Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai V

QUOTE(artemide23 @ 2014 08 20, 13:46)

ačiū, pasidomėsiu smile.gif
Atsakyti
O ar apsimoka mokytis iš norvegu24.lt? Ar yra koks geresnis puslapis pradedantiesiems?
Atsakyti
Ar galite pasakyti ar teisingai išsiverčiu sakinius:


Å, du forstår ingenting. Hvilken vei er det etter barnehagen? = O, tu nieko nesupranti. Ar čia dar yra kelias be kelio pro vaikų darželį? (pažodžiui: kuris kelias čia yra be vaikų darželio?)

Ir dar dėl aplinkybių ir veiksmažodžių vartojimo. Žinau, kad veiksmažodis visada eina antras, todėl sakinys "Snart er pakken på vei til Frankrike" yra aiškus. Bet kodėl "Jeg skal straks kjøre..." Suprantu, kad skal kjøre atlieka kaip ir veiksmažodžio vaidmenį, tad kodėl dabar straks yra per vidurį, o ne prieky ar gale? Ir tas pats Jeg skal bare hente pakken. Ar čia visada taip būna? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2014 08 28, 19:45)
Ar galite pasakyti ar teisingai išsiverčiu sakinius:
 

Å, du forstår ingenting. Hvilken vei er det etter barnehagen? = O, tu nieko nesupranti. Ar čia dar yra kelias be kelio pro vaikų darželį? (pažodžiui: kuris kelias čia yra be vaikų darželio?)

Ir dar dėl aplinkybių ir veiksmažodžių vartojimo. Žinau, kad veiksmažodis visada eina antras, todėl sakinys  "Snart er pakken på vei til Frankrike" yra aiškus. Bet kodėl "Jeg skal straks kjøre..." Suprantu, kad skal kjøre atlieka kaip ir veiksmažodžio vaidmenį, tad kodėl dabar straks yra per vidurį, o ne prieky ar gale? Ir tas pats Jeg skal bare hente pakken. Ar čia visada taip būna? 4u.gif


Antras kl. SKAL ir yra veiksmazodis (priskiriamas prie ju) smile.gif ir jisai kaip ir pridera stovi antroje vietoje smile.gif Nereikia dvieju veiksmazodziu laikyti vienu veiksmazodziu. Labai daznai tarp skal ir kito veiksmazodzio stovi koks nors kitas zodis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 29 rugpjūčio 2014 - 14:55
Sveiki pradejau mokyntis norvegu kalba.kur galeciau rasti pratymus ar kas galetu atsiusti.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(okina @ 2014 10 11, 20:06)
Sveiki pradejau mokyntis norvegu kalba.kur galeciau rasti pratymus ar kas galetu atsiusti.... mirksiukas.gif


galiu atsiusti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2014 10 11, 21:39)
galiu atsiusti smile.gif

Bucialabai dekinga.....jums nusiunciau zinute mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, aš taip pat esu pradinuke smile.gif mokausi savarankiskai. Dar 2013 metu pradzioj google pagalba radau cia Artemides idetas uzduotis, bet tik pacios pradzios. Susikonspektavau tada 10 temu su uzduotim. Pasimokiau tik 5 temas ir nustojau. Isvaziavau i Norge padirbet. Bet ten kalbos nereikejo. Dabar vel nusprendziau pratest mokymasi, nes jau tada supratau, kad si kalba nera sunki ir as jai gana imli smile.gif siandien vel atsiverciau sias temas, ogi ziuriu ju yra zymiai daugiau, pazengusiu daug..pati Artemide jau ismokusi kalba wink.gif labai dziaugiuosi! Tai ikvepia pasistengti smile.gif Artemide, pradejai nuo 2008 metu..kiek uztrukai kai jau pajutai ismokusi? Ar intensyviai mokeisi? smile.gif as dabar kimbu toliau mokintis. Esu Lietuvoj. Bet pabuvus Norvegijoj lb noriu ten grizti.gamta labai pakerejo ir traukia. Todel ieskosiu budu vel ten išvaziuoti. Tad kalba nepamaišys, ypac kai ji man patinka smile.gif
Pajutau, kad neuztenka vien mokytis - truksta kalbejimo..pati su savim juk nesikalbesiu, o nebandant kal et gali but sunkiau isisamonint smile.gif) jus cia daug pridiskutave..visko nepriskaitysi..gal patartumete, kokiu budu pacios bendraujate..ar klausot kalbos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Talia @ 2014 10 16, 20:30)
Sveiki, aš taip pat esu pradinuke smile.gif mokausi savarankiskai.  Dar 2013 metu pradzioj google pagalba radau cia Artemides  idetas uzduotis, bet tik pacios pradzios. Susikonspektavau tada 10 temu su uzduotim. Pasimokiau tik 5 temas ir nustojau. Isvaziavau i Norge padirbet. Bet ten kalbos nereikejo. Dabar vel nusprendziau pratest mokymasi, nes jau tada supratau, kad si kalba nera sunki ir as jai gana imli smile.gif siandien vel atsiverciau sias temas, ogi ziuriu ju yra zymiai daugiau, pazengusiu daug..pati Artemide jau ismokusi kalba wink.gif labai dziaugiuosi! Tai ikvepia pasistengti smile.gif Artemide, pradejai nuo 2008 metu..kiek uztrukai kai jau pajutai ismokusi? Ar intensyviai mokeisi? smile.gif as dabar kimbu toliau mokintis. Esu Lietuvoj. Bet pabuvus Norvegijoj lb noriu ten grizti.gamta labai pakerejo ir traukia. Todel ieskosiu budu vel ten išvaziuoti. Tad kalba nepamaišys, ypac kai ji man patinka smile.gif
Pajutau, kad neuztenka vien mokytis - truksta kalbejimo..pati su savim juk nesikalbesiu, o nebandant kal et gali but sunkiau isisamonint smile.gif) jus cia daug pridiskutave..visko nepriskaitysi..gal patartumete, kokiu budu pacios bendraujate..ar klausot kalbos? smile.gif


Sveika smile.gif
Negaliu pasakyti per kiek laiko ismokau, nes is pradziu mokiausi, o po to, kaip sakau, is gyvenimo mokiausi biggrin.gif siaip, pastoviai gyvenom uzkampiuose, tad neturejau progos kalbeti. Pirma karta teko kalbeti 2011 metu sausio men smile.gif bet ir susikalbejau iskarto. Iki to laiko viskas pas mane vyko rastu smile.gif O pradzioje klausiausi audio is vadovelio, kartojau paskui juos... smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Labai reikalinga klausimosi medziaga pagal pa vei tekstbok 2012m. Turiu knyga 2012m, bet neturiu CD. Atsisiunčiau bet neatitinka pagal tekstus, greiciausiai bus senesnio vadovelio klausymo medziaga. Gal kad turi? primokėčiau. Aš is Kauno. skype- negryte busiu dekinga. galiu pati duoti senesnio vadovelio klausymosi medžiaga- 60 klausimosi tekstu
Atsakyti
Sveiki, gal kam reikia På vei norsk-litausk ordlisto? 2012 metų På vei vadovėliui. Jei reikia rašykit į el.paštą dzukauskas0@gmail.com

user posted image
Atsakyti
Užmiršau paminėti, kad turiu elektroninę šios knygos versija. Viena puse eina norvegiški žodžiai iš tam tikros temos, o po dešine lietuviškas vertimas, bei gale dar mažas žodynas ir kelios gramatikos schemos.
Atsakyti