Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl praėję metai buvo geri?

persikraustėm į gerą butą, pagaliau apsimainėm su brangiausiuoju žiedais smile.gif . dabar tikiuosi, kad 2013metai atneš gerą savijautą man ir mano artimiausiem žmonėm, pakankamai pinigų ir daug smagių akimirkų
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 12 23, 00:27)
Kokioj salyje pabuvojai? smile.gif

Apvažiavom Balkanus su savo automobiliu 4u.gif wub.gif

QUOTE(pašnekutė @ 2012 12 23, 09:55)
Savaime suprantami dalykai ištirpsta kasdienybėje ir nustojam juos pastebėti.
Tad kviečiu bent jau tuo tapti išskirtiniais: džiaugtis ir būti nepagydomais optimistais. Nes ir bėdos nuo optimistų bėga!

Taip taip taip, aš iš tų pasvajoklių, kad ooo koks gražus šiandien dangus,ar tu matai? Bet tai trunka tą akimirką, valandą ar dieną, deja metų reziume tiksliai nepasakysiu kiek tų kartų buvo biggrin.gif kai nereikia galvoti už ką nusipirkti duonos,tada taip,gali sėdėti ir gėrėtis,deja šiandienė realybė pas dauguma yra kiek kitokia.
Tiesiog apibendrinau metus realiais dalykais. Reikėjo gal parašyti temos pradžioje,kad laukiami optimistai - svajokliai 4u.gif o aš
Beje dar vienas dalykas kurį pamiršau paminėti tai suradau savo žmogų. Kurį per penkias minutes įsileidau į širdį ir kiekvieną sykį ją pamačius nuoširdžiai nusišypsau, nepagalvokit nieko blogo,tai sielos draugė 4u.gif
Atsakyti
Susilaukiau vaiko wub.gif wub.gif
Atsakyti
Metai buvo neblogi, buvau įvertinta už pasiekimus ir sunkų darbą, išsipildė mano svajonė, kuri padėjo suprasti gyvenimišką tiesą-svajoti reikia atsargiai smile.gif Nors šiais metais padariau klaidų dėl kurių gailiuosi, į tai žiūriu kaip į gyvenimo pamoką, kuri padės suprasti, kad mokomės iš savo klaidų. Taip pat šiemet supratau, kad posakis "Niekada nesakyk niekada" yra velniškai teisingas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2012 12 28, 02:30)
Taip taip taip, aš iš tų pasvajoklių, kad ooo koks gražus šiandien dangus,ar tu matai? Bet tai trunka tą akimirką, valandą ar dieną, deja metų reziume tiksliai nepasakysiu kiek tų kartų buvo biggrin.gif kai nereikia galvoti už ką nusipirkti duonos,tada taip,gali sėdėti ir gėrėtis,deja šiandienė realybė pas dauguma yra kiek kitokia.
Tiesiog apibendrinau metus realiais dalykais.  Reikėjo gal parašyti temos pradžioje,kad laukiami optimistai - svajokliai 4u.gif  o aš
Beje dar vienas dalykas kurį pamiršau paminėti tai suradau savo žmogų. Kurį per penkias minutes įsileidau į širdį ir kiekvieną sykį ją pamačius nuoširdžiai nusišypsau, nepagalvokit nieko blogo,tai sielos draugė 4u.gif


Dar vienas posakis: "Mes neatsimenam metų, mėnesių, dienų. Tai, kas išlieka - tik akimirkos." Na ir pavariau čia citatų doh.gif
Galėčiau pririnkti minusų iš praėjusių metų gal net daugiau už jus. Gal. Tikiuosi, kad ne.
Bet, kaip sakoma, ne to čia susirinkome mirksiukas.gif
Susirinkime iš praėjusių metų tuos deimatukus, kurie glosto širdį, išsirinkti. Vien tam, kad į kitus nukeliautume optimistiškai nusiteikę. Kad užkoduotume, užburtume, užkeiktume save sėkmei. Nes, kaip jau pradžioj sakiau, pildosi ne tai, ko norime, o tai, kuo tikime. Ir jei net per Naujuosius tikėsime, kad esame bėdžiai, nelaimingi, bananų respublikos piliečiai, tai tikrai netapsim kitokiais ir ateinančiais metais.
Viskas priklauso nuo požiūrio. Patikėkit, viskas. Kaip ir toj patarlėj apie pusiau pilną ar pusiau tuščią stiklinę mirksiukas.gif
Ir dar, nenoriu įžeist, bet... nesuprantu tų, kurie neturi ant duonos, bet turi ant interneto. Ar čia paeinat į biblioteką, kad svetainėse pasėdėtumėt ir paskaitinėtumėt? Reiškia prioritetus ne ten susidėliojot. Reikia darbo tuo metu ieškotis, o ne SM naršyt. Nesupykit tik...

Papildyta:
QUOTE(Thea! @ 2012 12 28, 02:30)
  Reikėjo gal parašyti temos pradžioje,kad laukiami optimistai - svajokliai 4u.gif  o aš


