Įkraunama...
Įkraunama...

Avon kosmetika

Avono pieštuką akims juodą draugės pabandžiau, nubrėžiau liniją ant rankos (prie nykščio). Patryniau pažiūrėti kaip tepasi, valosi. O ta vieta man iš kart paraudo doh.gif Gerai, kad ant akių nepiešiau iš karto. Matyt ar mano oda labai jautri, nors kitos kosmetikos priemonės tokių paraudimų ypač ant rankos nedavė g.gif
Atsakyti
O as paklausti noreciau, gal konsultantes zinote, ar is pedu prieziuros linijos buve tirpalai pedoms mirkyti panaikinti ir belikes tik vienas - su juros druska? g.gif nes kitu rusiu kataloguose nebematau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Siurpuliukas @ 2014 01 21, 14:06)
O as paklausti noreciau, gal konsultantes zinote, ar is pedu prieziuros linijos buve tirpalai pedoms mirkyti panaikinti ir belikes tik vienas - su juros druska? g.gif  nes  kitu rusiu kataloguose nebematau verysad.gif


Taip, šiai dienai kataloge likęs tik pėdų mirkalas su jūros druska smile.gif
Atsakyti
Sveikos, domina atsiliepimai apie apie AVON kavos aparatėlį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoKoLedine @ 2014 01 28, 18:47)
Sveikos, domina atsiliepimai apie apie AVON kavos aparatėlį  4u.gif


Vakar kaip tik jį realiai mačiau - toks mažytis sakyčiau. Dailus. smile.gif puodeliai taip pat gražūs ir maži. smile.gif Bandyti neteko smile.gif
Atsakyti
gal kas bandėt skaistinamąją paakių želė Avon Solutions? noriu atsiliepimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nemeganfox @ 2014 02 03, 17:51)
gal kas bandėt skaistinamąją paakių želė Avon Solutions? noriu atsiliepimų smile.gif

man visi paakiu kremai be isimties erzina akis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nemeganfox @ 2014 02 03, 18:51)
gal kas bandėt skaistinamąją paakių želė Avon Solutions? noriu atsiliepimų smile.gif


Šitą oranžinėje pakuotėje paakių želė labai giria mano klientė ir sakė superinis gaminys. smile.gif siūlau bandyti ir jums, nes panašu, kad kiekvienam asmeniškai kažkas tinka ar netinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nesute @ 2013 12 06, 13:33)
Laba, kokį veido šveitiklį pasiūlytumėte jautriai veido odai? Ar geriau išvis jokio šveitiklio nenaudoti? 4u.gif

Aš siūlyčiau dažnai šveitikliu jautrios odelės neerzinti.
Atsakyti
Kurie kvepalai is today tomorrow always serijos yra gaivus ?
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2014 03 06, 18:10)
Kurie kvepalai is today tomorrow always serijos yra gaivus ?

sakyciau amour
Atsakyti
atejau pagirti kvepaliuku incandesence mirksiukas.gif
piestukas diamonds su blizguciais nesuprantu kas pasidare su kokybe doh.gif esu sunaudojus ne viena nu nebuvo taip,dar rekomendavau bendradarbei schmoll.gif
Atsakyti