir nedirbs ji, tai atidejo vizita kitai savaitei. Siaip kaip ir viskas daugiau butu gerai, jei ne tas silpnumas, jegu neturejimas. doh.gif

Paulina auga, mandreja, gudreja. Uoj kaip viska supranta. biggrin.gif Kartais net juokas is jos ima. Del puodo, tai vat ir turim beda, kad pasodinta, tai sedi ir padaro, bet pati nepasipraso. doh.gif Turi speliot, ar kas kiek laiko pasodint "pabandymui". Cia kazkuria diena subariau, kad nesipraso, tai isizeide baisiausiai, apsiverke, paskui nuejo pati servetele susirado, sedejo, kukciojo ir asaras su servetele sluostes. biggrin.gif Nzn kaip jai isaiskint, kad reik prasytis ant puodo, nes kai pasodinta daro, tai supranta, kad padaro, pati pasako, kad daro, ar padare. O jei su pampiu buna, tai i pampi daro ir viskas. doh.gif

QUOTE(vilencija @ 2013 01 08, 23:19)
o jusu vaikuciai jau daug kalba? ax.gif

Na ka vadint kalbejimu ziurint. Siaip mes susikalbam. Pavienius zodzius sako, kitus sava kalba, bet as zinau ka jie reiskia (aisku yra daugybe ka ji sneka, ko nesuprantu, nes buna, kad ji kazka pasakoja savo kalba, o as is viso nieko nesuprantu). Kitus kazkiek jungia, kad pasakytu ko nori ar nenori. Dali dabar pastebiu pirmais skiemenim sneka. Kai kurie tie skiemenys turi po kelias reiksmes, bet as susigaudau apie ka kalba is konteksto aplink tuo metu. Na tarkim ziurejau Beatos laida, ta ten kazka pjausto, tai maniske "piau-piau" kartojo, na cia reik suprast "pjausto". Zino ji ta zodi labai gerai. O kartais pavalgius buna purvinom rankom, lekia link vonios irgi jai "piau-piau". Tai jau tada reiskia, kad reikia rankas "plaut". Ir siaip labai daug pas ja dabar zodziu reik is pirmo skiemens-zodzio pradzios suprast. "mie"-miega, "pie"- piesti ir t.t. Bet nemazai visokiu ir pilnu sako. Kartais dar pastebiu, kad buna sako koki nors zodi, po kiek laiko ji pamirsta. Pvz sakydavo "batai", dabar pastebiu vel "tepa" sako. biggrin.gif Bet is esmes susisnekam, pasako ko nori, ko nenori, papraso kazko, pakomentuoja ka mato lauke, knygutej, per tv, ar aplinkoj.

Bet zinau viena vaika uz Paulina viena diena vyresni, kuris dar is viso nei vieno zodzio nesako. Nei ate, nei aciu nic nieko nepasako. Jauciu labai skirtingai vaikams su tuo kalbejimu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filotija: 09 sausio 2013 - 08:15
QUOTE(gtn @ 2013 01 08, 19:37)
Esu bandziusi ne karta. Tiek rafaelo tortas, tike saldainiai man patys paciausi  bigsmile.gif
Sveikinu su baigusiais mokslais  4u.gif

aciu. koki dar torta bandei? koki rekomenduotum pasidaryt? savaitgaliui ruosiuosi sutepti koki... smile.gif

QUOTE(vilencija @ 2013 01 08, 20:53)
*Teisingai manot, musu gandras pasirinko ne pati tinkamiausia laika, nes as juk tik pradejau dirbti darba, kuris patinka, yra kur tobuleti, ko mokytis ir be to atejau dirbti i merginos vieta, kuria isleidau gimdyt..
** Sveikinu apsigynus  4u.gif  Kada dilpoma gausi? su ceremonijom ar paprastai?
*** o del vandens parko - as vis pasvarstau, kaip Adomas ten elgtusi ir ar jam aptiktu, nes maudymasis vel katastrofa pas mus.
****bet daznai nakti atkeliauja i musu lova, tai reiektu ir musu lova iskloti palutem biggrin.gif

