Įkraunama...
Įkraunama...

Antrojo pusmečio šiaulietukai

Labas rytelis 4u.gif
Nelabai sekminga mums siandien diena , mazius zirzslas nuo ryto atsikele, dabar jau miega, as su MB susizalojom.... verysad.gif nu lyg ne penktad ir ne 13 unsure.gif
Atsakyti
Sveikos...

O as sutepiau torta magistrinio proga.. Juodaji miska.. Vešiuosi pas tevus valgyti... baisiai idomu bus ryt paragauti kas gavosi... smile.gif

QUOTE(Lūga @ 2013 01 10, 14:16)
as su MB susizalojom.... verysad.gif  nu lyg ne penktad ir ne 13  unsure.gif

Jetau... Laikykites.. 4u.gif Kas nutiko?
Atsakyti
Laba diena smile.gif
Luga 4u.gif kad viskas butu gerai jums.

Mes jau is po gyditoju : maziukas sveria 12kg ir ugis 86cm, man reikia koja siltai laikyti ir sildomu tepalu tepti bei elastiniu bintu apsivynioti, pasirodo pas mane uzdegimas, jai nepraeis vel eisiu pas hirurga, o vyrui israse i rebilitacija ir toliau vaistus gerti, plius vitaminai, tikuosi po rebilitacijos viskas bus gerai ir iki operacijos nedaeis.
Atsakyti
QUOTE(Lūga @ 2013 01 10, 14:16)
Labas rytelis  4u.gif
Nelabai sekminga mums siandien diena , mazius zirzslas nuo ryto atsikele, dabar jau miega, as su MB susizalojom.... verysad.gif  nu lyg ne penktad ir ne 13  unsure.gif

Veje, kas gi jum nutiko?? blink.gif laikykites, buna dienu.. bet ne visada taip bus mirksiukas.gif

QUOTE(Inesa22 @ 2013 01 10, 15:37)
Laba diena smile.gif
Luga 4u.gif kad viskas butu gerai jums.

Mes jau is po gyditoju : maziukas sveria 12kg ir ugis 86cm, man reikia koja siltai laikyti ir sildomu tepalu tepti bei elastiniu bintu apsivynioti, pasirodo pas mane uzdegimas, jai nepraeis vel eisiu pas hirurga, o vyrui israse i rebilitacija ir toliau vaistus gerti, plius vitaminai, tikuosi po rebilitacijos viskas bus gerai ir iki operacijos nedaeis.

Sveikateles jums 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Vile dziaugiuos del jusu wub.gif slapuke tu mirksiukas.gif ir as kokia nepastabi sakes blush2.gif
Sveikateles ligoniukams ir dideliems ir maziems 4u.gif

Mes gyvenam neblogai,einam i darziuka smagiai visai,plepuciai nesam dideli bet kasdien vis daugiau pliurpiam ir sakinukais jau pradedam smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Kiek geru naujienu pas jus smile.gif

Vilencija, kokia puiki naujiena, sveikinimai nuo musu seimyneles wink.gif Lengvo ir grazaus laukimo 4u.gif wub.gif

Google, sveikinimai del magistrinio ir naujo darbo 4u.gif Sekmes darbuose 4u.gif

Luga, jums lengvo apsipratimo darzeli 4u.gif Kaip grupe? Vaikuciai daug vyresni?

Visiems sveikateles daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O mes gyvenam neblogai, princiukas i darziuka eina, ten vis drasesnis, kalbam kaip visad daug, tik zodziai vis aiskesni ir aiskesni, daug kartoja mus smile.gif Megstam daug isdaigu daryt, jei tik mato kad yra galimybe iskrest kokia isdaiga tai pirmas doh.gif

O man darbe neblogai, jau isivaziavau i darbus, rutina smile.gif Greitai pripratau prie naujo ritmo, ankstyvo kelimosi, bet vakarais jau 9 dazniausiai nuluztu blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,
nieko rimto, biskiuka veiduka ,pasigrazinau, mirksiukas.gif tiesiog kartais buna TOKIU dienu...bet... smile.gif
O siaip mano puses seimynos apsirgusios MB su dukriuku, mes su mazyliu laikomes, rytoj i darziuka visai nenoreciau eiti... g.gif nes namie pilna virusiuku, tad neaisku, kiek jie prie musu kimba, o dar...tad net nzn, bet tikriausiai bandysim... g.gif
Madene, saunu, kad jau adaptavaisi ir viskas ok 4u.gif , o del darziuko, tai mes rytoj turetume startuoti... unsure.gif

Merginos, koks vaizdas pro langa.... wub.gif wub.gif
Siandien bandysiu kepti pica,tiksliau pati pada tongue.gif, metysiu , tampysiu, suksiu... biggrin.gif (Kazkada buvau rimta kepeja... rolleyes.gif )

