Įkraunama...
Įkraunama...

Avon kosmetika

QUOTE(*fabulouslife* @ 2013 01 07, 16:16)
anew clinical serumas nuo rauksliu - kokiam metu amziui sis kremas skirtas? 4u.gif

bent jau kataloge amzius neparasytas tai manyciau pagal poreiki kataloge parasyta,kad
veikia kaip profesionalios kosmetikos priemones ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*fabulouslife* @ 2013 01 07, 16:16)
anew clinical serumas nuo rauksliu - kokiam metu amziui sis kremas skirtas? 4u.gif

Nuo 35metų jis mirksiukas.gif
Atsakyti
o anew genics intensyvau poveikio veido serumas nuo keliu metu?
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2013 01 07, 17:39)
Nuo 35metų jis mirksiukas.gif


O kur jus radote taip parasyta, kadangi niekur neteko matyti amziaus grupes clinical gaminiams. jie naudojami pagal poreiki, kaip kazkuri nare maciau ir rase. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nesute @ 2013 01 07, 18:20)
O kur jus radote taip parasyta, kadangi niekur neteko matyti amziaus grupes clinical gaminiams. jie naudojami pagal poreiki, kaip kazkuri nare maciau ir rase. smile.gif

Buvo į konsultantų puslapį įdėtos skaidrės būtent clinical produktams:tai serumui nuo raukšlių ir serumui nuo raukšlių apie akis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2013 01 07, 18:28)
Buvo į konsultantų puslapį įdėtos skaidrės būtent clinical produktams:tai serumui nuo raukšlių ir serumui nuo raukšlių apie akis mirksiukas.gif

Ir per virtualius mokymus sakė, kad nuo 35 metų šie gaminiai skirti
Atsakyti
Sveikos. Gal esate bandžiusios clear skin produktus? Mane labiausiai domina kaukės 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2013 01 07, 19:21)
Ir per virtualius mokymus sakė, kad nuo 35 metų šie gaminiai skirti

jo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2013 01 07, 18:28)
Buvo į konsultantų puslapį įdėtos skaidrės būtent clinical produktams:tai serumui nuo raukšlių ir serumui nuo raukšlių apie akis mirksiukas.gif


Aš vokų želė ir paakių kremuką pati naudoju profilaktiškai, nors esu kur kas jaunesnė nei 35+, bet man sakė, kad čia nėra jokio amžiaus intervalo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2013 01 07, 20:29)
Aš vokų želė ir paakių kremuką pati naudoju profilaktiškai, nors esu kur kas jaunesnė nei 35+, bet man sakė, kad čia nėra jokio amžiaus intervalo  g.gif

Šitai priemonei ir nėra amžiaus, tik toms dviems paminėtoms kur nuo raukšlių
Atsakyti
QUOTE(Simona'11 @ 2013 01 07, 21:00)
Sveikos. Gal esate bandžiusios clear skin produktus? Mane labiausiai domina kaukės  4u.gif  blush2.gif

turiu kauke nuo inkstiru ir tonika nuo inkstiru, man tinka. Nedaro dideliu stebuklu bet man to ir nereikia smile.gif esu jau po keleta sunaudojus, tikrai neblogi uz maza kaina smile.gif
Atsakyti
Laba diena, turiu tokį klausimukąsmile.gif) ar Avon kosmetiką galima nusipirkti tik iš platintojų, ar galėčiau nueiti į pačia Avon būstinę ir ten nusipirkti?smile.gif
Atsakyti