Įkraunama...
Įkraunama...

Kasos uždegimas

Diagnozuota kasos steatoze. Nerandu informacijos internete ir gydytojas nelabai paaiskino. Gal kam teko susidurti?
Atsakyti
QUOTE(odryte32 @ 2015 04 28, 13:27)
Diagnozuota kasos steatoze. Nerandu informacijos internete ir gydytojas nelabai paaiskino. Gal kam teko susidurti?

Žinau tik tiek, kad tai kasos suriebėjimas 4u.gif
Atsakyti
Ar esant kasos uzdegimui buna padidejes bilirubino kiekis? Siek tiek pageltusios akys? Echoskopas rodo, jog kepenys sveikos, tulzyje akmenu nera, bet ji susisukusi, kasa pariebejusi. Simptomai tokie, jog organizmas visiskai netoleruoja riebaus maisto.
Atsakyti
QUOTE(odryte32 @ 2015 04 30, 06:16)
Ar esant kasos uzdegimui buna padidejes bilirubino kiekis? Siek tiek pageltusios akys? Echoskopas rodo, jog kepenys sveikos, tulzyje akmenu nera, bet ji susisukusi, kasa pariebejusi. Simptomai tokie, jog organizmas visiskai netoleruoja riebaus maisto.

Pas mane panasiai buvo su neaiskios kilmes hepatitu. O kaip kepenu fermentai? Mano echoskopas buvo norma, bet tuo umiu periodu skaudejo po desiniu sonkauliu lanku gana stipriai ir tada nevirskino isvis nieko, vemiau toliau nei maciau. Viskam aprimus liko riebaus maisto nevirskinimas. Jei suvalgau-viskas stovi skrandy ilgai ir palaimingai- tenka gert fermentus, su kuriais vis tiek pusdieni virskina. Zodziu, atsisakiau visko, kas nors kiek riebiau- mesos visos, liko tik vistiena ir jautiena/versiena ir tik kur ner jokio riebaliuko, jokiu skuryciu, jokiu suriu daug, sureliu lydytu, grietines, grietineles, sriubu riebiu, zodziu nemazai issibrauke, bet kai zinau, kad uzvalgius skaudes smarkiai tai nesinori net kazkaio.
Atsakyti
Daugiau kepenų fermentai norma, tik bilirubinas šiek tiek pakilęs, bet akių obuoliai gelsvi. Niekada nemėgau riebiai valgyti, bet gavau pamokas 2 (du priepuoliai buvo), kad niekada nebepasitikėsiu niekuo ir nevalgysiu ne namie, bes man užtenka ir šaukštelio aliejaus.... Dabar klausausi savo organizmo ko jis nori ir ką valgant jaučiuosi gerai, tai liko tik keli produktai, labiausiai tinka ryžių, grikių trapučiai be druskos, liesa varškė, jogurtas, džiovinti vaisiai (ne visi, kurie be aliejaus), kai kurie riešutai ir sėklos, bananai. Nuo daug šiltų produktų ir košių labai ėda rėmuo. O kiek laiko vartojate pangrol, kreon, čia visam gyvenimui? Labai nerimauju, kad nebūtų koks k vėžys....
Atsakyti
QUOTE(odryte32 @ 2015 05 02, 11:21)
Daugiau kepenų fermentai norma, tik bilirubinas šiek tiek pakilęs, bet akių obuoliai gelsvi. Niekada nemėgau riebiai valgyti, bet gavau pamokas 2 (du priepuoliai buvo), kad niekada nebepasitikėsiu niekuo ir nevalgysiu ne namie, bes man užtenka ir šaukštelio aliejaus.... Dabar klausausi savo organizmo ko jis nori ir ką valgant jaučiuosi gerai, tai liko tik keli produktai, labiausiai tinka ryžių, grikių trapučiai be druskos, liesa varškė, jogurtas, džiovinti vaisiai (ne visi, kurie be aliejaus), kai kurie riešutai ir sėklos, bananai. Nuo daug šiltų produktų ir košių labai ėda rėmuo. O kiek laiko vartojate pangrol, kreon, čia visam gyvenimui? Labai nerimauju, kad nebūtų koks k vėžys....
[right][snapback]68982514[/snapback][/right]