Ar kas naudojate FOREVER produkcija? Ar apskritai ka esate girdeja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lūga: 13 sausio 2013 - 14:32
QUOTE(mmazuliuke @ 2013 01 10, 20:47)
Vile dziaugiuos del jusu  slapuke tu mirksiukas.gif ir as kokia nepastabi sakes

Nu negi girsiuos blush2.gif o kai apkunus zmogus esu, niekas ir nepastebi lig siol ax.gif

QUOTE(MAdene @ 2013 01 12, 20:53)
Vilencija, kokia puiki naujiena, sveikinimai nuo musu seimyneles  Lengvo ir grazaus laukimo

O man darbe neblogai, jau isivaziavau i darbus, rutina  Greitai pripratau prie naujo ritmo, ankstyvo kelimosi, bet vakarais jau 9 dazniausiai nuluztu 

Aciu labai smile.gif
As kol isivaziavau i darbo ritma, irgi anksti nuluzdavau, paskui prasidejo miego trukumas del nestumo, tai vis noriu ir noriu miego biggrin.gif
Smagu, kad isivaziavai smile.gif
Itariu, kad musu bendra drauge, kambarioke mano, irgi nestuke.gif nepakalbi dabar po jos vestuviu? kaip fainai, visos apsivaikuosim biggrin.gif


QUOTE(Lūga @ 2013 01 13, 15:28)
Merginos, koks vaizdas pro langa.... 
Siandien bandysiu kepti pica,tiksliau pati pada  , metysiu , tampysiu, suksiu...  (Kazkada buvau rimta kepeja... )

Ar kas naudojate FOREVER produkcija? Ar apskritai ka esate girdeja?

Labai grazu wub.gif mes prie ezero prasiejom su Adomu, tai pasaka, kai pgrazu, bisi medziai apsnigti, sniegas dar ne ismindziotas, neapsysintas, seimynos vaiksto, ezeras apsnigtas, zveju pritupe wub.gif o ir nesalta visai smile.gif
Teko girdet tik pavadinima, kad tokia yra, bet ne kazka daugiau.
o kaip rimta kepejele buvai? dirbai ta darba?


Pasigendu dar ir Vytaucikes, kazi kaip merginoms sekasi?
As cia pagalvojau, jei pabandytumem rimtai meeta pasiorganizuot, po darbo valandu, pakalbint ir mamytes, kurios jau cia nebesilanko, bet visos gi kontaktus turim, FB event`a padaryt, uzsakyt stala, susieitumem bent kavos isgert. Ka manot?
Atsakyti
QUOTE(vilencija @ 2013 01 13, 17:02)
Pasigendu dar ir Vytaucikes, kazi kaip merginoms sekasi?
As cia pagalvojau, jei pabandytumem rimtai meeta pasiorganizuot, po darbo valandu, pakalbint ir mamytes, kurios jau cia nebesilanko, bet visos gi kontaktus turim, FB event`a padaryt, uzsakyt stala, susieitumem bent kavos isgert. Ka manot?

tirkai idomu kaip sekasi.. ax.gif

As uz thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilencija @ 2013 01 13, 16:02)

Teko girdet tik pavadinima, kad tokia yra, bet ne kazka daugiau.

o kaip rimta kepejele buvai? dirbai ta darba?

Pasigendu dar ir Vytaucikes, kazi kaip merginoms sekasi?
As cia pagalvojau, jei pabandytumem rimtai meeta pasiorganizuot, po darbo valandu, pakalbint ir mamytes, kurios jau cia nebesilanko, bet visos gi kontaktus turim, FB event`a padaryt, uzsakyt stala, susieitumem bent kavos isgert. Ka manot?

Aisku 4u.gif
Oi ne, tikrai nedirbau sio darbo unsure.gif , namie labai daznai kepdavai viska is eiles ax.gif bigsmile.gif
Kaip ir noreciau tau pritarti ir tikrai butu malonu susitikti, tik va kartais mintis tokia kirba, jei cia i SM nebeuzsuka, gal nebera tiesiog noro...nesakau kasdien, bet...nors siaip ikisti nosyte ir papasakoti kaip gyvena.... g.gif Nors as daznai prisimenu musu visu nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif meetus, kokie jie budavo gausus... wub.gif
Na jei ka as uz susitikima drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Tikrai orelis superinis wub.gif
Tik as pati baigiu sugriut...tikiuos mamadienis ryt isgelbes issigulesiu doh.gif
QUOTE(Lūga @ 2013 01 13, 15:28)
Siandien bandysiu kepti pica,tiksliau pati pada  tongue.gif, metysiu , tampysiu, suksiu... biggrin.gif  (Kazkada buvau rimta kepeja... rolleyes.gif )

Prasom picos pado recepciuka,mazu gal kokie gera spec turi blush2.gif

Vile
aisku reikejo pasigirt,ot tu wub.gif

Meetuke jei tik galesiu sudalyvausiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmazuliuke: 13 sausio 2013 - 20:44
Sveikos,


As ir noreciau i meet'a. mirksiukas.gif
Luga laukiam receptuko...
Atsakyti