Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

oba kiek temoj chebros sėdi blink.gif biggrin.gif

QUOTE(erikamaja @ 2013 01 05, 22:46)
Gotte, viskas super su Tavo foto, tikrai. Tiesa pagalvojau, kad jūsiškiam labe kaip ir mano kaime mėgstama ruda spalva biggrin.gif Aš visad gaunu rudas lotuliukas.gif

džiuguva taip sakant doh.gif

man yra buvę, kad reikėjo irgi ant smūgio fotkę padaryt, nulekiu pas vietinį babajuką, matau, kaip jo kompe atidarytoj mano nuotraukoj vaikas (berniukas) sėdi ryškiai raudonom dažytom lūpom blink.gif veidai rausvi kažkokie... (foto nepretendavo į kažkokį meną, na bet vis tiek, namie ne taip buvo viskas) jis klausia, ar reikia ką keisti...aš sakau "nu jo, nuimkit raudonos spalvos ir pamažinkit saturation vos vos", tai prie mano akių stumdė ten tas spalvas, mažino saturation, tada vieną fotkę su priešmirtiniu aparatu spausdino apie 10 minučių ir man pateikė tokį variantą ant popieriaus, kad vos neišgriuvau: veidai cemento spalvos, žmonės kaip susodinti numirėliai, berniuko raudonos lūpos virto mėlynom...žodžiu doh.gif tai šį kartą dar ne taip žiauriai buvo, bet irgi ne kažin kas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2013 01 05, 23:22)
o kodėl tu tiesiai į PS nekeli RAW`o?  g.gif nebūt paprasčiau nei konvertuot ir td kelt į ps`ą?


Jaučiu be generalinio kompo valymo nieko nebus, tiek programų, matyt kažkas pjaunasi g.gif

zirziliux-antra čiuožia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2013 01 05, 19:41)
Tommika , užskaitau, tvarkingas, šviesus ND... ax.gif

O man idomu, kaip galima toki balta fona padaryti dar ir su objektu seseliais? Cia turbut su programa apdirbta, ar as klystu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 05, 23:35)
Tuomet siūlau parodyti pavyzdį. Tam keliu foto, lauksiu komentarų.

Man patinka naturalumas, tokia rytine foto. Sviesa labai grazi.Bet labai noretusi daugiau erdves smile.gif
Atsakyti
Daliai naujokiu ypac truksta tolerancijos... bet ka jau cia... viskas viskam savu laiku. Ir dar daugiau galeciau pasakyti... bet geriau protingai patylesiu ax.gif



Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 01 05, 23:27)
O man idomu, kaip galima toki balta fona padaryti dar ir su objektu seseliais? Cia turbut su programa apdirbta, ar as klystu? ax.gif

foto nei karpiau, nei su kazkokia programa apdirbinejau (nieko nemoku dar su jom), nei blico buvau isijungus.. ax.gif
tiesiog nuo lango sviesa is sono sklido..ir ISO buvo 800 uzkeltas unsure.gif nes atrode tamsokos foto su mazesniu.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2013 01 05, 19:15)
Aj, bergždžias reikalas.. irnesakyk.gif

Ainoa , na atradau šnd projektuko24 įdėją..  ax.gif  Pvz susidarai savo planą, ir fotkini sakykim per metus laiko..  blush2.gif  ČIA Aš irgi užkirmyjus, kaip meška.. žiemos miegas... bet žinau,kad tas labai blogai, bent jau tokiai žaliai kaip aš...



QUOTE(Suprem @ 2013 01 05, 23:34)
Galvoju apie 12 su slapta viltimi 24  biggrin.gif Bet į darbą išeisiu  doh.gif Gal dar kas jungsis, bus smagiau ax.gif

Iš pirmo žvilgsnio atrodo įveikiamas tas 12 ar net 24 projektas. Labai jau knieti pasirašyti jam... Supre, gal bandom?
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 01 05, 23:24)
zirziliux-antra čiuožia smile.gif

Vis tiek ciuozia?
Man paciai pradejo ciuozti smegenai nuo perziuros laugh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Saule @ 2013 01 05, 23:36)
Iš pirmo žvilgsnio atrodo įveikiamas tas 12 ar net 24 projektas. Labai jau knieti pasirašyti jam... Supre, gal bandom?


Bandom bigsmile.gif Bus įdomiau nei auto daryti ax.gif

QUOTE(zirziliux @ 2013 01 05, 23:38)
Vis tiek ciuozia?
Man paciai pradejo ciuozti smegenai nuo perziuros laugh.gif

user posted image


Gal šiek tiek g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suprem: 05 sausio 2013 - 23:49
QUOTE(Suprem @ 2013 01 05, 23:24)
Jaučiu be generalinio kompo valymo nieko nebus, tiek programų, matyt kažkas pjaunasi  g.gif

zirziliux-antra čiuožia smile.gif


man irgi buvo kad PS neatidarinejo raw, bet tai buvo per senas ps mano raw formatui.

nu va dabar skaitau skaitau smile.gif

klausykit, o ten paskutinej nuotraukoj kur dabar ikeliau, tai tie melynumai reiskia, kad su nuotraukos sviesa kazkas negerai?

user posted image
Papildyta:
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 05, 23:38)
Vis tiek ciuozia?
Man paciai pradejo ciuozti smegenai nuo perziuros laugh.gif



as tai sakyciau baisiai geltona g.gif nu bet manes cia niekas neklauso dar, nes as tik bangas keliu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 01 06, 00:40)
Bandom  bigsmile.gif Bus įdomiau nei auto daryti  ax.gif


Liuks, bus apie ką pasukti smegenis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 01 06, 00:41)

as tai sakyciau baisiai geltona 

atsiskaitinėdama WB užduotį ir šią problemą pšalins. Dabar tas geltonavimas nesvarbu.
Atsakyti