Įkraunama...
Įkraunama...

Inhaliatoriai, inhaliacijos - 3

QUOTE(Eufforija @ 2014 06 02, 09:46)
Mamytes, ar gydant laringita galima naudoti salto oro inhaliatoriu? g.gif gal kuri susiduret su sia liga ir bandet gydyti vaikiuka inhaliatorium? man kazkaip keista.... snargliukai bega, siek tiek balsas pakimes, kosulis... o gydymas inhaliatoriumi blink.gif o juk laringitas - tai balso stigu uzdegimas kitaip tariant.

Prie laringito pirmas vaistas ir yra inhaliatorius,vesus labai gerai,nes balso stygos yra uztinusios ir vesuma jas atpalaiduoja,o karstis kaip tik plecia,inchaliuotik kuo dazniau,vedinkit patalpas,kad oras butu kuo vesesnis ir gaivesnis.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mano berniukui laringitas, matau daug kalbejot apie inhaliatorius, bet mane labiausiai domina ka pilti i juos? mes turim microlife, skaiciau kad pasudyta ar ss soda vandeni, o kokiom proporcijom, ar deti ir soda ir druska kartu? ka dar galima butu pilti?
Atsakyti
QUOTE(Hiurem @ 2014 06 19, 15:57)
Sveikos  4u.gif

Mano berniukui laringitas, matau daug kalbejot apie inhaliatorius, bet mane labiausiai domina ka pilti i juos? mes turim microlife, skaiciau kad pasudyta ar ss soda vandeni, o kokiom proporcijom, ar deti ir soda ir druska kartu? ka dar galima butu pilti?

As pilu fiziologini skysti(laselinems skirta) arba mineralini vandeni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgonse @ 2014 06 20, 08:36)
As pilu fiziologini skysti(laselinems skirta) arba mineralini vandeni  4u.gif

As turiu adrenalino . ir iskart atleidzia tada nereik ligonines (mes ji naudojam su gydytojos nurodymais ir prieziura) . o kvepuojam fiziologini(NaCl) laseline(~5lt atrodo) turim nusipirke ilgam uztenka +pigu . ampulem pirkt kosmine kaina.
mes turim OMRON COMPAIR NE-C801KD-E ,puikiai veikia jokiu bedu neturejau, tinka tiek suaugusiam tiek vaikui,nors raso kad vaikui bet ir tecio veidas laisvai telpa i didesne kauke o mazesne vaikuciam.
user posted image
mes pasiinhaliopjam dar su eukaliptu. bet reik vos vos , nes koncentratas gana aitrus.
jei reik i nosi vaistus lasint , nemegsta mano vaikai to juros vandenes purkimu, labai puikiai isivalo nosis.
prie viso to turim biopton lempa, seip nepasikabinu as tan tokiu nesamoniu bet idomu kad ji kazkokia idomi ir atrodo padeda (gana sudetinga paaiskint) nes ilgai svarsciau pirkt ar ne nes kaina didele lietuvoj . ypac idomu kai pati pasidarai zaizda ir sildai toks idomus jausmas buna. atrodo visiska nesamone bet kazkaip padeda slogai, gerklei, zaizdom . as siunciausi ale naudota is vokietijos tad kaina buvo tikrai normali kaip bioptronui biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 02 lapkričio 2014 - 13:26
QUOTE(auryte2 @ 2014 11 02, 13:05)
As turiu adrenalino . ir iskart atleidzia tada nereik ligonines (mes ji naudojam su gydytojos nurodymais ir prieziura) . o kvepuojam fiziologini(NaCl) laseline(~5lt atrodo) turim nusipirke ilgam uztenka +pigu . ampulem pirkt kosmine kaina.

Esam pirke fiziologini tirpala, tai vaistinej perspejo, kad jo galiojimas atidarius labai trumpas. Tai kaip jums jo ilgam uztenka? Man rodos pigiau iseina pirkti mineralini vandeni.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 11 02, 19:15)
Esam pirke fiziologini tirpala, tai vaistinej perspejo, kad jo galiojimas atidarius labai trumpas. Tai kaip jums jo ilgam uztenka? Man rodos pigiau iseina pirkti mineralini vandeni.

