Įkraunama...
Įkraunama...

Avon kosmetika

Sveikos smile.gif Kokie produtai is Planet SPA jums labiausiai patinka?
Atsakyti
Gal zinot ar dar imanoma isigyti Avon Marimekko skaistalus, ar jie jau nebegaminami?
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2013 01 27, 20:00)
Vakarais, bet jeigu nepritingiu ir rytais  smile.gif  Po jo tepu dar kremuką  smile.gif  Paakių odai netepu, nes yra ir šios linijos kremas skirtas akių zonai, jį ir naudoju  4u.gif

Ačiū Jums dar kartą už naudingą informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2013 01 28, 19:51)
Gal zinot ar dar imanoma isigyti Avon Marimekko skaistalus, ar jie jau nebegaminami?



Lietuviskame kataloge ju seniai jau nematyti. Savuosius likvidavau gal prie 1,5 metu, nes jau galiojimas buvo pasibaiges. Isparduotuveje maciau, kad viena nare juos parduoda - nustebau, kad zmones senienas stumdo. blush2.gif Bet gal cia is kitos salies gauti, abejoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina89 @ 2013 01 28, 15:57)
Sveikos smile.gif Kokie produtai is Planet SPA jums labiausiai patinka?

Karstas plauku aliejus, plauku kaukes, juodasis muilas, masazo aliejus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Black Swan @ 2013 01 29, 15:04)
Karstas plauku aliejus, plauku kaukes, juodasis muilas, masazo aliejus wub.gif


Man juodasis muilas nelabai unsure.gif Sunaudosiu ir daugiau nepirksiu, nebent uz dyka biggrin.gif
Atsakyti
kokie dieviski tie nauji kvepalai Sensuelle wub.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 02 02, 12:38)
kokie dieviski tie nauji kvepalai Sensuelle wub.gif


Pritariu, tikrai kvapas puikus wub.gif
Atsakyti
Mane domina atsiliepimai apie „Anew Genics“ kremą ir serumą. smile.gif Serumas kaip suprantu lengvesnis, o kremas sunkesnis. Įdomu ar kremas neriebina, nekemša porų ( mano oda mišri į riebumą ).
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2013 02 02, 22:41)
Mane domina  atsiliepimai apie „Anew Genics“ kremą ir serumą.  smile.gif Serumas kaip suprantu lengvesnis, o kremas sunkesnis. Įdomu ar kremas neriebina, nekemša porų ( mano oda mišri į riebumą ).

Serumo koncentracija didesne
Atsakyti
QUOTE(Viktorija_Bio @ 2013 02 03, 09:14)
Serumo koncentracija didesne

Tai žinau. 4u.gif Domina kaip jaučiasi jie ant veido. Tarkim, gal serumas per daug lengvas, norisi daugiau drėkinimo, o kremas gal riebus ? Nors pagal jų paskirtį žiūrint, turėtų būt pritaikyti visiems odos tipams. g.gif Įdomūs būtų merginų su skirtingais odos tipais atsiliepimai.
Atsakyti
gal kas žinot apie naujoves, pvz., iš užsienio? ar tikrai pasirodė kelios naujos supershock gelinių eyeliner'ių (pieštukų) spalvos? nugirdau per pixiwoo, bet niekaip nerandu swatch'ų ir galvoju, ar nesumaišė su kitais eyeliner'iais g.gif
Atsakyti