Įkraunama...
Įkraunama...

Kasos uždegimas

Šiandien kalbėjau su pažįstama vidaus ligų gydytoja. Ji dirba ligoninėje. Na ji pasakė, kad pankreatitas - tikrai labai rimta diagnozė. Ir su ja reikia labai atsargiai. Pangrindinis kriterijus - kraujo pakitimai. O į kasos uždegimą panašius požymius gali duoti ir kiti negalavimai, ypatingai latakų ir dvylikapirštės problemos.
Tad būtina žinoti tikrąją diagnozę - ir dėl nuotaikos, ir dėl tikslaus gydymo.
Papildyta:
Dar - ar valgote čiulpiamus saldainius ("bambonkes")?
Labai trūksta laikantis griežtos dietos cukraus - gal galima kartais mažiuką saldainiuką sučiulpt?
Atsakyti
Nu man kraujas nerodo kasos uzd, bet echoskopas rodo..... man tai vietoj saldumynu labai padeda bananai, jie gan saldus gi smile.gif
Atsakyti
Šiandien buvau pas gastro. Ji atsargiai žiūri į kasos uždegimo diagnozę. Mano kraujas kasos uždegimo nerodo. Echoskopas neinformatyvus, nes dėl riebaliukų ją nelabai mato, sakė tik tiek, kad ji nepadidėjus.Remiantis tuo ji kolkas daro išvadą, kad čia dvylikapirštės bėdos. Bet tęs tyrimus ir diagnozę tikslins. g.gif Bet ją neramina kartumas burnoje priepolių metu. Ko gero nepavyks išvengt man ir lemputės,o aš taip sunkiai šį tyrimą pernešu... blush2.gif

Aha - bananai ir kepti obuoliai su lašiuku medaus mane irgi gelbėja.

Šiandien dar išbandžiau sojų varškės sūrį Tofu. Užsienio puslapiuose radau kaip galimą dietos produktą. Kolkas lyg tiko.
Atsakyti
QUOTE(Skausminga @ 2013 01 04, 22:00)
Šiandien buvau pas gastro. Ji atsargiai žiūri į kasos uždegimo diagnozę. Mano kraujas kasos uždegimo nerodo.  Echoskopas neinformatyvus, nes dėl riebaliukų ją nelabai mato, sakė tik tiek, kad ji nepadidėjus.Remiantis tuo ji kolkas daro išvadą, kad čia dvylikapirštės bėdos. Bet tęs tyrimus ir diagnozę tikslins.   g.gif

jei nei kraujas nei echo nerodo, tai manau nera jums to kasos uzdegimo 4u.gif gal tik skrandis streikuoja..... g.gif
as tai dar turesiu prasytis echoskopijos, nieko nebus schmoll.gif padare echo, pasake kasos uzd. ir gyvenk sau su tokia diagnoze zmogau, nieko nepaaiskino, ne ne schmoll.gif

o zarna ryti visgi manau jums teks verysad.gif nu kaip kitaip ta skrandi pamatys. as rijau jau gal tris kart ir dabar norejo lyg kad vel ryciau, bet atsisakiau, nes kas ten man bebutu, o yra gerl doh.gif .... o gal dar kas dasidejo, bet kas bebutu pagrindinis gydymas ju visad - omeprazolis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 04 sausio 2013 - 22:04
Sveikos....

siandien leidau sau pora saldainiu, nes nebeislaike nervai...
Atsakyti
man tai biski blogai dabar, paskauda, nes siom dienom daug vartoju visokiu mynthon, halls, vaistu, del persalimo.... matyt trenkia ir kasai ;/

kaip tau Skausminga?
Atsakyti
Ir kaip jausmelis po to?

O aš arbatinį šaukštelį šąldytų braškių... blush2.gif

Dar pasidalinisu vienu receptuku: prikišau apvalius didelius tokius kaip makaronus malta kalakutiena, sudėjau į orkaitei tinkamą indą, užpyliau vandeniu, užbėriau tarkuotų morkų ir troškinau 30 min, 180 laipsniu orkaitėje. Aišku -jokių riebalų. Buvo skanu. Suvalgiau 4 tokius. Jaučiu per daug buvo, nes ėmė mausti dešinį šoną.

o kaip su saldžia želė? galima mums?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skausminga: 06 sausio 2013 - 18:08
QUOTE(Skausminga @ 2013 01 06, 19:02)
Ir kaip?

O aš arbatinį šaukštelį šąldytų braškių... blush2.gif

o kaip su saldžia želė? galima mums?

kad as dabar neskiriu ar man nuo saldainiu sivakar paduria unsure.gif nes sakau daug ciulpt tenka ledinuku del gerkles doh.gif doh.gif

oi zeles ziauriai noreciau.... bigsmile.gif
Atsakyti
Geeeras.... super receptukas... reik ka nors ir man sugalvot orkaitej be aliejaus smile.gif ismeginsiu

mum negalima daug valgyt, bet vat yra iprotis doh.gif
Atsakyti
Sveikos ,man irgi neseniai isoperavo tulzies pusle ir nustate kasos uzdegima,tad sedziu ant grieztos dietos.Skausminga aciu uz receptuka,butu manau net labai nuostabu jei ir daugiau kas galetu pasidalint kas ir kaip gaminasi sau tinkams patiekalus ,gal ir ta dieta nebeatrodytu tokia baisi. ax.gif
Atsakyti
Labas nijolevar
tai matomai ilgokai tie akmenys tavo kasa gadino kol daktarai juos surado.Ar ankščiau bėdu su virškinimu nebuvo?
O del patiekalu tai kuo skaniau gamini,tuo daugiau suvalgai tuo bedu daugiau atsiranda,reik surast ta aukso viduriuka smile.gif
Atsakyti
as tai valgau naminius pyragus ir nejauciu jokios blogos reakcijos. ciulipnuku daug ciulpiu nes irgi gerkle persalusi esu, o dar kai turiu GERL tai jie man tik ir padeda nuimti gerkles perstejima.

man tai rodo uzdegima kasos tik is kraujo tyrimo ir mano skudno del maudimo kairiame sone,kuris irgi nebuna nuolatinis. echoskopas nieko nerodo blogo kasoje, tik tulzis byra:-)
Atsakyti