Įkraunama...
Įkraunama...

Kasos uždegimas

nu man tai nustatytas kasos uzdegimas, o ar letinis ar umus nepaaiskino doh.gif

reikes eit paciai aiskintis, nes ziuriu seimos gydytojai tai tas uzdegimas kone dzin, mazdaug nevalgyk to ir ano ir viskas blink.gif ir ner bedos mazdaug
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 31 gruodžio 2012 - 14:44
http://sveikata.moks...vimas-3233.html
Atsakyti
as tai labai pergyvenu, guodziuosi tik tuom , kad ne umus. nes su umiu tai ka - i ligonine isveza ....

bet esu girdejus kad yra zmoniu ir be kasos gyvenanciu g.gif ispjauna ja
Papildyta:
Pankreatitas aptinkamas atlikus kraujo ir šlapimo tyrimus. Jam būdingas kasos fermentų amilazės ir lipazės padidėjimas, taip pat, padidėjęs leukocitų skaičius, kuris išduoda uždegiminius procesus. Dažnai randamas ir padidėjęs gliukozės kiekis. Kasos pakitimai nustatomi echoskopija arba kompiuterine tomografija. Aptikus cistą atliekama jos punkcija nustatant vėžines ląsteles ir bakterijas. Pankreatitas gydomas ligoninėje, abiejų rūšių gydymas yra panašus. Pirmosiomis dienomis skiriama bado dieta, skiriamos lašinės, skausmą slopinantys ir pykinimą mažinantys vaistai. Jeigu yra infekcinių komplikacijų, gydoma antibiotikais. Jei medikamentai nepadeda arba išsivysto pseudocistos, daroma kasos operacija. Prasidėjus diabetui, skiriamos insulino dozės. Sudėtingiausias yra lėtinio pankreatito skausmo malšinimas. Kartais prireikia narkotinių medžiagų (morfijaus) arba netgi kasos nervų blokavimo.

Sergant pankreatitu, reikia valgyti baltymingą, neriebų maistą, valgyti dažniau, nepersivalgyti. Griežtai draudžiama vartoti alkoholį.

Nerekomenduojami produktai:
Riebi, rūkyta, kepta mėsa ar žuvis
Ankštinės daržovės
Svogūnai
Šokoladas
Gazuoti gėrimai
Šviežias pienas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 31 gruodžio 2012 - 15:25
Kasos uzdegimo gydyme didele vieta uzima dietinis komponentas.Letinio kasos uzdegimo atveju reiketu vengti gausaus riebaus maisto, alkoholiniu gerimu; po gausesnio pavalgymo vartoti fermentinius preparatus.Uminio kasos uzdegimo gydomas yra labai sudetingas; dazniausiai gydoma stacionare ar net intensyviosios terapijos skyriuje, taikant specialias priemones, lasines, antibiotikus ir kt. Operacinis kasos uzdegimo gydymas naudojamas uminio kasos uzdegimo atveju, tada kai reikalinga atidalinti ir pasalinti negyvas kasos audinio dalis.
Atsakyti
Sveikutes

mano naujuju naktis buvo su bananais ir mandarinais lotuliukas.gif

ale matyt ir ju buvo per daug, nes sukilo truputi rugstingumas unsure.gif sunku man skirt kada kasai blogai, nes ir skrandis nesveikas, bet jau mokaus skirti unsure.gif

tai va...... norejau paklaust del duoniuku. Senose temose skaiciau kad daug kas paumejimu metu valgo tiesiog tik duoniukus su vandeniu. tai va prisiprkau duoniuku, o ziuriu sudeti: kvieciu miltai. unsure.gif o cia minejo kazkuri kad mums kvieciu negalima. tai kaip cia dabar suprasti? unsure.gif g.gif oi ne duoniukai jie, o tipo dziuveseliai...
Atsakyti

Kvietine duona,dziuvesiai ne kose,galima valgyti.
Tai busi mandarinu padauginus,kad vel bedos.
Sveiku Naujuju 4u.gif
Atsakyti
Džiuvėsiai man - puikus maistas: ir kaip desertas, ir kaip psgrindinis.

O mandarinai mums tai nelabai nelabai, manau - sakiau reik mandarinus ir apelsinus be vidinių žėvelių pagarint garpuody - pranešiu kas ir kaip.

Man ypač apelsinų trūksta...

O mano nauji buvo su virtais varškėtukais ir virtais obuoliais su džiuvėsiais - viskas ok.
Turiu įtarimu, kad avižų košė man netinka (nors ir permalta) - matyt ji ne visai tokia nekalta. Be to, kartais kelia rūgštingumą.
Bandžiau ir virtą ant garų kiaušinį su padžiovinta duona - nelabai, nes vidurius papūtė.
Bet tiesa, aš nevartoju dar jokių papildomų fermentų.

Su Naujaisias visas ir visus - sveikatos, sveikatos, sveikatos ir - KANTRYBĖS, kurios reikia sveikatai palaikyti. biggrin.gif
Atsakyti
as tai nezinau kodel bet netoleruoju kiausiniu sad.gif suvalgius kiausini - baisiai ima pusti pilva verysad.gif
o avizu kose man tinka kasai, bet vat rugstinguma ji tikrai kartais sukelia doh.gif

man tai pangroli prirase g.gif as kazkaip abejoju ar man jo tiek reik gerti, bet bele padejo nuo pykinimo!!!! nes pykino kelis men, o emus gert pangroli- nebepykina thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes
o leidziat sau pusfabrikaicius saldytus nu pvz koldunus/cepelinus ? smile.gif
Atsakyti
Šiose rekomendacijose
(http://www.google.lt/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=4&ved=0CEUQFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.rvul.lt%2Fdocuments%2Fkasos_uzdeg.doc&ei=DPXjUMLVD6OI4ATt1YG4DQ&usg=AFQjCNGC60EHpZhzqnqgh0NKJUNoda_r1Q&bvm=bv.1355534169,d.Yms)

kalbama apie namie gamintus koldūnus. Manau, kad pirktiniai nėra geras pasirinkimas, nes nežinia ko ten prikrauta.

Man irgi reiks pradėti vartoti papildomus fermentus... gal bus geriau...
Atsakyti
kiausiniu trynio nevalgykit,sunkiai virskinamas
del avizu koses virkit be pieno
pusgaminiu geriau atsisakyti
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Su naujais: daug sveikatos, laimės, meilės ir pinigų 4u.gif
Kiaušinio nevalgau, nebet minkštai virto, baltymo grynai negaliu- truputi alergiška didesniam kiekio baltymams. Pusgaminio- irgi nevartoju. Stengiuosi maistą gaminti namie. Šeimyną tik tokį ir valgo.
Atsakyti