Įkraunama...
Įkraunama...

MRU studentės čia

QUOTE(cuoliukė @ 2013 05 22, 14:57)

Tikrai galiu pasakyti didziausias pastangas reikia dėti Teisės teorijai, ir neuztenka Vaisvilos patariu mokintis ir is naujojo Teisės teorijos įvado, netgi būtina.


Būtent, nes klausimai ne iš Vaišvilos vadovėlio.


p.s. kokie pačiai buvo klausimai?
Atsakyti
QUOTE(cuoliukė @ 2013 05 22, 12:57)
1. Tarptautine teisinė atsakomybė, jops rusys.
2.Traptautinių sutartciu sudarymas: pripazinimas teisiskai reiksminga,paskelbimas.
3. kazkas apie saliu galimybe sudaryti susitarima dėl taikytinos teisės.

Tikrai galiu pasakyti didziausias pastangas reikia dėti Teisės teorijai, ir neuztenka Vaisvilos patariu mokintis ir is naujojo Teisės teorijos įvado, netgi būtina.

Man jau paprastam egzaminui reikėjo iš įvado mokytis, nors jis buvo tik išleistas.... doh.gif

Teisės teorijos man nebus, man gal geresnis "perliukas" bus - konstitucinė bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(cuoliukė @ 2013 05 22, 13:57)
1. Tarptautine teisinė atsakomybė, jops rusys.
2.Traptautinių sutartciu sudarymas: pripazinimas teisiskai reiksminga,paskelbimas.
3. kazkas apie saliu galimybe sudaryti susitarima dėl taikytinos teisės.

Tikrai galiu pasakyti didziausias pastangas reikia dėti Teisės teorijai, ir neuztenka Vaisvilos patariu mokintis ir is naujojo Teisės teorijos įvado, netgi būtina.

teises ir valdymo studentams yra konstitucines teises egzaminas privalomas, o ne teises teorija, tai man tarptautine aktualesne smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mamaEgle @ 2013 05 22, 14:44)
Man jau paprastam egzaminui reikėjo iš įvado mokytis, nors jis buvo tik išleistas....  doh.gif

ir man drinks_cheers.gif bibliotekose buvo neimanoma rasti sito leidinio.. doh.gif atsimenu knygyne reikiamas temas fotkinau su telefonu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cuoliukė @ 2013 05 22, 15:52)
labutis, laikiau ir siaip ne taip išlaikiau sunkiausia su teisės teorija, kiek klausinėjau, kartu laikiusių tai buvo ir neislaikiusių, o atrodo kad buvo garantuotos kad islaikys. Mano nuomone, tikrai vertino pakankamai griežtai.

Labai bijojau tarptautinės teisės, bet tikrai patariu rinktis, nes pazymiai tikrai geri, o musu buvo laikančių gal 10 zmoniu, kazkodėl dauguma nesirinko sio egzo, bet Katuoka krato tik per paprastą egzamina, O VALSTYBINIAME EGZAMINE PAZIMIU NEGAILI, klausimai lengvi tie patys kaip ir paprastame egzamine, ir jei mokinaisi paprastam egzaminui tai uztenka tik gerai pasikartoti. Na cia mano nuomone:)

aciu uz issamu atakyma, o is kokios medziagos mokeisi?
nu ir aisku sveikinu thumbup.gif Dabar kita studiju pakopa ga?smile.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Skubiai reikalinga knyga:
G.Navaitis "Psichologinis seimos konsultavimas"
Nesvarbu e. variantas ar normali atspausdinta knyga.
jei kuri galetu padeti, i AZ 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį: ar galima pačiam pasirinkti per studijų knygelę dėstytoją ir laiką, kuriuo būtų patogu perlaikyti skolą? ar prieš tai reikia metodininkės paprašyti, kad priskirtų dėstytoją, o tik paskui galiu rinktis laiką pati? kitaip neradau... Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klauda @ 2013 05 22, 16:34)
Turiu klausimėlį: ar galima pačiam pasirinkti per studijų knygelę dėstytoją ir laiką, kuriuo būtų patogu perlaikyti skolą? ar prieš tai reikia metodininkės paprašyti, kad priskirtų dėstytoją, o tik paskui galiu rinktis laiką pati? kitaip neradau... Ačiū atsakiusioms  4u.gif

