Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Sveikos 4u.gif

Čia mano Hello Kitty

2 kg su trupučiu Rafaelo
user posted image

apšvietimas nekoks, realybėje spalvos gražesnės ax.gif
Atsakyti
mmmmmmmmniam niam mmmmmm, koks tepėjas, kažin jis ir su 14 tortų savaitgaliui taip sexy lėtai suktųsi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif čia galima per ypatingas progas taip vyrams puošti tortus virtuvėj atsistojus biggrin.gif tik kažin ar iškentėtų, kol apteptume biggrin.gif
Atsakyti
Nevute tiesiog nuostabi pamoka lotuliukas.gif
tikrausiai pas ji butu sunku i paskaitas uzsirasyt verysad.gif labai ilga eile biggrin.gif
Atsakyti
Neute, gerai cia pavarei thumbup.gif Pazadino nuo ryto lotuliukas.gif Ir nesvarbu, kad tortas nelabai koks gavos, bet koks vyyyras thumbup.gif
Papildyta:
Mano sio ryto tortukas

Snikersas, 3kg
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingailiux: 14 sausio 2013 - 10:15
QUOTE(Rasa_zyk @ 2013 01 13, 16:15)
Jei viską padarot teisingai, gali būti , kad mikseris per silpnas tikrajai beze, aš dėl tos priežasties nustojau gadint produktus ir plaku šlapią bezė,  biggrin.gif , kuri pavyko iš pirmo karto  smile.gif


kad mikseris nera is silpnuju 350W toks jau galingesnis manyciau blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, groziu kurejos..
Nu jau vyras vyras lotuliukas.gif uch smile.gif

Mingailiux- nuostabus pukuotukas smile.gif
Ruciukas- daili katyte smile.gif
ir visu kitu aisku nuostabus. O cia mano keli savaitgaliniai:

Medutis 3,5 kg. Ui privargau as su vartais.. O ir dengimo mase kazkaip pirma karta taip nepavyko.. Nu bet yra kaip yra smile.gif

user posted image

Vanilinis mascarpones su persikais 1,5 kg. Puosimui tokie pageidavimai buvo smile.gif Tiek detalem, tiek isdestymu, tiek spalvom.

user posted image

O cia pirma karta gyvenime zaidziau su sokoladu. (Naminiam vartojimui). Tai va- isbandziau ir kita karta truks plys bandysiu tvorele det geraja puse i virsu, nes kitaip man (asmeniskai) nelabai dailiai atrodo..

Apelsininis biskvitas, mascarpone su persikais, 1,2 kg

user posted image

O kas del mikseriu- tai as varvinu seile i Kitchen Aid.. Cia jau mano budas toks sokt ausktai ir aplamai visose gyvenimo situacijose dievinu gera technika. Nu bet ne mano kisenei tokia prabanga smile.gif Tad ir lieka tik svajot. O kol kas manau isigysiu sita:
http://www.elektroni...82_nr.1836.html
Kaina nebloga, yra man reikalingi antgaliai, dubuo nemazas, ir galingumas puse velnio.. O tai dabar viska plaku su paciu paprasciausiu rankiniu.. Kuris jau visai vargsas nemalonius garsus skeidzia.. Musit pries gala lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shiushke13: 14 sausio 2013 - 11:02
labai karūna graži!!!
Atsakyti
Shiushke 13 įspūdingai atrodo tortas su vartais bigsmile.gif ir karūna daili, gražūs darbeliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2013 01 14, 00:01)



aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Kokoiu groziu prisiziurejau cia pas jus bigsmile.gif Meno kuriniai ne tortai ax.gif

QUOTE(Nevute @ 2013 01 13, 21:54)
Cia va visos pasimokykit kaip reikia torta aptept  biggrin.gif  blush2.gif




Nu smagus toks vyriokas, konditeris taip sakant lotuliukas.gif


QUOTE(Shiushke13 @ 2013 01 14, 09:59)
Sveikutes, groziu kurejos..



O kas del mikseriu- tai as varvinu seile i Kitchen Aid..


Kichen Aid kaip Chanel klasika todel didziausia dalis is sumokamu pinigu uz varda 4u.gif Be to jis labai didelis, ar jus matet ji gyvai? Ready stedy cook turi daug blogu atsiliepimu ir silpnas kaip toks mixeris. Jei turit daug vietos virtuvej rekomenduociau Kenwood Chef galingas, didelis, negendantis, amzinas. Pati pirkciau, bet neturiu jam vietos virtuvej 4u.gif
http://www.harveynor...ef-classic.html
Atsakyti
Koki krema rekomenduotumete gaminti (ne beze) kad galeciau padaryti rozytes su antgaliu? Tokias
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2013 01 14, 12:40)
Koki krema rekomenduotumete gaminti (ne beze) kad galeciau padaryti rozytes su antgaliu? Tokias



grietinėlę, bet čia esmė ne kremas , o antgalis ir didžioji dalis -meistriškumas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa_zyk: 14 sausio 2013 - 12:49