Įkraunama...
Įkraunama...

Avon kosmetika

Sveikos merginos,gal gal turit atsilepimu•
vienas gaminys- trys funkcijos
makiažo pagrindas,kaip jis dengiasi gal kas naudojiat..
Atsakyti
Reikalingas makiazo pagrindas LUXE. Kokia kaina, kas galite pasiulyti, kas pigiau pasiulys, pas ta ir pirksiu, galima i a.z.
Atsakyti
Kas turite atsiliepimų apie šiuos produktus: veido plaukelių šalinimo kremas su baltąja putone ir drekinamųjų vaško juostelių rinkinys veido depiliacijai su baltąja putone? Iškart atsiprašau jeigu jau buvo rašyta apie šias priemones temoje, nelabai turiu laiko skaityti visą temą. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2014 05 05, 12:58)
Kas turite atsiliepimų apie šiuos produktus: veido plaukelių šalinimo kremas su baltąja putone ir drekinamųjų vaško juostelių rinkinys veido depiliacijai su baltąja putone? Iškart atsiprašau jeigu jau buvo rašyta apie šias priemones temoje, nelabai turiu laiko skaityti visą temą. blush2.gif

Kremas man patinka. smile.gif
Atsakyti
Gal yra jau isbandziusiu naujaji spalvota tusa "SuperSHOCK Brights" ? Ar labai ryskiai dazo?
Atsakyti
QUOTE(nesute @ 2014 04 16, 08:12)
Noriu pagirti naują avon laką - gel finish. Labai gerai laiko ir netrupa. smile.gif


Ir kaip tas lakas,jeigu lyginti su kitais Avon nagu lakais? Ar tikrai uztenka vos 1 sluoksnio? Nusivalo tuo paciu Avon nagu lako valikliu?
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2014 05 08, 20:18)
Ir kaip tas lakas,jeigu lyginti su kitais Avon nagu lakais? Ar tikrai uztenka vos 1 sluoksnio? Nusivalo tuo paciu Avon nagu lako valikliu?

As ji bandziau tik viena karta, bet man avono pro geriau laiko g.gif nusivalo taip pat kaip ir kiti lakai, tuo paciu lako nuemeju.
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2014 05 08, 20:18)
Ir kaip tas lakas,jeigu lyginti su kitais Avon nagu lakais? Ar tikrai uztenka vos 1 sluoksnio? Nusivalo tuo paciu Avon nagu lako valikliu?


Aš du sluoksnius tepiau, kad lygiai būtų. Bandžiau laką atspalviu 'glimmer'. Matyt nuo atspalvio priklauso ar užtenka vieno sluoksnio ar ne. smile.gif Ilgiau laikė nei greitai džiūstantis. Nusivalė irgi puikiai paprastu lako nuėmėju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nesute @ 2014 04 16, 10:12)
Noriu pagirti naują avon laką - gel finish. Labai gerai laiko ir netrupa. smile.gif

O mano dvi kolegės bandė ir abi kitą dieną atėjo neaptenkintos, nes nusilaupė labai greit, nors tikrai nieko nedarė, kas būtų pakenkę nagų lakui.
Atsakyti
Aciu uz atsiliepimus 4u.gif Paimsiu pabandymui ir as. Ne visi avon nagu lakai man tiko ir patiko, pasilikau tik greitai dziustanti, gerai pigmentuotos ryskios spalvos ir iprastai man issilaiko apie 6 dienas.
Atsakyti
Mergaites, gal kuri turite, naudojate ar bent esate ciupinejusios skaistalu sepetuka? Ta kirsta toki. Domina ar jis pakankamai standus, be to, ar jis labiau plokscias ar puresnis? g.gif 4u.gif
o rinkinuko antakiams seseliu ruda spalva tamsesne ar sviesesne, neturi ryzumo?
Atsakyti
QUOTE(Siurpuliukas @ 2014 05 25, 20:11)
Mergaites, gal kuri turite, naudojate ar bent esate ciupinejusios skaistalu sepetuka? Ta kirsta toki. Domina ar jis pakankamai standus, be to, ar jis labiau plokscias ar puresnis?  g.gif  4u.gif
o rinkinuko antakiams seseliu ruda spalva tamsesne ar sviesesne, neturi ryzumo?


Mano klientė labai gyrė skaistalų šepetuką. Sakė, jog labai patogiai su juo 'braukiasi' smile.gif Siūlau pabandyti ir jums, nes aš pati sau jau užsisakiau, tik dar neatsiėmiau dėžutės ir neišbandžiau smile.gif
Atsakyti