Įkraunama...
Įkraunama...

Inhaliatoriai, inhaliacijos - 3

Sveikos,
Turiu Microlife NEB10A, taciau nelabai suprantu visko iki galo. Garai eina viskas tvarkoj, taciau net po 9min neisgaruoja ne laso. Cia taip turi buti? Nes pvz vaistu ilasinu, o nei vienas tas lasa ir neisgaruoja. Papasakokite kaip jus naudojate.
Atsakyti
QUOTE(MadCost @ 2014 12 26, 21:04)
Sveikos,
Turiu Microlife NEB10A, taciau nelabai suprantu visko iki galo. Garai eina viskas tvarkoj, taciau net po 9min neisgaruoja ne laso. Cia taip turi buti? Nes pvz vaistu ilasinu, o nei vienas tas lasa ir neisgaruoja. Papasakokite kaip jus naudojate.

o garai iš kaukės eina?
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2014 12 26, 22:10)
o garai iš kaukės eina?

taip, naudojame kauke.
Atsakyti
gal kas naudoja toki ir turi atsiliepimu http://www.hiperfarm...-ne-c801-e.html
Atsakyti
sveikos. niu pirkom mikrolife NEB 50B per akciją. Įsiūlė mum brontex lašų vaistinėje. Pikta,jog įsiūlė chemiją o ne druską. mum juk neišrašė tų lašų. Bet jei kam reik galėsiu perleist vaistukus.
atsiliepimai-kitokio neturėjau ir nebandžiau tai man kad ūžia tik nepatinks. visa kita puiku. garantija yra,kaina norfos vaistinėj už lipdukus irgi gera.
Atsakyti
sveikos. niu pirkom mikrolife NEB 50B per akciją. Įsiūlė mum brontex lašų vaistinėje. Pikta,jog įsiūlė chemiją o ne druską. mum juk neišrašė tų lašų. Bet jei kam reik galėsiu perleist vaistukus.
atsiliepimai-kitokio neturėjau ir nebandžiau tai man kad ūžia tik nepatinks. visa kita puiku. garantija yra,kaina norfos vaistinėj už lipdukus irgi gera.
Atsakyti
Sveikos,
Turiu Microlife NEB10A, taciau nelabai suprantu visko iki galo. Garai eina viskas tvarkoj, taciau net po 9min neisgaruoja ne laso. Cia taip turi buti? Nes pvz vaistu ilasinu, o nei vienas tas lasa ir neisgaruoja. Papasakokite kaip jus naudojate.

Atsakyti
Sveiki,
Mano mažiuką (9 mėn) irgi panašu kad laringitas puola verysad.gif Kosulys naktį toks lojantis buvo, dabar dieną paprastai kosti, bet bandau užbėgti ligai už akių tai galvoju reik painhaliuoti. Turiu Brontex lašiukų, bet iki šiol neišsiaiškinau kaip juos skiesti. Vienos skiedžia 2 lašiukus su vandenuku, kitos 2 ml, dar kitos visai grynus pila (bet taip tikrai baisiai šlykštu kvėpuot, vyresnėlė pradėjo žiaugčioti ir vos nesusivėmė). Tai kaip juos tinkamai paruošti?
Dar skaičiau kritiniu atveju yra adrenalino lašiukai. Juos be recepto parduoda? Kaip juos skiesti jei prireiktų? Galvoju turėti vaistinėlėje, nes maža ką....
Atsakyti
QUOTE(MadCost @ 2015 01 08, 14:57)
Sveikos,
Turiu Microlife NEB10A, taciau nelabai suprantu visko iki galo. Garai eina viskas tvarkoj, taciau net po 9min neisgaruoja ne laso. Cia taip turi buti? Nes pvz vaistu ilasinu, o nei vienas tas lasa ir neisgaruoja. Papasakokite kaip jus naudojate.

mes toki turim, labai gerai garuoja. o garas per kauke eina? jis turi but stiprus, jei jo nesimato vadinasi arba blogai surinktas arba brokas papuole
Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2015 01 27, 15:21)
Sveiki,
Mano mažiuką (9 mėn) irgi panašu kad laringitas puola  verysad.gif Kosulys naktį toks lojantis buvo, dabar dieną paprastai kosti, bet bandau užbėgti ligai už akių tai galvoju reik painhaliuoti. Turiu Brontex lašiukų, bet iki šiol neišsiaiškinau kaip juos skiesti. Vienos skiedžia 2 lašiukus su vandenuku, kitos 2 ml, dar kitos visai grynus pila (bet taip tikrai baisiai šlykštu kvėpuot, vyresnėlė pradėjo žiaugčioti ir vos nesusivėmė). Tai kaip juos tinkamai paruošti?
Dar skaičiau kritiniu atveju yra adrenalino lašiukai. Juos be recepto parduoda? Kaip juos skiesti jei prireiktų? Galvoju turėti vaistinėlėje, nes maža ką....


mums santariskiu gyd apskritai nerekomendavo brontex inhaliuot
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2015 01 27, 16:10)
mes toki turim, labai gerai garuoja. o garas per kauke eina? jis turi but stiprus, jei jo nesimato vadinasi arba blogai surinktas arba brokas papuole


Tikrai garas gerai eina.
Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2015 01 27, 14:21)
Sveiki,
Mano mažiuką (9 mėn) irgi panašu kad laringitas puola   verysad.gif Kosulys naktį toks lojantis buvo, dabar dieną paprastai kosti, bet bandau užbėgti ligai už akių tai galvoju reik painhaliuoti. Turiu Brontex lašiukų, bet iki šiol neišsiaiškinau kaip juos skiesti. Vienos skiedžia 2 lašiukus su vandenuku, kitos 2 ml, dar kitos visai grynus pila (bet taip tikrai baisiai šlykštu kvėpuot, vyresnėlė pradėjo žiaugčioti ir vos nesusivėmė). Tai kaip juos tinkamai paruošti?
Dar skaičiau kritiniu atveju yra adrenalino lašiukai. Juos be recepto parduoda? Kaip juos skiesti jei prireiktų? Galvoju turėti vaistinėlėje, nes maža ką....

Aš inhaliuoju tik mineraliniu Vytautas arba Boržomi. Šitie mažiukui nepakenks. Jei los naktį neškit į vonią ir leiskit karštą vandenį.Susidarys karšti garai,taps lengviau kvėpuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringiux: 28 sausio 2015 - 09:26