Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

Man tai įdomu kas į finalą pateko ax.gif
Jol , jei nesunku, brūkštelkit man į AŽ info smile.gif
Atsakyti
Mano nuomone vakarykštė laida silpnesnė už kelias praeitas smile.gif Džiaugiuosi, kad Nijolė laimėjo, nes tikrai nustebino.
Atsakyti
Aš tai šį kartą pagal savo nuomonę tik keiksmažodžius papilti galiu komisijos adresu ax.gif
Laimėtojas šį kartą - Arvydas, vienareikšmiškai. Pasiųskit jūs visi, kuriems nepatiko tongue.gif
Tadui J. - per lengva rolė tiesiog, tai ką ten vertinti? Tada ir Laisva - tokia pati nugalėtoja, nes ir veidas panašus ir nelabai ten ką su judesiais daryti reikėjo. Praktiškai Miliauskaitė.
Ir Vytenis man patiko. Tai plia, jei Nijolė laimėtoja, nepadariusi Stiuarto balso, tai kuo Vytenis ne Vitas? rolleyes.gif
Carol - man iš viso labai silpna, ji beveik manęs neįtikina niekada, kaip ir Nijolė.
Rūta - vėl labai labai neblogai. Labai pakeista, išgražinta buvo, niekada neatpažinčiau jos po tokiu grimu.
Anžela - judesiukai tik atitko, bet labai suspausta energetika buvo, tarsi supančiotas Radži smile.gif
Valentinas - liuks. Viena ko neturėjo, to minkšto, putlaus veiduko smile.gif
Tadas R. - dirbo žmogus, vargo, darė, bet rezultatas apvalus nulis. Visiškai ne ta energetika, tipažas. Nežinau kaip yra iš tiesų, nematavau, bet man Elvis atrodo bent jau aukštesnis vyras, toks labiau laibas kaip ir Enrique tarkime kažkas tokio, tai pastebėjau, kad tokio tipažo Rimgaila absoliučiai neperteikia. Jau geriau man regis Samą Bix perteiktų. 'Sumeškėjo' labai Tadukas mūsų smile.gif

Žodžiu, ši laida totalus nesusipratimas kažkoks, labai gaila.
Arvydai - laikykitės ir nekreipkite dėmesio į aklus, jūs - šaunuolis wub.gif
Atsakyti
Siaip ir as nesuprantu kodel Nijole taip aukstai ivertino o Vyreni nusmukde, nes man ju pasirodymai lygiaverciai. Visai gerai Vytenis Vito balsa islauze ne vienas prie vieno bet tikrai neblogai. Nijole irgi ne Stewarto balsu dainavo. Ruta maldec. smile.gif Tik man labiau butu patike kad sokejai butu keturi vyrukai ir tokie kaip Sanios Twain klipe. biggrin.gif Del Vilcinsko tai sutinku su ta dalim komisijos kuri sake kai juokinga ir nesa i parodija. Tai tikrai ir buvo. Smagu ziureti, bet Samo as ten neiziurejau. Abu Tadai patiko. smile.gif Karolina na tokia visai Mijiska pasirode. smile.gif
Kita laida turetu but smagi. Patinka man kiekvienais metais tos eurovizines laidos. Tik vietoj Montvydo galejo issukt koki kita lietuviu eurovizini atlikeja, nes Montvyda jau isikunijo pries pora laidu jei gerai atsimenu. smile.gif
Atsakyti
Tai kad Bix pati iš savęs ir yra parodija. Jie gi nėra rimtų dainų grupė, tai kaip juos dar galima padaryti? Tipo Verka Serdiučka neparodija ar Mumij Trol? Bet niekas ant Valentino nepasakė, kad jis parodija, dargi laimėjo.
Žodžiu, nesiuprantu aš žmonių ax.gif
Atsakyti
Elvio ten nė kvapo nebuvo. Kažkokia nesąmonė. Kažkaip bežiūrėdama prisiminiau kaip kažkada per Amerikos talentus vyrukas Elvį vaidino. Kaip diena ir naktis. Jokios energijos, judesiai ne tas. Minus 40 balų, ne kitaip.
Nugalėtoja... na, grimas būna neblogas... daugiau nieko...
Rūtai pritrūko kažko. nežinau ko. Cinkelio? Arti, bet vis tiek ne tas. Bet pažint tiksliai nebuvo galima iš veido. Visai kitokia.
Ir išvis, šį kartą grimerių darbas žymiai geresnis nei kitose laidose.
Laisvos Miliauskaitė.. kaip Miliauskaitė, bet tuo pačiu nieko kažko tokio.
Carol... dainuot moka.
Andželos Radži... Radžio buvo, bet ugnelės ne.
Genytės Vitas man buvo geresnis.
Kitas Tadas turėjo būt laimėtoju.
Arvydas.. nei jis patinka, nei Bix'ai.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 11 20, 20:08)
Genytės Vitas man buvo geresnis.

