Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Sveiki gal galit padet surast tokio rastelio nerimo video 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Auksarankes, reikia jusu pagalbos:


ka daryt su ta paskutine isvirkscia-nukeliama akim, kai darom "pyne" ir perkelus akis, gaunasi vienoj vietoj dvi isvikscios-nukeliamos, o pagal rasta turetu but viena?
nezinau ar aiskiai paklausiau.. blush2.gif

apatinis rastas http://img202.images...pusempynem2.jpg


iskarto ACIU, zinau, kad padesit 4u.gif
Atsakyti
NU kad ten taip ir raso :astuonias akis nukeliam ant pagalbinio virbalo pries mezgin,tai bus2 g.,1bl,2g,1bl.2g.Kita aki ismegzkite,tai ir bvus ta blogoji viena,man atrodo.
Atsakyti
Sveikos visos smile.gif) internete radau labai daug graziu nertu kelnaiciu, labai patiko, noriu ir pati nusinert, bet iskilo vienas klausimelis smile.gif dauguma ju nunertos is daug smulkiu gelyciu, kaip graziais visas tas gelytes sujungti tarpusavyje? 4u.gif gal kuri gali paaiskinti ar imesti kokia nuoroda?, busiu labai dekinga blush2.gif
Atsakyti
Seteriuke, man čia vyras prieš kelias dienas parodė daaaaaaaaaaaugybę nertų kelnaičių lotuliukas.gif sako o ko tu tokių neneri??? blink.gif lotuliukas.gif bet nežinau, kur jis jas užmatė doh.gif
Atsakyti
Ar seteriuke turi omeny triusikeliai,sakydama kelnaites,ar ilgas kelnes?Jei triusikeliu tipo,kazkur turejau is drugeliu,galeciau paieskot. g.gif
Atsakyti
Triusikeliai smile.gif) as radau schema kaip nert, is atskiru gelyciu jos padarytos, bet tas gelytes reikia po to tarpusavyje sujungt o graziai nemoku schmoll.gif gal yra kokia jungimo kilpa, nes ir jos nemoku.. blush2.gif
o pavyzdziu galit cia pasiziuret, daug graziu yra mirksiukas.gif
kelnaites
Atsakyti
Labai grazios ir sexy ir yra paveiksliukas,kad sujungt dviem pyneles kilpelem.O paskui galima apmegzt kokiais volaneliais,arba prisiut gelytes prie kaprono kokio.
Atsakyti
Ten gal viena pynutes kilpa jungta, bet va to ir nemoku, kai atskiros detales yra palaidos ir is naujo pradet nert kazkaip prijungiant siula.. smile.gif va del to ir prasau paaiskint kaip graziai tai padaryt ir kad siulas neissiardytu ji stipriau patempus smile.gif
Atsakyti
Jau kelinti metai ( doh.gif ) gundausi nert šią suknelę.
http://club.osinka.r...b7959fa05000033
Gal kas nors ją jau išbandėt? Gal būtų atsliepimų? Nes nepradrįstu kažkaip... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2013 01 30, 11:43)
Jau kelinti metai (  doh.gif ) gundausi nert šią suknelę.
http://club.osinka.r...b7959fa05000033
Gal kas nors ją jau išbandėt? Gal būtų atsliepimų? Nes nepradrįstu kažkaip...  ax.gif


Aš irgi pažiūriu, padūsauju ir palieku ateičiai unsure.gif

Dar va šita gundausi:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2013 01 30, 14:02)


Dar va šita gundausi:



ach Vanessa Montoro ir jos grožiai wub.gif įsivaizduoju, kad puikiai jums tiktų ši suknelė 4u.gif aš ir pasvajoju apie vieną Vanessos suknelę, padūsauju vis į nuotrauką žiūrėdama biggrin.gif , bet bent jau kol kas kažkaip nerasčiau kur su ja eiti, tai ir neneriu biggrin.gif
Atsakyti