man atvirksciai sake .juk jo nereikia sterialaus, cia ne i vena. ibedi adata su svirstu nusiurbi kiek reik ir viskas, svirskta naudoju ta pati, spec tam ir skirtas , uzdengta adata nedulka juk. as jo pacio neatidarineju. ta buteli (maza) naudoju puse metu ir daugiau. nieko nenutiko. idomu kas gali nutikt. per tiek laiko neatsirado nei nuosedos, nei spalvos ar kokie pakitimai.net nenugaruoja , tad nzn kzkaip esu pirkus 2 ar 3 kartus, pirma kart uzklausiua sake nieko tokio o kitus net nesake nieko , spec sakiau kad inhaliacijoms

is lapelio
Laikyti 15 0C – 25 0C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.
Jei iškrito nuosėdų arba pasikeitė spalva arba skaidrumas, vartoti negalima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 02 lapkričio 2014 - 19:49
QUOTE(Vi83 @ 2014 02 14, 11:43)
Pasidalinsiu ir aš apie inhaliatorius. Rinkausi tik iš kompresoriniu. Be to rinkausi toki, kuris galetu dirbti ilgesni laika be pertrauku, nes tie mazesni ir silpnesni, padirbe 15 min, turi pailset valanda.

Iki šiol skolindavomes iš draugu Omron c28p, tačiau pati apžiūrėjus visus siulomus, ir surinkus daugiausia  pliusu nusipirkau Microlife Neb 10A.
Palyginimui šie du minėti inhaliatoriai:
Pagal techninius duomenis ir pasiklausius Microlife(ML) garsas siektiek mazesnis (ML - 52dBa, Omron (Om) - 60dBa, nors išputimo greitis beveik vienodas ML netgi greitesnis - 0,55ml/min., Om - 0,5 ml/min).
Kaina: ML su akcija galima nusipirkti uz 154 Lt (pvz. vaistine.lt), Om pigiausiai radau 176 Lt.
Talpa: didesne ML -12 ml, Om - 7 ml.
Garantija: Microlife 5 metai, omron - 3 metai.
Antgaliai: ML tikrai nėra mažiau, netgi daugiau. Kažkas sakė kad nėra vien tik pro nosi kvepuot antgalio, tai tikrai yra ir šis antgalis.
Ir dar ML pliusas super dalykas nosies praplovimo purkstukas, ten per ji purskia toki tirstesni gara. Pati isbandziau su didele sloga kai buvau. Duskos vandeniu labai gera praplaut nosi, o tas garas toks malonus, ir tas antgalis turi talpa kur surenka visa isbegusi skysti is nosies.
Dėklas: Om - turi tašyte, į kuria viska reikia sutalpinti, visus antgalius ir aparata ir laidus. Ten dar reikia ziuret kaip supakuoti, nes gali kitaip ir netilpti viskas, be to tašyte minkšta medziagine, gali ir pasižeisti ar susipausti, jei blogai kur padėsi. ML visi priedai susideda i pačio aparato skyreli spec tam skirtą po plastikiniu standziu dangciu, ir laidui vieta speciali yra, labai kompaktiškai susideda, o krepšelio nėra, bet vežantis galima įsidėt i bet kokį maišelį ar tašytę nebijant kad kokios dalys išbyrės.
Kas dar. Man ML indeli su vandeniuku ir kaukyte laikyti pasirodė patogiau, nei Om ypač vaikui, ir uždarymas supilus skysti ptogesnis, nes užsisuka, be baimės kad nukris pavertus, Om, toks silpnesnis uždarymas, vaikas pats atsidaryt galėdavo.
Šiuo metu nebepamenu kokius  dar pastebėjimus galėčiau parašyti smile.gif .

Tikrai nepeikiu OM, naudojome ir buvo gerai, bet dėl patogumo, ir kitu išvardytų pliusų rinkausi ML.
Tikiuosi kazkam padėjau.

Dėkui. Būtent tokį Microlife šiandien ir užsisakiau. Tik kaina dabar turbūt jo jau pakilus, nes su visom nuolaidom gausis - 176 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuika/puika: 23 lapkričio 2014 - 15:57
QUOTE(zuika/puika @ 2014 11 23, 15:34)
Dėkui. Būtem tokį Microlife šiandien ir užsisakiau. Tik kaina dabar turbūt jo jau pakilus, nes su visom nuolaidom gausis - 176 Lt.

tai gera dar kaina. aš neapsižiūrėjs vaistinėj pirkau, 220 suplojau doh.gif Tik po poros dienų pamačiau, kad galėjau tiesiai iš atstovybės pirkt, ten jie po 160 lt buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2014 11 23, 16:45)
tai gera dar kaina. aš neapsižiūrėjs vaistinėj pirkau, 220 suplojau  doh.gif  Tik po poros dienų pamačiau, kad galėjau tiesiai iš atstovybės pirkt, ten jie po 160 lt buvo  doh.gif

Tiesiai iš atstovybės, tai kur?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

noriu pasidalinti patirtimi dėl savo pirkinio Microlife NEB 10A inhaliatoriaus.

