Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(jumakavec @ 2013 01 12, 17:45)
labai dražus batelis. Ar juodas kaspinas ant viršaus dažytas, ar pirktinė masė?

Pirktine mase, nebevargstu su tuo dazymu arba juodos mases isgavimu, nusiperku jau padaryta, nes jos nedaug kur reikia tai ilgam uztenka.
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2013 01 12, 23:03)
O ka cia pasakoti? smile.gif Sonai - slapia beze, virsus sokolada, gele - pastiliazas dengimui smile.gif


Na štai, šita beze tai man miškas tamsų tamsiausias dar. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2013 01 11, 19:37)
Sveikos kepejeles, kazkaip nebesiseka tortu papuost graziai ar bent jau kad paciai patiktu, turbut menulis koks netoks ar ranka kreiva pasidare  unsure.gif cia beziurint tai visu tortai tokie grazus, tobuli, o va i savo kreivus negaliu ziuret  blush2.gif

labai visu faini tortukai wub.gif nu Nevute tai jau nebezinau, ka ir pasakyti... tokie darbai, o sitaip pati atsiliepi negraziai apie juos. cia sitiek tavo gerbeju yra, o ir daugeliui keliu metu reiktu, kad toki lygi pasiekti...net neabejoju, kad pagyru sulauki daug, tai kaip gi paciai gali tortai kreivi atrodyti nono.gif

ikeliu savo pasirodyti azuolini bokala.zinoma, kaip visada iki idejos igyvendinimo pritruko laiko doh.gif

user posted image
prasau komentuoti, kritika laukiama, pamokymai irgi mirksiukas.gif
Atsakyti
labai grazus tortukai, mergytes 4u.gif 4u.gif Rakele kokia patriote thumbup.gif Bokalas zavingas, vaikiski ir sudauzyta sirdis nuostabus. Beze nebandziau ir nebandysiu kol neturesiu naujo mikserio.

Rasa-zyk koki mixeri pirkai, nes as paieskose siuo metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(okmantes @ 2013 01 13, 20:12)


Man grazu:) Dar norejau paklausti, kokiu moldu ar kuo isgaunate medienos tekstura? Ir ar sudetinga pritvirtinti bokalui rankena? blush2.gif 4u.gif

Visu lb gražūs smile.gif

Mingailiux valgomas labai apetitniai atrodo wub.gif Su poniu irgi man tobulas.

O-RE-AR sirdele laaabai wub.gif

Atsakyti
akinukas,nuostabi mergyte,tokia geriete smile.gif 4u.gif
okmantes,saunus bokaliukas ,tekstura grazi 4u.gif
Papildyta:
o-re-ar, labai tvarkingi isbaigti tortukai wub.gif
Atsakyti
Graziu tortu pridejot o pas mane kaip toj patarlej apie kriauciu ir siauciu, tortai svetimiems, o pati be torto likau unsure.gif o dar ir vaikas dovana padare- 39.1 doh.gif
backos jau man iki ... bet ka darysi, bent jau greit darosi biggrin.gif
user posted image
o su siuo siandien prie viso baisaus maratono likus 10min iki torto atsiemimo pamaciau kad mergytes varda ne ta uzdejau doh.gif KOSMARAS, gerai kad pamaciau smile.gif ir gerai kad pataisiau smile.gif uz tai foto paskubom blush2.gif
user posted image

---
kas ten klause apie rafaelo tortuka, tai galit laisvai daryti. cia va jogurtinis, ziauriai minstutis, sviestinio laaaaaaaaabai plonai tepta, o barbes kisu be koju tai del stabilumo bijojua. Be to kelione jo lauke nemenka... bet kai susitvirtino pastilazu viskas rodos ciki. Diametras 16cm tik, biskvitukai 6vnt, kepta is 5 kiausiniu rafaelo, na kremo nemazai g.gif svoris apie 2kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 13 sausio 2013 - 20:00
Ačiū mergytes 4u.gif

BACKA IR BARBE thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2013 01 13, 18:57)

Rasa-zyk koki mixeri pirkai, nes as paieskose siuo metu 4u.gif



300 W galingumo, spėju, kad ir tikrą bežą išplakčiau rolleyes.gif , reiktų kada pamėginti ax.gif , va su blenderiu ir viena plakimo šluotele nei pro kur tikroji bezė. Dar klausimas mergaitėm, kurios darėt Aguonos gėlių masę, ar neturint pramoninio (galingo) mikserio įmanoma ją pasidaryti? Kažkaip vis nustumu nustumu gėlių lipdymą doh.gif
Atsakyti
Rasa Zyk as pasidarau su paprastu mikseriu
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2013 01 13, 19:21)
300 W galingumo, spėju, kad ir tikrą bežą išplakčiau  rolleyes.gif , reiktų kada pamėginti  ax.gif , va su blenderiu ir viena plakimo šluotele nei pro kur tikroji bezė. Dar klausimas mergaitėm, kurios darėt Aguonos gėlių masę, ar neturint pramoninio (galingo) mikserio įmanoma ją pasidaryti? Kažkaip vis nustumu nustumu gėlių lipdymą  doh.gif


As ta issirinkau tik man reikia balto, nerandu
http://www.littlewoo.../1116897499.prd
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JustDi: 13 sausio 2013 - 20:54
QUOTE(Rasa_zyk @ 2013 01 13, 21:21)
Dar klausimas mergaitėm, kurios darėt Aguonos gėlių masę, ar neturint pramoninio (galingo) mikserio įmanoma ją pasidaryti? Kažkaip vis nustumu nustumu gėlių lipdymą  doh.gif

As dariau ir isvis mikserio nenaudojau ir kuo puikiausiai gavosi.
Atsakyti