Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(Enija @ 2013 01 02, 22:48)
Laba diena

Mezgu atsegamą megztinį iš labai plonų siūlų. Bijau kad užsegimas išsitąstys ir skvernai taps ilgesni nei visas megztinis. Taip jau nutiko ne vieną kartą. Patarkit kaip to išvengti  ax.gif



As tada arba imciau uzsegimui megzti mazesnio numerio virbalus (kai prasitasys - susivienodins ilgis viso mezgtinio) arba bandyciau deti kelias gijas mezgtinukui, cia aisku jau nuo modelio priklauso.. ar tiks jam storesnis uzsegimas. Daugiau cia nieko neprigalvosi. SIaip jei labai ploni siulai buna, tai dazniausiai buna neriama vaseliu is tokiu siulu.
Atsakyti
padekit isiaiskinti siuos mezgimo zenklus
My Webpage,gal zinot koks cia zurnalas ir kuris nr?
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2013 01 02, 23:08)
As tada arba imciau uzsegimui megzti mazesnio numerio virbalus (kai prasitasys - susivienodins ilgis viso mezgtinio) arba bandyciau deti kelias gijas mezgtinukui, cia aisku jau nuo modelio priklauso.. ar tiks jam storesnis uzsegimas. Daugiau cia nieko neprigalvosi. SIaip jei labai ploni siulai buna, tai dazniausiai buna neriama vaseliu is tokiu siulu.

Dėkoju, bandysiu kažką išburti ax.gif
Atsakyti
Labai prašau pagalbos. Kaip nerti pagal šią schemą? Na niekaip man tos gėlytės nesigauna. Nesuprantu, per kelias eiles tas žiedelis turi būti išmegztas? Su vąšeliu tik bandau susidraugauti, paaiškinkit kaip aiškintumėt pirmokei.... ax.gif

user posted image
Atsakyti
Ziurek paspalvinau kas po ko gal aiskiau bus:
user posted image
pirma eile raudona, gėlytėj oranžiniai pirmoj eilėj ten kad dar aiškiau kas mezgama, pirmam žiedlapį dešiniausiam pirmiau pynutė, paskui tas mini pumpuriukas, antras žiedlapis vidurinis tik pumpuriukas iškar, trečias pirmiau pumpuriukas paskui pynute į jo apačią prisikabinti, na ir antra eilė mėlyna ten viskas kaip ir aišku. Manau taip turi būt, nemėginau tiesa sakant iš pažiūrėjimo nusprendžiau blush2.gif tai jei neišeis rašyk
Atsakyti
QUOTE(Moniqy @ 2013 01 05, 19:43)
Ziurek paspalvinau kas po ko gal aiskiau bus:
user posted image
pirma eile raudona, gėlytėj oranžiniai pirmoj eilėj ten kad dar aiškiau kas mezgama, pirmam žiedlapį dešiniausiam pirmiau pynutė, paskui tas mini pumpuriukas, antras žiedlapis vidurinis tik pumpuriukas iškar, trečias pirmiau pumpuriukas paskui pynute į jo apačią prisikabinti, na ir antra eilė mėlyna ten viskas kaip ir aišku. Manau taip turi būt, nemėginau tiesa sakant iš pažiūrėjimo nusprendžiau  blush2.gif  tai jei neišeis rašyk


Ačiū labai labai. Atrodo paprasta, kai papaišei 4u.gif
Atsakyti
Dar vieną klausimą turiu: kodėl neriant kiekviena eilė man gaunasi vis platesnė, nei buvo? Ką darau ne taip?
Atsakyti
kiekvienoj eilėj turi būti vienodas stulpelių skaičius, didėja tik platinant nėrinį mirksiukas.gif
Ką neri, kad platėja?
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 01 07, 20:34)
kiekvienoj eilėj turi būti vienodas stulpelių skaičius, didėja tik platinant nėrinį  mirksiukas.gif
Ką neri, kad platėja?


Ai, nusižiūrėjau fantastišką suknelę, bet kol kas tik su vąšeliu bandau susidraugauti, ranką miklinu ir visokiausius stulpelius bandau. Stulpeliai eina ne vienas virš kito, o šachmatų principu dėliojasi. Tai dabar jau įsikirtau, kad kas antroj eilutėj reikia išnerti vienu stulpeliu mažiau.
Atsakyti
Gali buti, kad kitas eilutes neri daug laisviau nei pirmasias.
Atsakyti
Laba diena,
Gal kuri nors gali man pagelbėti... Aš nusimezgiau šaliką ir nutariau nusimegzti kepurę, nes liko siūlų smile.gif... Kepurė bus tokia : pirmiausia nusimegsiu pynę (šalikas per vidurį su pyne), o paskui noriu surinkti akis ir megzti kepurę. Gal turite tokią scemutę su aprašymu? Labai ačiū.
Atsakyti
Merginos, gal turit kas nors pažymėtų vietų schemas?
Raudonos neįžiūriu, ieškau mėlynos, o žalia berods paprastos kaip aš sakau varnelės g.gif V.V.V.V.
user posted image
Atsakyti