Kreona pacioj pradzioj geriau kelis men istisai. Dabar naudoju dabar Panzynorm naudoju, kai riebiau pavalgau.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2015 05 02, 00:10)
Pas mane panasiai buvo su neaiskios kilmes hepatitu. O kaip kepenu fermentai? Mano echoskopas buvo norma, bet tuo umiu periodu skaudejo po desiniu sonkauliu lanku gana stipriai ir tada nevirskino isvis nieko, vemiau toliau nei maciau. Viskam aprimus liko riebaus maisto nevirskinimas. Jei suvalgau-viskas stovi skrandy ilgai ir palaimingai- tenka gert fermentus, su kuriais vis tiek pusdieni virskina. Zodziu, atsisakiau visko, kas nors kiek riebiau- mesos visos, liko tik vistiena ir jautiena/versiena ir tik kur ner jokio riebaliuko, jokiu skuryciu, jokiu suriu daug, sureliu lydytu, grietines, grietineles, sriubu riebiu, zodziu nemazai issibrauke, bet kai zinau, kad uzvalgius skaudes smarkiai tai nesinori net kazkaio.

Aš dabar taip pat maitinuos doh.gif Ištisai su Kreonu. Galuojuos su neaiškios kilmės kasos uždegimu. Iš namų išeinu tik apsiginklavusi namuose pasiruoštu maistu. Trečiadienį turėjau tokius du skausmo priepuolius su temperatūra, kad jomajoooo... doh.gif Kai nuėjau pas gydytoją, pasakė - viskas, ką galim padaryti, tai paimti kraujo. Bėda, kad esu ne LT, o mane prižiūrinti gydytoja yra iš LT. O kad nevalgius jau dvi dienas buvau, paeit negaliu, visas pilvas užsikimšęs, išpūstas, skausmas nenormalus - tai ką man daryt?? Plius, pas mane cukrus šokinėja, tad negaliu ir paprastų makaronų, bulvių... Viskas pilno grūdo tik. Ir dar žiūrėt, kad ne rupus būtų. Jokių riešutų - taigi nevirškina nieko...
Nebūna dienos, kad neskaudėtų. Tegul ir lengvas tas skausmas - 2-3 balų, bet jis yra. Gerai jaučiuos tik tada, kai nevalgau biggrin.gif Iki kol cukrus nenukrenta biggrin.gif
O aplinkiniai aikčioja - vai, kaip tau gerai, sukūdai! Kad jie žinotų, kokia sąskaita aš taip sukūdau doh.gif
Praietą savaitę nuėjome į kavinę su šeimyna. Aš užsisakiau virtinukų. Be padažo. Ir vandens. Paprasto. Tai padavėja nesuprato - kodėl ne mineralinio, kodėl vandens? Taip kategoriškai biggrin.gif
Atsakyti
Magnifique, o jums hepatitas, gelta praejo, ar visam laikui liko?

...little mary..., ką echoskopas pas jus rodo?
Atsakyti
Echoskopas pas mane nieko nerodė smile.gif Visi tyrimai buvo labai geri. Parodė tik tomografija - kasos uodega dvigubai už kasos galvą didesnė, nelygiu, grublėtu paviršiumi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(odryte32 @ 2015 05 02, 15:03)
Magnifique, o jums hepatitas, gelta praejo, ar visam laikui liko?

...little mary..., ką echoskopas pas jus rodo?

Dabar fermentai viskas ok, bet kepenaites jautrios liko. Riebus maistas, alkoholio nors kiek, iskart buna colica hepatica-kepenu diegliai
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2015 05 02, 14:50)
nelygiu, grublėtu paviršiumi  rolleyes.gif


Pas mane taip pat smulkiai grublėtu paviršiumi, gal ji ir tokia turi būti?

Pas ką Lietuvoje (miestas nesvarbu) geriausiai konsultuotis dėl tokių bėdų?
Atsakyti
Aš pati į Medicinos centrą važinėju (Grybo gatvėj, Vilniuje), bet iš ten gavau nukreipimą antrinei konsultacijai pas gyd. A. Šileikį 4u.gif Deja, mūsų susitikimas nebuvo itin malonus ax.gif
Atsakyti