Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl praėję metai buvo geri?

Nepraradau nė vieno artimo man žmogaus ir visi jie šiai dienai sveiki-tai man yra svarbiausia, o visa kita- uždirbama, nuperkama, tobulinama, įgyjama ir pan.....
Atsakyti
DŽIUGU, KAD YRA TIEK OPTIMISTŲ!
newyear.gif LINKIU VISIEMS, KAD ATEINANČIAIS METAIS ATSIRASTŲ DAR DAUGIAU PROGŲ PASIDŽIAUGTI! KAD IŠSIPILDYTŲ SVAJONĖS, NORAI IR TROŠKIMAI! KAD IŠSIPILDYTŲ NET IR TAI, APIE KĄ NEDRĮSTAT NET PASVAJOTI! newyear.gif
GERŲ, GERŲ, GERIAUSIŲ ATEINANČIŲ!!! santa2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 31 gruodžio 2012 - 11:15
daug keliavau
pamačiau savo mėgstamiausios grupės koncertą
pagaliau išdrįsau išlysti į dienos šviesą su savo rankdarbiais ir buvau įvertinta teigiamai
supratau, kad turiu nuostabius žmones aplink save
visi sveiki
priėmiau gerus sprendimus svarbiose srityse

ir šiaip, labai geri metai buvo
Atsakyti
Metai tikrai geri buvo
Pagaliau išdrįsau slidėmis nusileisti nuo juodos trasos.
Atšventėm su vyru 20 metų, pragyventų kartu.
Ir šiaip- gyvenimas gražus.
Atsakyti
O taip, prisišnekėjau, prisidžūgavau doh.gif lotuliukas.gif
13 metai jau spėjo savo parodyti unsure.gif
Bet ne to čia susirinkom bigsmile.gif - tvirtai tikiu, kad ir iš šio š... išspausiu vaško biggrin.gif
Atsakyti
praejusiais metais apsigyniau magistro diploma, bet dilomas cia ne svarbiausia, susiradau mielu draugu, igijau daug ziniu pasitikejimo savimi
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2013 01 04, 11:23)
O taip, prisišnekėjau, prisidžūgavau  doh.gif  lotuliukas.gif
13 metai jau spėjo savo parodyti  unsure.gif
Bet ne to čia susirinkom  bigsmile.gif  - tvirtai tikiu, kad ir iš šio š... išspausiu vaško  biggrin.gif


ir kas nutiko? rolleyes.gif

Man praeje metai buvo labai geri.
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2013 01 04, 23:52)
ir kas nutiko?  rolleyes.gif

Kaip jau sakiau, ne to čia susirinkom mirksiukas.gif
Bet jei įdomu - paskaitykit čia:
http://www.supermama...?...0973&st=144
Tik nesupraskit neteisingai pasakymo "išspausiu vaško". Tas "vaškas" - kai kurių dalykų pabaiga. Manau, kad tai leis atsikratyti persekiojusių įkyrių minčių. Kai ką giliau pažint, suprast.
O prieš tai per Naujų fejerverkus numylėtas nulepintas šuniukas pabėgo. Tiesog prasprūdo pro kojas kai duris pradariau ir tiek jį tematėm. Puse nakties ir visą 01d. prasimalėm po laukus, kanalus. Darėm ir kabinėjom skelbimus. O tada sužinojom, kad tėvas mirė. Tai taip sutikom šiuos Naujus metus doh.gif
Bet, kaip jau sakiau, viskas turi savų pliusų, svarbu tik gerai, laaabai gerai ir atidžiai pagalvoti ir paieškoti. Po laidotuvių ir šuo parėjo.
Atsakyti
Esu dėl daug ko labai patenkinta, išvis buvo geri metai, bet labiausiai turbūt džiaugiuos, kad suradau nuostabų vyrą, kuris mane labai myli, o aš jį taip pat (ir vis labiau pamilstu) wub.gif Nuo gruodžio pradžios bendravom telefonu(mus suvedė tongue.gif ), jautėm vienas kitam šiokią tokią simpatiją ir galiausiai susitikom per Kalėdas, praleidom nuostabiai abi Kalėdų dienas ir pametėm galvas blush2.gif tongue.gif O naujuosius išvis tobulai pasitikau(būtų tobulai, jei nebūčiau kojos išsisukus biggrin.gif )
Atsakyti
Praėję matai buvo laaabai geri, nes gavau didžiausią dovaną gyvenime -savo mažiuką smile.gif
Atsakyti
Praėję metai buvo puikūs - susitaikiau su mylimu žmogumi wub.gif
Atsakyti
Galiu pasakyti kuo nuostabus man yra 2013, o gi del to, kad susilaukeme sunaus, nieko geriau ir negalejo buti smile.gif ir nublanksta pries tai vestuves, bakalauro rasymas. Turtingi sie metai smile.gif
Atsakyti