Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A4

QUOTE(Tosk @ 2006 06 17, 22:51)
Musu AudiA4 nera visai nauja. Na apynauje... 2003m... Manishkis sake kad pilnas nemokamas servisas baigesi pries men, o dabar jei kas, butu puse kainos moket. Visu tu plonybiu as nezhinau. Kita men ir man pakeisim mashina, bet popieriu tvarkyma paliksiu sugyventiniui. Man tik teks savo saskaita numelzhti verysad.gif


Na, 2003m tai galima sakyti nauja thumbup.gif O gal žinai ax.gif jei perki naują mašiną, tai kiek laiko galima naudotis nemokamu servisu?
Ar dėl kokių nors kitų priežasčių yra suteikiamas tokis servisas?
O kokį mašiniuką sau išsirinkai blush2.gif ?
Aš vis tebesvajoju apie naują Audi A4 rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elita @ 2006 06 19, 02:11)
Na, 2003m tai galima sakyti nauja  thumbup.gif O gal žinai ax.gif jei perki naują mašiną, tai kiek laiko galima naudotis nemokamu servisu?
Ar dėl kokių nors kitų priežasčių yra suteikiamas tokis servisas?
O kokį mašiniuką sau išsirinkai  blush2.gif ?
Aš vis tebesvajoju apie naują Audi A4  rolleyes.gif


Del nemokamo serviso naujom mashinom... Pvz. Mitsubichi duoda 5m, Audi 3m. Na yvairiai. O shiaip perkant ir ne nauja, per 1men pastebejus kokius tech trukumus, firma turi suteikti nemokama servisa. Bet tokia tvarka yra Norvegijoj... mirksiukas.gif
Dabar vazhineju su Honda Civic. As ir norechiau apynaujes Audi, manishkis tam labai ykalbineja. Bet mazhas vaikas ir gera mashina nera labai jau fainas variantas. As vazhineju daug, tad nebutu malonu jei mazhule man naujoj mashinoj privemtu... Tad negaliu apsispresti, kokia reikia pirkti...
Atsakyti
Odinis salonas turėtų išgelbėti nuo didesnių rūpesčių. Bet gal ir taip mažoji patenkinta lėks su mamyte mašinytėje, nekeldama bėdų mirksiukas.gif
Sėkmės renkantis automobilį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2006 06 19, 10:01)
Del nemokamo serviso naujom mashinom... Pvz. Mitsubichi duoda 5m, Audi 3m. Na yvairiai. O shiaip perkant ir ne nauja, per 1men pastebejus kokius tech trukumus, firma turi suteikti nemokama servisa. Bet tokia tvarka yra Norvegijoj... mirksiukas.gif
  Dabar vazhineju su Honda Civic. As ir norechiau apynaujes Audi, manishkis tam labai ykalbineja. Bet mazhas vaikas ir gera mashina nera labai jau fainas variantas. As vazhineju daug, tad nebutu malonu jei mazhule man naujoj mashinoj privemtu... Tad negaliu apsispresti, kokia reikia pirkti...

Odinis salonas turėtų išgelbėti nuo didesnių rūpesčių. Bet gal ir taip mažoji patenkinta lėks su mamyte mašinytėje, nekeldama bėdų mirksiukas.gif
Sėkmės renkantis automobilį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2006 06 19, 10:01)
Del nemokamo serviso naujom mashinom... Pvz. Mitsubichi duoda 5m, Audi 3m. Na yvairiai. O shiaip perkant ir ne nauja, per 1men pastebejus kokius tech trukumus, firma turi suteikti nemokama servisa. Bet tokia tvarka yra Norvegijoj... mirksiukas.gif
  Dabar vazhineju su Honda Civic. As ir norechiau apynaujes Audi, manishkis tam labai ykalbineja. Bet mazhas vaikas ir gera mashina nera labai jau fainas variantas. As vazhineju daug, tad nebutu malonu jei mazhule man naujoj mashinoj privemtu... Tad negaliu apsispresti, kokia reikia pirkti...

Odinis salonas turėtų išgelbėti nuo didesnių rūpesčių. Bet gal ir taip mažoji patenkinta lėks su mamyte mašinytėje, nekeldama bėdų mirksiukas.gif
Sėkmės renkantis automobilį 4u.gif
Atsakyti
man asmeniskai negrazi schmoll.gif anksciau patiko, bet keiciasi laikai, keiciasi ir norai biggrin.gif draugas galvoja apie A6 tai ta dar visai nieko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elita @ 2006 06 19, 16:20)
Odinis salonas turėtų išgelbėti nuo didesnių rūpesčių. Bet gal ir taip mažoji patenkinta lėks su mamyte mašinytėje, nekeldama bėdų  mirksiukas.gif
Sėkmės renkantis automobilį  4u.gif


Odinis salonas butu faina, bet tai automatishkai kerta per kaina. Man labai nesinori imti paskolos del mashinos ax.gif O vaikai juk lieka vaikais... Mums iki artimiausios mochiutes minimum 4val kelio kalnu keliais... Tad nelabai turiu vilchiu y shvaria mashina...
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2006 06 20, 00:25)
man asmeniskai negrazi  schmoll.gif  anksciau patiko, bet keiciasi laikai, keiciasi ir norai  biggrin.gif  draugas galvoja apie A6 tai ta dar visai nieko  wub.gif

O kas tau pradėjo nebepatikti Audi A 4, ar be priežasties persigalvojai? Kuo šeškė fainesnė? unsure.gif
Atsakyti
Klausimas-kas turi A4,kur ja laikot?garaze,ar tiesiog kieme?Ar turejot kokiu nuotikiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kotiki @ 2006 06 24, 22:32)
Klausimas-kas turi A4,kur ja laikot?garaze,ar tiesiog kieme?Ar turejot kokiu nuotikiu g.gif



mes gyvenam bute,tai savo A4 laikom kur tik randam laisva vieta,kartais net kitoj gatvej tenka pastatyt verysad.gif , jokiu nuotykiu dar neturejom,tfu tfu tfu smile.gif . nuo vagiu isidejom Zeder apsauga thumbup.gif .kitais metais jau turesim nama,tai problemu nebus-laikysim garaze.
Atsakyti
Kiek ziurejau audi4 dabar kazkur apie 4000euru kainuoja?kur ieskot geriau,turguose,ar per alio?
Atsakyti
QUOTE(kotiki @ 2006 06 25, 13:54)
Kiek ziurejau audi4 dabar kazkur apie 4000euru kainuoja?kur ieskot geriau,turguose,ar per alio?


Tai žiūrint kokių metų ieškai. Nes man kurios patinka A4 tai kaina prasideda nuo 8000 EUR cool.gif
Atsakyti