Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(saintlina @ 2013 01 15, 08:14)
Ačiū, Ramune  4u.gif
Taip, išsisukti bandysiu. Tik pastilažui dažų nebeturiu  doh.gif  O gal su kakava nusidažytų rudai?


tai aisku, puikiai nusidaro su kakava ir mase skani ir savikaina gera smile.gif
mano backos visos su kakava darytos, paskutine irgi. Rudai visad naudoju pastilaza dazyta kakava smile.gif anksciau naudojau kakavinius cukr.pudr. miltukus, bet mergaites paprotino tai dabar visai liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2013 01 15, 10:38)
tai aisku, puikiai nusidaro su kakava ir mase skani ir savikaina gera smile.gif
mano backos visos su kakava darytos, paskutine irgi. Rudai visad naudoju pastilaza dazyta kakava smile.gif anksciau naudojau kakavinius cukr.pudr. miltukus, bet mergaites paprotino tai dabar visai liuks smile.gif

O kaip darot pastilažą su kakava,tiesiog įpilate kakavos miltukų,ar tuos miltukus praskiedžiate kuom nors ir tada pilate į pastilažą??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2013 01 15, 09:38)
tai aisku, puikiai nusidaro su kakava ir mase skani ir savikaina gera smile.gif


tai super tada thumbup.gif O kiek kakavos reiktų dėti?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 01 15, 07:14)
Ačiū, Ramune  4u.gif
Taip, išsisukti bandysiu. Tik pastilažui dažų nebeturiu  doh.gif  O gal su kakava nusidažytų rudai?




Vajė kaip liūdna verysad.gif tik va kad vagis spėju net nežinos kur tokį dalyką naudoti doh.gif

Aš bokalui nenaudoju jokių "tortinių" spec priemonių , kočėlas, turiu medinė lentelė su "išraiškinga" tekstūra , ant jos masės gabaliukau pakočioju ir medžio faktūra atsispaudžia mirksiukas.gif , o kakava dedu į skysčių masę , prieš pilant į pudros ir krakmolo mišinį, bandžiau visaip ir man toks būdas labiausiai pasiteisino, kakava tada sušlampa ir jos spalva tampa ryškesnė , mažiau jos reikia , bet tokios masės patarčiau nebrandinti , jei ji pastovėjusi (bent jau man) pradeda trupėti unsure.gif
Atsakyti
Pasigrožėjau nuostabiais tortais ir tarp diskusijų su kukliu tortuku

Mamai

[attachmentid=226362]

Karameliniai biskvitai, abrikosų, aviečių ir apelsinų kremai, 2 kg
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2013 01 15, 10:09)
Vajė kaip liūdna  verysad.gif tik va kad vagis spėju net nežinos kur tokį dalyką naudoti  doh.gif


tai ir ėmė pagrinde visai ką kitą - navigaciją, tv ir pan, mano šitas maišas matyt tiesiog po ranka pasimaišė.. gal ir išmetė paskui..

Ačiū už paaiškinimą 4u.gif Aš galvojau, kad kakava reik pakeist dalį krakmolo ax.gif
O kiek kakavos reiktų dėti, kad sodri spalva būtų?
Atsakyti
Likta, kokia puokstele! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2013 01 15, 11:04)
su kukliu tortuku


jau kaip kaip, bet kukliu šio tortuko pavadint tikrai negalima schmoll.gif Puikus tiek puošyba, tiek turiniu wub.gif Kaip visada, tiesą sakant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2013 01 15, 12:04)
Pasigrožėjau nuostabiais tortais  ir tarp diskusijų su kukliu tortuku


nu jo,kuklu,labai kuklu doh.gif pasakiskai grazu!
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 01 15, 11:08)
tai ir ėmė pagrinde visai ką kitą - navigaciją, tv ir pan, mano šitas maišas matyt tiesiog po ranka pasimaišė.. gal ir išmetė paskui..

Ačiū už paaiškinimą  4u.gif Aš galvojau, kad kakava reik pakeist dalį krakmolo  ax.gif
O kiek kakavos reiktų dėti, kad sodri spalva būtų?


jo jo, krakmolo mažiau dėkit , ir pudros mažiau gali reikėti , dedu 1-2 šaukštus

Likta kuklutis tortas su nekuklia puokšte, labai gražu wub.gif
Atsakyti
Rasa_zyk, ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas, vėl su klausimu. Labai noriu išbandyti snikerinį tortą, kepsiu kitą mėnesį. Sakykit, jei puošiat jį beze ar dengimo mase, ar dedat ganašą? O ar darant ganašą, grietinėlė turi būti šilta, kambario temperatūros ar šalta?
Atsakyti