* Sveikinu!!! Labai labai sauni naujiena, dziaugiuosi uz Jusu seima. wub.gif Tu dabar su terminuota sutartimi? as ir praeitam darbe taip susisukau, tik atbuvau 2 m ir isejau... iki anos merginos gryzimo buvo likes pusmetis.. Turejo samdyt kita zmogu... Is pradziu nesmagiai jauciausi, bet raminau save kad nueme prieda ir nezadejo palikt toliau dirbti... biggrin.gif
Siaip pamastau, kada atejus i nauja darba butu "teisinga" iseit vaiku gimdyt... g.gif
** Aciu 4u.gif Bus su ceremonija, su tais drabuziais. Bus sausio gale vidury savaites, tai nzn ar prasytis kad isleistu dienai is darbo ar tiesiog pasiimti ramiai nuvykus kada patogiu laiku... nu bet manau uzsitarnavau oficialaus iteikimo. lotuliukas.gif
*** mums buvo ta krize. Bet kazkaip praejo, nes pradejo su broliu maudytis. Maudom tik vonioj, nepatinka jam dusas, kas pilama ant galvos, galvos plovimai, plauku sukavimai... doh.gif tai stengiuosi nepatinkamas proceduras greitai atlikti, stengiuosi nepilti kad vanduo ant akiu begtu. Siaip naudojuosi laistytuveliu jo ir dainuoju daina apie lietu ir karaliu mieganti. Jam patinka. ax.gif
**** as uzsitiesiau is musu lova... siaip neperslampamos paklodes baisiai brangios... virs 120 lt. tai pasiuvo viena is SM. thumbup.gif

QUOTE(Lūga @ 2013 01 08, 21:54)
Rafaela saldainiai kazkas tokio...o torto nesu ragavusi, bet lyg skaiciau, kad sunkokas....

zinok as ir maniau, kad saldus, sunkus..bet tikrai ne... sulaisciau su dviems citrinomis.. isspaudziau 150ml sulciu, atskiedziau vandeniu 200ml.. tai liko gal tik 80 ml nesupiltu... pirsteliu nemirkiau... tai tikrai atmuse ta salduma labai puikiai tiek rugstaus sulaistymo...
Papildyta:
QUOTE(Lūga @ 2013 01 08, 21:54)
Mes jau be tiutes apie men  thumbup.gif

saunuoliai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vilencija @ 2013 01 08, 23:19)
o jusu vaikuciai jau daug kalba? ax.gif

kalba gana nemazai, bet ziuriu kad sukeicia kartais skiemenis vietomis. ar netaria pirmu raidziu. Gal neisgirsta. g.gif gaunasi alio = LIO, šviesa = vieša ir t.t.
Atsakyti
Sveikos,

Sveikinimai praleistiems sukaktuvininkams
user posted image

O mes sia savaite neinam i darzeli, akiu uzdegimas. Manes is darbo neisleido, nes nera kas pavaduoja, tai lakstau i darba po kelias valandas diena ir sedziu iki nakties darbe.
O Tautvydas daug sneka, daug dainuoja, bet ne visada susisnekam dar.

Dideli sveikinimai Vilencijai 4u.gif Dziugu uz jus.
Google, taip pogi, sveikinimai baigus dideli darba smartass.gif
Atrodo nieko nepraleidau. g.gif
Atsakyti
Tautvydukui sveikateles, varksiukas berniukas 4u.gif
Atsakyti
Dekui perduosiu smile.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif

QUOTE(vilencija @ 2013 01 08, 20:53)
*o paukshte, is kur tau itarimas ?? g.gif

*o del vandens parko - as vis pasvarstau, kaip Adomas ten elgtusi ir ar jam aptiktu, nes maudymasis vel katastrofa pas mus. net nuo kaledu senio gavo specialu zaislu i vonia us muzika, burbulais - bet vistiek stovi ir nenori kad ant jo lietum dusa 


*man kazkaip isdave tavo info po avataru....kur buvo minima apia antra vaika, kazkaip buvai pasirasius, kad man iskart sukele itarimu biggrin.gif Tad sveikinu tave ir tavo visa seimyna su sia grazia zinia :4u
**oij mes maudytis megstame...ir kazkaip jauciu kad is akvaparko sunku butu ja iskrapstyti...gali pilti dusu ant galvos, nieko, nei cypt...tiesa buvo periodas kai maniske irgi nebenorejo maudytis kokius net kelis menesius jei ne daugiau, o tai vargas budavo tada doh.gif bet praejo ir vel gerai thumbup.gif

