Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A4

nu jei pustasikne a4 tai neblogai atrodo bet jei ta bulkine tai nesamone uz tokia kaina toki levaka pirkt(mano asmenine nuomone)
Atsakyti
mano irgi audi pati megstamiausia, ruosiuosi pirkti. Tikrai kokybiskas, ir tinkamas lietuvos salygoms masiniukas. 4u.gif
Atsakyti
Man irgi Audi vienos iš smagiausių mašinėlių 4u.gif
Rugsėjo mėn. nuspirkom A4 2000 metų, tai nuo pirkimo kaip ir neteko servise apsilankyt (na neiskaitant pačioj pradžioj keistų tepalų, dirželių, stabdžių kaladėlių). Na šnekant apie minkštumą tai žinoma buna ir minkštesnių, bet visumoj mašinėlė liux thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(avieciuks @ 2006 05 21, 19:28)
nu jei pustasikne a4 tai neblogai atrodo bet jei ta bulkine tai nesamone uz tokia kaina toki levaka pirkt(mano asmenine nuomone)


Durnas klausimas... ax.gif O kaip suprasti bulkine, pustashikne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2006 05 22, 01:14)
Durnas klausimas... ax.gif O kaip suprasti bulkine, pustashikne? ax.gif

Vadinamos bulkos tai tos seno modelio audi 80, naujo modelio masiniukai audi A4 pradejo eiti kazkur nuo 96m. tiksliai nepasakysiu vyro reiktu klausti, jie dar nelabai issipute, o nuo 2000m. berots ir tikslaus leidimo nepasakysiu ispustos skardos dar labiau. Na, bet esme tame, kad is audi 80 istobulino iki A4. Taigi avieciuks mano, kad zmones perka senesnius modelius uz didelius pinigus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(avieciuks @ 2006 05 21, 15:58)
nu jei pustasikne a4 tai neblogai atrodo bet jei ta bulkine tai nesamone uz tokia kaina toki levaka pirkt(mano asmenine nuomone)


avieciuks, bulkos, tai ne Audi A4, tai Audi B4, jei ką tongue.gif
O pūstašiknė- tai A4 biggrin.gif 4u.gif Jas pradėjo gaminti nuo 1995 metų smile.gif
Atsakyti
ir as vairuoju A4, labai ja wub.gif tamsiai melyna jinai pas mane, mergaite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 06 01, 18:20)
ir as vairuoju A4, labai ja wub.gif tamsiai melyna jinai pas mane, mergaite biggrin.gif

ex pas mane tai A6 wub.gif universalas,juodas,tamsintas,su lietais ratais,zodziu -ledas wub.gif
laukiu ,kol pasirodys Q5,nes Q 7,tai gal biskeli per didelis ax.gif
A4 irgi fainos,anksciau taipogi svaigau.
zodziiu kliedziu audinem doh.gif ir bulka turejau ,ir B4 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 06 01, 18:20)
ir as vairuoju A4, labai ja wub.gif tamsiai melyna jinai pas mane, mergaite biggrin.gif


Iš kur tu žinai kad mergaitė? lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ner ka galvoti, tikras lietuvis - AUDI ir NOKIA biggrin.gif
Atsakyti
as irgi A4 vairuoju - super masina thumbup.gif patekau i avarija ir ja remontavo du men., teko vazineti mano senaja Audi 80 - skirtumas nerealus... praeita savaite atsiemem A4 tai tiesiog kaifuoju vaziuodama i darba biggrin.gif Casco dr. man irgi brangiu neatrodo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikulija: 05 birželio 2006 - 23:06
QUOTE(Niuksas @ 2006 06 05, 19:24)
Ner ka galvoti,  tikras lietuvis - AUDI ir NOKIA biggrin.gif
... aha ir dar bulviu maisas bagazinej... mirksiukas.gif

Bet as tai, kaip tikra lietuve ir Nokia, ir AudiA4 avantas, tai vadinu "gruzoviku" darbiniu, nes visa seima telpa ir dar net suo kartais clap_1.gif

Bet va svajone mano Audi A8 blush2.gif


Atsakyti