Kas be ko. Iš viso koks kvailys galėjo Vitą duoti neprofesionalui? smile.gif
Atsakyti
Smagiai vakar žiūrėjosi laida. Patiko Nijolės pasirodymas, nes išpildyta viskas kas buvo ir per EV pasirodymą.
Neįtikino Tadas R. nors šiaip man jis atradimas šiam šou. Arvydui kodėl niekas monstriukų daugiau nedavė, vieno jo buvimas scenoje nalabai žiūrėjosi. Gal per brangiai kostiumai kainavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2016 11 27, 11:55)
Smagiai vakar žiūrėjosi laida. Patiko Nijolės pasirodymas, nes išpildyta viskas kas buvo ir per EV pasirodymą.
Neįtikino Tadas R. nors šiaip man jis atradimas šiam šou. Arvydui kodėl niekas monstriukų daugiau nedavė, vieno jo buvimas scenoje nalabai žiūrėjosi. Gal per brangiai kostiumai kainavo  smile.gif

Ania? O aš nesupratau Nijolės pasirodymo. Atrodė kaip stovinti lazdelė, vis pakelianti koją ar ranką ax.gif Nesupratau už ką ją pagyrė. Ar čia man vertinimui netinkama diena, nes pirma mm diena biggrin.gif
Nes ir Tadas J. neįtikino. Nusidainavo kapitaliai unsure.gif Tik balsas vienas prie vieno, bet iš ritmo žiauriai išėjo.
O Tadą R. šįsyk pagirsiu. Ką galėjo padaryti iš to mūsų vaikelio Donatėlio, tą ir padarė smile.gif
Rūta gerai, nors sutinku, kad buvo galima dar kažkur išspausti.
Arvydas - nerealus kaip dažniausiai wub.gif
Vytenis - pranokęs save wub.gif
Valentinas - irgi pranokęs save wub.gif
Laisva - Aistės dublerė wub.gif
Anžela - negaliu vertinti, nežinau to/tos "Dana", bet balsas aišku neišėjo
Karolina - negaliu vertinti, nežinau tos Lulu, bet kaip supratau, tai vaikų gąsdintoja kažkokia, tai Karolina tada visai to neišpildė, labai nuobodus numeris.
Atsakyti
Mano eiliškumas buvo visai kitoks nei komisijos. Eilinį kartą nesutariau su išminčiais.
Atrodo, kad vienų pasirodymams skyrė daugiau dėmesio, laiko ir pinigų nei kitų. Nesąžininga.

Carol su ta Lulu ar kaip ten ja visai ne į temą. Išspaust ten buvo ką, "personažas" dėkingas, o ta mergaitė kažkur nugrybavo.
Rūta silpnai. Energijos pritrūko, nuotaikos. Ir kodėl jai davė merginas, o ne vyriokus šalia šokt?
Arvydas - jeeeeeee. Aš jam norėjau pirmą duot.
Tadas J. - na, kokia gi iš jo Conchita? Bet šiaip smagiai susižiūrėjo.
Nijolė - uch kokius vyrukus jai davė. Grimas buvo geras. Ir pati Nijolė pusė velnio.
Tada R. - cha, su šukuosena pataikė. Išspaudė ką galėjo, bet tuo ir baigėsi.
Valentinas - labai labai patiko. Super. Atrodė, kad žiūriu originalą, jei ne balsu, tai vaizdu biggrin.gif
Vytenis - irgi labai vykusiai.
Laisva - gerai, bet man ne pirmoj vietoj.

bet turbūt viena smagiausių laidų šį sezoną biggrin.gif
Atsakyti
O mano nuomonė tokia -
Carol -nežinau tos Lulu, sudėtinga vertinti
Rūta - nu laabai patiko
Arvydas - manau daug pastangų tokiam pasirodymui nereikia
Juodsnukis - nulis emocijų, tik balsas. Eimutis daugybę kartų geriau įsijautė
Nijolė - nesupratau ko ji tokia susikausčiusi šoko, jokios energijos, visą pasirodymą kartojau, kad čia Paparizu senatvėje biggrin.gif
Rimgaila - pritrūko Donatiniškos energijos, bet šiaip visai nieko
Valentinas - šį kartą patiko biggrin.gif
Vytenis - kaip visada šauniai, neblogai jam sekasi
Laisva - nežinau, neturiu nuomonės smile.gif

Kažin, kokia maždaug yra bendra lentelė... smile.gif

Atsakyti
oi, dėl lentelės tai net nežinau. Viską prasuku ir žiūriu tik dainavimą ir ką ištraukia kitam kartui biggrin.gif
Atsakyti