Reikia paprašyti metodininkės ,kad priskirtų dėstytoją,kai priskirs, studijų knygelėje matysi laikus kada galima perlaikyti reikiamą egzaminą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EsiMylima @ 2013 05 22, 17:43)
Reikia paprašyti metodininkės ,kad priskirtų dėstytoją,kai priskirs,  studijų knygelėje matysi laikus kada galima perlaikyti reikiamą egzaminą  smile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klauda @ 2013 05 22, 18:03)

Prašom smile.gif
Atsakyti
islaikiau romenu teise clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2013 05 22, 15:44)
Man jau paprastam egzaminui reikėjo iš įvado mokytis, nors jis buvo tik išleistas....  doh.gif

Teisės teorijos man nebus, man gal geresnis "perliukas" bus - konstitucinė bijau.gif



NA TAIP SUNKU NET PASAKYTI KURIS DIDESNIS PERLIUKAS:)
sėkmės egzuose, juk jau nedaug liko mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolete @ 2013 05 22, 15:30)
Būtent, nes klausimai ne iš Vaišvilos vadovėlio.
p.s. kokie pačiai buvo klausimai?


na pavyzdziui toks klausimas teisės aiskinimas ir argumentavimas, santykis ju
arba teisės normos ir teisės principo panasumai, skirtumai, santykis.
tai gerai kad buvau argumentavima ir teisės aikinima is ivado ismokusi mintinai, o jau teisės principus ir teisės normas mokinausi is vaisvilos ir snipstas, nebent savokų apibrėžimus galit mokintis
Papildyta:
QUOTE(Skaidre @ 2013 05 22, 17:16)
aciu uz issamu atakyma, o is kokios medziagos mokeisi?
nu ir aisku sveikinu thumbup.gif Dabar kita studiju pakopa ga?smile.gif g.gif


tarptautine mokinausi, is Katuokos paskaitų bei is moodle pilnai uzteko.

NA o apie magistra pasvajuju tik mokintis tingiu, o gal ir dar sunkiau nei bakalaure g.gif ir net nėra idėju kokia kryptis reiktų rinktis.
Atsakyti
QUOTE(cuoliukė @ 2013 05 23, 16:41)
NA TAIP SUNKU NET PASAKYTI KURIS DIDESNIS PERLIUKAS:)
sėkmės egzuose, juk jau nedaug liko mirksiukas.gif
Papildyta:
na pavyzdziui toks klausimas teisės aiskinimas ir argumentavimas, santykis ju
arba teisės normos ir teisės principo panasumai, skirtumai, santykis.
tai gerai kad buvau argumentavima ir teisės aikinima  is ivado ismokusi mintinai, o jau teisės principus ir teisės normas mokinausi is vaisvilos ir snipstas, nebent savokų apibrėžimus galit mokintis
Papildyta:
tarptautine mokinausi, is Katuokos paskaitų bei is moodle pilnai uzteko.

NA o apie magistra pasvajuju tik mokintis tingiu, o gal ir dar sunkiau nei bakalaure g.gif  ir net nėra idėju kokia kryptis reiktų rinktis.

o tu po istestiniu studiju ar kaip ir daugelis po nuotoliniu? mano drauge studijuoja siuo metu magistre, sake, varo astuntukais-devintukais, aisku, lanko paskaitas, kaupiamieji balai.
jau beveik sugundei su tarptautine:))) O uzdavinys buvo? Koks?
Oi, as dziaugiuosi, man beliko kursini parasyt iki (ne) issvajotu egzaminu thumbup.gif
Atsakyti