Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai V

QUOTE(JayJay @ 2015 03 06, 10:47)
Ten susimokėti reikia už jas internete? Nes kiek iš telefono leidžia pažiūrėti, tai tik testus matau, o norėtųsi ir kokios teorijos Stein på Stein (jei tokia yra). O dėl tos lietuviškos B1 gal ką nors žinote, ar verta pirkti? smile.gif


As ja turiu, turiu ir stein pa stein, galiu atsiusti smile.gif pasiziuretumet
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 03 06, 12:30)
As ja turiu, turiu ir stein pa stein, galiu atsiusti smile.gif pasiziuretumet

Labukas 4u.gif
Gal galetum ir man atsiusti Stein pa Stein. 4u.gif Buciau be galo dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2015 03 19, 18:45)
Labukas  4u.gif
Gal galetum ir man atsiusti Stein pa Stein.  4u.gif Buciau be galo dekinga  4u.gif


Galiu per skype smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ir en tik ,
Esu naujokė Norvegų kalboje, norėjau paprašyti jūsų patarimų .
Noriu pradėti mokytis norvegų kalbos nuo 0.
Žinoma pradžiai manau gerai būtų palankyti kursus, esu Kaune, gal kuri esate susidūrusi su mokymo centrais ar mokytojais čia? Kur geriau apsimoka eiti? ar griebti intecyvius kursus ar paprastus pradedantiesiems?
Bei jeigu nesunku, gal kuri turite ir galite pasidalinti elektroniniu norvegų-lietuvių, lietuvių -norvegų žodynu? Ar kokia kita naudinga literatūra kas palengvintų pačia pradžią.
gal yra mūsų tarpme su medicina susijusių Norvegijoje asmenų kas taip pat mokosi medicininės norvegų kalbos? Atsiliepkite asmeniškai, busių dėkinga.


Parasykite asmenine zinute- susisieksiu su jumis. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal dar kas turite knygos Pa vei pratybu atsakymus? Gal butu nesunku jais su manim pasidalinti? blush2.gif buciau labai dekinga! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lindo @ 2015 05 29, 14:38)
Sveiki. Gal dar kas turite knygos Pa vei pratybu atsakymus? Gal butu nesunku jais su manim pasidalinti?  blush2.gif  buciau labai dekinga!  4u.gif


Seno ar naujo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 05 29, 22:33)
Seno ar naujo? smile.gif


turiu Pa vei pratybas 2004 m.
Beje, o is kurios knygos labiau rekomenduotumete mokintis? Is Pa vei ar geriau is Ny I Norge? Dekoju! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lindo @ 2015 05 31, 14:17)
turiu Pa vei pratybas 2004 m.
Beje, o is kurios knygos labiau rekomenduotumete mokintis? Is Pa vei ar geriau is Ny I Norge? Dekoju!  4u.gif


Turiu ats smile.gif

As pati mokiausi is Pa vei, tad jisai man geriausias smile.gif
Atsakyti
Labas rytas.

pradejom ir mes su vyru mokytis norvegu kalbos, savarankiskai.
Turime Pa vei knyga, pratybas, cd, dar susirasiu mokytojo cd. Dar turim norvegu kalbos pradziamoksli su knyga ir paaskinimais, bet cd, lenku kalba. mano drauge gyvena No, jis mums padeda - karta i savaite turim video conversation skaipu.

Neturiu iliuziju, kad ismoksim kalba stipriai, bet noretumeme ismokti A1 ir A2 savarankiskai, o jau visa kita Norvegijoje.
Atsakyti
QUOTE(zalia-raudona @ 2015 08 21, 08:41)
Labas rytas.

pradejom ir mes su vyru mokytis norvegu kalbos, savarankiskai.
Turime Pa vei knyga, pratybas, cd, dar susirasiu mokytojo cd. Dar turim norvegu kalbos pradziamoksli su knyga ir paaskinimais, bet cd, lenku kalba. mano drauge gyvena No, jis mums padeda - karta i savaite turim video conversation skaipu.

Neturiu iliuziju, kad ismoksim kalba stipriai, bet noretumeme ismokti A1 ir A2 savarankiskai, o jau visa kita Norvegijoje.


Viskas imanoma smile.gif svarbiausia noras ir aisku idetos pastangos. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2015 03 06, 10:47)
Ten susimokėti reikia už jas internete? Nes kiek iš telefono leidžia pažiūrėti, tai tik testus matau, o norėtųsi ir kokios teorijos Stein på Stein (jei tokia yra). O dėl tos lietuviškos B1 gal ką nors žinote, ar verta pirkti? smile.gif

Aš turiu šį lietuvišką variantą, mokausi savarankškai, įdomiai bei racionaliai pateikta, su patarimais ne tik apie kalbą bet ir kultūrą kažkiek smile.gif Taip pat CD į komplektą įeina ir pratybų užduotys.
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2014 08 20, 12:46)

Apie Mikučionį ir aš esu girdėjusi gerų atsiliepimų, bet jis Kaune.. Gal kas žinote gerų mokytojų/dėstytojų Vilniuje? Pasirinkimas kursų yra, bet norisi, kad jie būtų efektyvūs, vis tik kainos jų nemenkos.. ax.gif Savarankiškai mokausi B1 lygį, bet su kalbėjimu man gan prastai..
Atsakyti