Temos pavadinimas: "Kodėl praėję metai buvo geri?, Pasidžiaukime!"
Maniau, aiškus. Jei nėr kuo pasidžiaugt, tai ir... mirksiukas.gif
Na, jei aš neauginu žuvyčių, tai ir neinu į tą temą, arba bent jau neaiškinu ten, kad žuvytės - visiška nesąmonė mirksiukas.gif
O bet tačiau...
Džiugu, kad ir Jūs radote, ir, mano akimis, visai nemenkų priežasčių džiūgauti bigsmile.gif
Su kuo ir sveikinu! Ir linkiu daugiau optimizmo! Matyti ne smulkių negandų dulkes, o jose žibančius gėrio, laimės, džiaugsmo deimantukus. Kad ir kokie jie smulkūs, visvien žiba dulkėse!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 28 gruodžio 2012 - 13:11
Didžiųjų metų švenčių metu susimąsčiau tik apie tai ką kitais metais norėčiau savo gyvenime pakeisti, bet pamiršau pasidžiaugti šių metų pasiekimais ir sėkmėmis, ačiū, kad priminėt wink.gif o pasidžiaugti tikrai turiu kuo ax.gif
1. Šių metų pradžioje pagaliau sulaukiau atlyginimo pakėlimo, o laukti tikrai vertėjo, nes jis pakilo daugiau nei 50% thumbup.gif
2. Atidaviau vartojimo paskolą.
3. Vasarą turėjom pačias nuostabiausias ir ilgiausias atostogas automobiliu po Europą, pamatėm alpes, maudėmės šiltoje Adrijos jūroje, aplankėme MB seses gyvenančias užsienyje.
4. Vakar su MB paminėjome 4 metų mūsų gražią draugystę wub.gif
Ir dar daug kitų kasdieninių ir nekasdieninių malonių akimirkų patyriau šiais metais. Sutinku, kad reikia džiaugtis kiekviena diena, net ir menkiausia malonia smulkmenėle, nes iš jų ir susideda mūsų gyvenimas smile.gif
Linkiu visoms gerų ateinančių metų, būkime sveikos, mylimos ir pačios mylėkime kitus!
Atsakyti
Susiremontavom dalį buto, buvau kelionėj, niekas rimtai nesusirgo, niekas darbo neprarado, ko daugiau reikia? smile.gif Geri metai buvo.
Atsakyti
1.nesirgom
2.dirbom daug
3.ir alga gavom
4.nesustorėjau
5.uošviai sveiki
6.tėvai sveiki
7.vaikai nerūko
8.diedas geras buvo
9.draugai nepamiršo
10.kaimynai geri
11.šuo geras buvo
12.neblogi metai
Atsakyti
Įsimintini ir labai geri metai ! drinks_cheers.gif

Apturėjome nuostabias vestuves, daug pajudėjau į priekį mokslų reikaluose, aplinkinių sveikata buvo gera, meilė džiugino ir kryptingai, sukandus dantis, be verkšlenimų tvarkėmės savo sunkumus ! Tikiuos 2013-ieji leis juos užbaigti ir pamiršti !

Gerų Jums ateinančių Naujųjų !!!! 4u.gif
Atsakyti
Labai puiki tema 4u.gif . Kai aplink tiek negatyvo, reik pasidžiaugt kiekviena praėjusia diena, kad galim išlipt iš lovos, nusišypsot artimiesiems, nes juos turim, apkabint vaikus iškeliaujančius į mokyklą. Kad nereikia šalt, nes turim savo namus. O maloniausios tokios žinios:
QUOTE(Žvirblė @ 2012 12 28, 11:01)
Susilaukiau vaiko  wub.gif  wub.gif

wub.gif Sveikinimai didžiausi visiems šiemet susilaukusiems didžiausio stebuklo wub.gif
Man metai buvo neblogeni nei anksčiau, darbus turim, sveikata stipriai nesiskundžiam, vaikai geri, aplankėm JAV, daug važinėjom po Lietuvą. Nėr ko daugiau ir norėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 29 gruodžio 2012 - 13:11
QUOTE(pašnekutė @ 2012 12 28, 13:07)

Ir dar, nenoriu įžeist, bet... nesuprantu tų, kurie neturi ant duonos, bet turi ant interneto. Ar čia paeinat į biblioteką, kad svetainėse pasėdėtumėt ir paskaitinėtumėt? Reiškia prioritetus ne ten susidėliojot. Reikia darbo tuo metu ieškotis, o ne SM naršyt. Nesupykit tik...


O aš rašiau, kad AŠ neturiu ant duonos? g.gif Neturėčiau tai tikrai nesėdėčiau be veiklos, o dirbčiau paprasčiausius darbus, pasidžiaugsiu,bet dabar gyvenime sau galiu leisti pasirinkti kur ir ką noriu dirbti ar ne ax.gif
Kitas dalykas, čia jau visai ne į temą, bet Jums atrodo tą darbą susirasti yra taip lengva? Ne visada aš sau galėjau leisti tokius pasirinkimus kaip dabar, todėl žinau kaip tai yra sunku. Kokius reikalavimus kelia darbdaviai ir t.t. Kol nereikia tai taip ir atrodo, kad darbai mėtosi ax.gif
Kad jau į temą džiaugsmo pašnekėti,tai sumokėjom paskutinius pinigus už butą, pradėjom tvarkytis sklypo dokumentus, intensyviai ir spalvotai svajoju apie namą biggrin.gif atsirado didelė viltis susitvarkyti iki pabaigos mokslus ir pradėti krimsti kitus. Vakar buvau stipri ir nešokau aukščiau savo bambos, kuo labai džiaugiuosi ir savim labai didžiuojuos g.gif Laimėjau teleloto 2lt, iš SM merginų gavau netikėtą ir didžiulę dovaną, be galo malonu buvo iš svetimų toks netikėtas dėmesys wub.gif
Šiam kartui tiek,kitam gal vėl ką nors prisiminsiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2012 12 30, 02:24)
O aš rašiau, kad  AŠ neturiu ant duonos?

Štai kur:
QUOTE(Thea! @ 2012 12 28, 02:30)
kai nereikia galvoti už ką nusipirkti duonos,tada taip,

Ar čia širdį skaudinatės dėl bado Afrikoje? Tuomet irgi pagirtina - empatija, užuojauta žmonėms, ypač gyvenantiems toli-toli, labai pagirtinas, dalykas, kuris ne kiekvienam duotas bigsmile.gif
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 30 gruodžio 2012 - 14:48