QUOTE(vilencija @ 2013 01 08, 23:19)
o jusu vaikuciai jau daug kalba? ax.gif

mes snekame laaaabai daug ir labai aiskiai...zinoma yra dar ir nelabai aiskiu, kartais ir net man nesuprantamu zodziu..bet visumoje snekame jau sakinukais, viska papasakoja kas darzelyje buvo atejes, ka veike, ka valge ir t.t...jau smagu...maza damute wub.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

QUOTE(vilencija @ 2013 01 08, 22:19)
Viskas gerai  mirksiukas.gif tu tiesiog labai izvalgi mirksiukas.gif aciu  smile.gif

Buvo jau toks periodas jam, bet savo noru buvo pradejes sestis ir turkstis vonioje, o kas jam vel uzejo?.. nebeseda, atsistojes tik prausias, pasiima zaisliuka ir vel stovi. pyksta, kai dusu ji prausi, o apie galvos plovima tai isvis tyliu, per reikimus tik doh.gif  rodos visad saugojom, kad i akytes nepapultu vandenuko, ko jis cia taip nenori  g.gif sakau, tiesiog reik vel islaukt kada pats panores noriai maudytis  rolleyes.gif

o jusu vaikuciai jau daug kalba? ax.gif

4u.gif
Pabandyk pirma galva plauti, o paskui leisti jam zaisti ...Pabandykit maudytis kartu, arba kai Jus maudotes veskites ji kartu, kad stebetu Jusu maudynes apsimeskit, kad Jums labai smagu... biggrin.gif

O del kalbejimo tai...mes labai seniai jau daug kalbame...viska suprantame, dabar jau kalbame net sakinukais... wub.gif pasakoja ka jis daro...Snekoriukas musu, na jau anksciau buvau minejusi, kad anksti pradejo kalbeti.... wub.gif
Dar karteli SVEIKINU 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, ačiū už sveikinimus smile.gif
Ne, lyties dar nežinom, sekančią savaitę į TA, žiūrėsim ar kas nors matysis, ar rodysis rolleyes.gif Norim sesytės, bet kaip bus, taip, kad tik viskas būtų tvarkoje ir leliukas gimtų sveikas.

Filotija, tikrai taip, laikas pats geriausias, žinant tai, kad mes labai norime antro leliuko ir jo taip ilgai laukiame ir su nesėkmėm ir išbandymais unsure.gif

Google, aš galvoju, kad norint grįžti atgal dirbti po dekreto į tą pačią darbovietę ir išeiti taikiai atostogų - manau metai ir daugiau. Priklausomai nuo darbdavio. Maniškiai labai žmogiški. Šiandien pasakiau thumbup.gif Galvojau širdis iššoks, bet jis sako: viskas gerai, gyvenimas gi nestovi vietoj, viskas čia normalu. Nesitikėjau tokios reakcijos smile.gif Beto, priimdami gi mato, kad dar jauna - potenciali nėštukė. Priimdami moterį iki 40metų visada glai sulaukti tokios žinios biggrin.gif

Adomas kalba dar labai nedaug, bet mes sussišnekam. Matau progresą, vis daugiau atkratoja, daugiau sukuria žodžių - nepergyvenu dar tikrai, nematau problemos, nors profilaktiškai pas logopedę pasirodyti norėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilencija @ 2013 01 09, 20:08)
Maniškiai labai žmogiški. Šiandien pasakiau thumbup.gif  Galvojau širdis iššoks, bet jis sako: viskas gerai, gyvenimas gi nestovi vietoj, viskas čia normalu. Nesitikėjau tokios reakcijos smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif sauniai, kad nera problemu. Paziurejau i tavo liniuote, jau greit puse kelio.. bigsmile.gif linkiu, kad sesyte butu... jetau, baltai pavydziu... blush2.gif
Atsakyti
laba ryta 4u.gif
Atsakyti