Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

Laikas labai geras smile.gif
Atsakyti
Pirma laida buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 10 03, 22:24)
Pirma laida buvo thumbup.gif

Aha. Superine, verta ziureti. Kas jums labiausiai nepatiko? Man tai vaida. Nusodina ja biski, ne toks jau ji ir ypatingas talentas, toli grazu ne viska istraukia ir siap visiskai angeliskai neatrode, per greitai ir agresyviai ta ranka kele ir pan. Taip pat violeta prastai. Kodel jai neuzdejo kokio kirpciuku peruko kai rima buvo su kirpciukais ir trumpais plaukais. Ir kiek pamenu rima visada labai laisvai klubus laike kojas issketus, o violeta suspaudus kojas buvo. Visi kiti super duper megga saunuoliai. Ypac jokubas vilius martynas karina ineta tas bieberis, vardo dar nepamenu. Tiesa, ta kur mia vaidino, tai sakyciau kiek perspaude.
Laukiu kaip vaida nelly bus biggrin.gif jauciu ims ave maria
Atsakyti
Visumoje man irgi patiko pirmoji laida. Tik pvz, kai kurie personažai, jau kartojasį n-tąjį kartą (Gaga, Kernagis) ir nebe taip įdomu stebėti. Geriau kuo daugiau naujų sugalvotų, tikrai jų netrūksta smile.gif Dalyviai visi ganėtinai neblogi, talentingi. Tik Genytė, man asmeniškai, labai antipatiška, spinduliuojanti aroganciją ir susreikšminimą.

Dar labai patiko, kai pradžioje Stonkus Tarasovą įkūnijo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kodėl Violetos nenugrimavo? g.gif
Papildyta:
Kol kas MArtynas labiausiai patiko, bet dar ne visus mačiau. jis kone tobulai, tik balsas žemokas.
Atsakyti
Martyną šiek tiek pažįstu. Aukštos vidinės kultūros ir labai malonus, gerai išauklėtas vaikinas smile.gif
Atsakyti
Pirmoj laidoj matosi daug kas buvo pritemta prie pačių dalyvių. Audriaus, Rūtos, Jokūbo, nelabai ką ir keisti reikėjo. Jei vertinant grimerių darbą tai manau, kad Viliu panašiausia į Donskovą padarė.
Violetą manau gali geriau (nevykęs personažas). Gal su Tina geriau pasirodys. Genytė - nežinau. Vienintelė, kuri nesukėlė jokių emocijų.
Ineta šiaip nėra mano labai mėgiama aktorė, bet šis projektas manau jai. Geriau šiaip sau dainavimas ir gera vaidyba, nei superinis dainavimas ir jokios vaidybos. (turiu omenyje Vaida)
Atsakyti
Bet projektas kaip išilgėjęs blink.gif aišku, dalyvių daugiau, reklamos - beveik 3 valandos.
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2015 10 04, 14:57)
Martyną šiek tiek pažįstu. Aukštos vidinės kultūros ir labai malonus, gerai išauklėtas vaikinas smile.gif

Aš galvojau, kad Martynas bus aukščiau. Labai žemus balus gavo.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 10 04, 14:14)
Aš galvojau, kad Martynas bus aukščiau. Labai žemus balus gavo.



FB gerbėjų puslapyje net komentaras parašytas, kad nusivilta balsavimu.
Atsakyti
Man akimis, tai toji Rūta buvo pervertinta g.gif
Atsakyti
Man pirmoje laidoje prasčiausiai pasirodė Tarasovienė, na nebuvo man panašu į Mango nors tu ką - nei išvaizda, nei atlikimu. Ir manau komisija ją kiek per gerai įvertino.
O kas dėl Vaidos, buvau trečios laidos filmavime, kuriame ji įkūnyjo Vitą, tai tas personažas jai labai tiko.
O labiausiai vakar patiko Bareikis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 04 spalio 2015 - 15:36