Šlangutė pastoviai nuo kompresoriaus nušoka, turi užmauti sumainant galus tada vėl laikosi. Pats indas su vandeniu - pakvėpavus jo pastatyti neįmanoma - iškart virsta, jei tik mažiau vandens. Vaikai visą laiką statydami apverčia, tas nukrinta ir viskas pasilieja. Dabar dėl to, kad pačiame aparate dedasi visi priedai - tai patogu tik sandėliavimui. Inhaliuojant juos visus turi išimti, o pats aparatas dėl to tik užima daug vietos, nes pusė jo kaip dėklas priedams.

Dabar pliusai - inhaliatorius tikrai padeda, vaikai atsikosėja žymiai greičiau, garą duodą gerą. Didelis pliusas - purkštukas i nosį. Nereikia puškiamo jūros vandens pirkti - pilnai atstoja ir žymiai geriau. Vaikui laikyti pačiam patogu, net mano mažiukas moka.

Nu ir aišku baubia kaip traktorius biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PUCA: 04 gruodžio 2014 - 11:20
Mes vietoje inhaliatoriaus difuzeri naudojam, turim ir inhaliatoriu, bet kazkaip mums neprilipo g.gif
Ir kvėpuojam vienos iš darželio mamytės parekomenduotais terapiniais aliejais. Super dalykas. Labai džiaugiuosi. Mano uogelėms prasidėjus darželiui prasidėjo ir ligos. Sinusitai, laringitai, adenoidai ir t.t Taip mes daugiau nei 2 metus vargom. Bet pasiskundžiau vienai mamytei, kad šitaip sergam, tai man ji parekomendavo terapinius eterinius aliejus (siunčiasi is Amerikos, nes tokių Lietuvoje deja nėra. 100 proc naturalus neskiesti kitais produktais. Eteriniai aliejai, kuriuos galima naudoti ir į vidų. Super dalykas.). Nesakau, kad visiškai nebesergame, bet per žiema viena na kartais du kartus kas nors užpuola. O kai prieš aliejų naudojimą kas antrą savaitę sirgdavom, man tai didžiulis pasiekimas . Jei kas turi panašių rupestėlių, mielai pasidalinsiu savo žiniomis. galit i AZ brukstelti. Nes musu seimyna dabar kasdien naudojam terapinius aliejus ir geriam, ir jei jaučiam, kad jau kas puola tepam-masazuojam ir dukrytės išsirinkę norimą kvapą vis prašo, kad kokį aliejų garintume labai patinka kai ju kambarys kvepia smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tesera_Oriono_Zvaigzde: 04 gruodžio 2014 - 17:06
QUOTE(PUCA @ 2014 12 04, 12:07)

Šlangutė pastoviai nuo kompresoriaus nušoka, turi užmauti sumainant galus tada vėl laikosi. Pats indas su vandeniu - pakvėpavus jo pastatyti neįmanoma - iškart virsta, jei tik mažiau vandens. Vaikai visą laiką statydami apverčia, tas nukrinta ir viskas pasilieja. Dabar dėl to, kad pačiame aparate dedasi visi priedai - tai patogu tik sandėliavimui. Inhaliuojant juos visus turi išimti, o pats aparatas dėl to tik užima daug vietos, nes pusė jo kaip dėklas priedams.

Dabar pliusai - inhaliatorius tikrai padeda, vaikai atsikosėja žymiai greičiau, garą duodą gerą. Didelis pliusas - purkštukas i nosį. Nereikia puškiamo jūros vandens pirkti - pilnai atstoja ir žymiai geriau. Vaikui laikyti pačiam patogu, net mano mažiukas moka.

Nu ir aišku baubia kaip traktorius biggrin.gif

Šlangutė nušoka, nes perdaug skysčio pripilat. jei skysčio įpilat iki maximalios žymos, nešokinėja.
Atsakyti