Įkraunama...
Įkraunama...

Modifast

Kaip pasiekimai?
Atsakyti


kaip skonis? ar kokteiliai nėra saldūs?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 19 balandžio 2013 - 09:35
Sveiki,
na o aš pabandymui užsisakiau bandomąjį Modifast paketą. Vakar valgiau 3 kartus, vakarienei- neprisiverčiau ir valgiau kartu su šeima naminį maistą. Man per saldu. Nežinau dar, ar pirksiu 2 savaičių kursą, nes iš nesaldžių patiekalų randu tik dviejų rūšių sriubas. Galėtų būti platesnis asortimentas, bent jau nesaldžių patiekalų.
Kaip jums pavyksta taip saldžiai valgyti - gal užsigeriat vandeniu?
Atsakyti
Neapsakomai slykstus skonis. Sriubos per surios, kokteiliai per saldus. Sriuba ispyliau tik paragavus- fee kaip neskanu. Toks skonis kaip uzpilama bulviu kose gerai praskiedus vandeniu valgyt.
Atsakyti
Aš taip pat ragavau, iš smalsumo. Bent jau man tai modifasto subtilesnis skonis nei amerikiečių kompanijos, vis tik prancūzai labiau į skonio savybę įsigilino, bet visumoje tai labai krakomolingas skonis, matyt jų naudojamai tirštiklis ir ląsteliena tokį skonį padaro. Su pienu geriau, bet vistiek negurmaniška. Mano valgomas kitas prancūziškas produktas pakolkas man lygių neturi su kuo teko lyginti.
Atsakyti
As ziurineju ta modifast.
Bet matyt nelabai yra poveikis, kad niekas nebando g.gif
O apie koki kalbat dar cia amerikieciu kompanijos papilda g.gif
Atsakyti
Aš apie prancūzišką maistą kalbu smile.gif

QUOTE(arbuzina @ 2013 12 14, 09:33)
As ziurineju ta modifast.
Bet matyt nelabai yra poveikis, kad niekas nebando  g.gif
O apie koki kalbat dar cia amerikieciu kompanijos papilda  g.gif

Atsakyti
Nusipirkau modifastą, dviejų savaičių paketą. Nuo pirmadienio pradėsiu maitintis.
Jei svoris kris normaliai (norėčiau bent jau 6 kilogramus per tas dvi savaites pamesti), tai nusipirksiu dar vieną paketą. To jau turės ilgiau užtekti, nes juk pradedama normalų maistą įsivedinėti.
Atsakyti
QUOTE(ballando @ 2013 06 19, 08:16)
Sveiki,
na o aš pabandymui užsisakiau bandomąjį Modifast paketą. Vakar valgiau 3 kartus, vakarienei-  neprisiverčiau ir valgiau kartu su šeima naminį maistą. Man per saldu. Nežinau dar, ar pirksiu 2 savaičių kursą, nes iš nesaldžių patiekalų randu tik dviejų rūšių sriubas. Galėtų būti platesnis asortimentas, bent jau nesaldžių patiekalų.
Kaip jums pavyksta taip saldžiai valgyti - gal užsigeriat vandeniu?

Į sriubą aš įsipjaustau česnako, rytoj galvoju įdėt svogūno laiškų ir krapų (turiu prisišaldžius)
Į koktelius pilu citrinos sulčių gana nemažai. Ir beje daugiau, nei reikia, vandens. Skonis gaunasi puikus, su rugštele nenormalus saldumas dingsta ax.gif
Beje, visai nesunku laikytis. Sunkiausia darbe pasislėpus kokteilius darytis, mat pusryčius ir pietūs valgau darbe.
Atsakyti
As ir bandziau bandomaji paketa, man kaip tik visi skonai nieko blush2.gif Na , sriubas tai pasidariau su naminiu buljonu, tai gal tas pramuse i geresne puse, patiko pudingas, nepatiko braskinis ir avietiniai kokteiliai - saldoki, dabar pati susioskaiciavau kiek ko man reiks ir uzsisakiau 2 sav. Ziuresiu, kaip cia bus blush2.gif Per tas dvi dienas tik i antros vakara buvo truputi siplna ir galva biski skaudejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 01 01, 22:10)
Nusipirkau modifastą, dviejų savaičių paketą. Nuo pirmadienio pradėsiu maitintis.
Jei svoris kris normaliai (norėčiau bent jau 6 kilogramus per tas dvi savaites pamesti), tai nusipirksiu dar vieną paketą. To jau turės ilgiau užtekti, nes juk pradedama normalų maistą įsivedinėti.


Morkevic, gal galiu paklausti, kaip Jūsų resultatai ir savijauta po pirmųjų dviejų savaičių. Užsisakiau šį produktą, įdomu, kaip sekasi kitiems. Nors anksčiau nelabai domėjausi tokiais produktais, tai nežinau ir šio produkto populiarumo praeityje, bet informacijos nelabai daug
iš anksto dėkinga
Atsakyti
As jau po pirmos savaites. Svorio minus lygiai NULIS blush2.gif doh.gif Nieko papildomo nevalgiau, tik daug geriau. Gal svoris nenukrito, nes PMS, krutis labaio tempia, plius suletejusi skydliaukes veikla doh.gif Aplinkiniai sako, kad atrodau apkudus, siaip i siauresnius drabuzius jau vel isispraudziu, o vat svoris - ne is vietos doh.gif Visa tai kol kas nurasau PMS ir skydliaukei. Ai, dar pastoviai silpna ir esti kaip vilkui norisi doh.gif
Atsakyti