Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 37 tema

Dėkoju peliukui už rūpestėlį. Jau negaliu neįlįsti į šį langą prisėdus prie kompiuterio, tai traukos centras, bet labai miela. Noriu paklausti, kodėl kiekvieną kartą norint rašyti forume reikia prisiregistruoti, vis meta langą, kad neturite teisės skelbti šiame lange. Ar jums ir taip yra? Lyg ir seniau nereikėdavo kiekvieną kartą registruotis.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2013 01 06, 13:47)
Dėkoju peliukui už rūpestėlį. Jau negaliu neįlįsti į šį langą prisėdus prie kompiuterio, tai traukos centras, bet labai miela. Noriu paklausti, kodėl kiekvieną kartą norint rašyti  forume reikia prisiregistruoti, vis meta langą, kad neturite teisės skelbti šiame lange. Ar jums ir taip yra? Lyg ir seniau nereikėdavo kiekvieną kartą registruotis.

drinks_cheers.gif o aš įlipau į naują temą nei labas nei ačiū doh.gif užsikabinau už tų pelių lotuliukas.gif
Ačiū, peliuk, už vietą, kur galim šitiek viskuo dalintis wub.gif

O tęsiant pelių temą, tai aš naudoju ir belaides ir su laidais peles, kokias turiu. Mano vienas šakotuvas jungiasi tik į kompą, o kitas ir į elektros lizdą. Daugiau nieko nejungiu, bet pelės veikia net jeigu sujungi tik į kompą, ten yra vietos gal kokiom penkiom ar šešiom pelėm g.gif tai nežinau ko dar galėtų reikėti
Atsakyti
Sveikos, man niekada nereikia registruotis iš naujo. Gal pas tave kompiuteryje kokie nors nustatymai nušokę.

Čia toms, kas myli ir dirba su peliukais: http://www.peliukai.lt/
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2013 01 06, 11:57)
Ačiū, peliuk, už naujus namučius. Žaviuosi Tavo darbštumu ir kūrybiškumu.Tu dėl mūsų juos kuri, stengiesi, kad jie būtų spalvingi, teminiai. Ir Tau kaip visada puikiai pavyksta!user posted image

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(22peliukas22 @ 2013 01 06, 13:23)
Čia toms, kas myli ir dirba su peliukais: http://www.peliukai.lt/


Sveikutės,
pagaliau jus radau blush2.gif
kaip visada čia smagu ir priplepėta jau nemažai lotuliukas.gif Tad vejuosi smile.gif
Šio puslapio nežinojau, tad jį pamačius ir aš pamilau. Tik...kažko aišku nesuprantu ir nemoku. Prašau pagalbos - atsidarius bet kuria pateiktį, bet kurią skaidrę su užduotimi, iš karto jau yra sužymėti atsakymai varnelėmis. Gal peliuk galėtum man paaiškinti, ką ne taip darau blush2.gif Norėtųsi, kad pirmiau vaikai pagalvotų, atsakytų, o tik paskui atsirastų tos varnelės - atsakymai.
Dėkui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vildinga: 06 sausio 2013 - 13:00
QUOTE(Vildinga @ 2013 01 06, 13:00)
4u.gif

Sveikutės,
pagaliau jus radau blush2.gif
kaip visada čia smagu ir priplepėta jau nemažai lotuliukas.gif Tad vejuosi smile.gif
Šio puslapio nežinojau, tad jį pamačius ir aš pamilau. Tik...kažko aišku nesuprantu ir nemoku. Prašau pagalbos - atsidarius bet kuria pateiktį, bet kurią skaidrę su užduotimi, iš karto jau yra sužymėti atsakymai varnelėmis. Gal peliuk galėtum man paaiškinti, ką ne taip darau blush2.gif Norėtųsi, kad pirmiau vaikai pagalvotų, atsakytų, o tik paskui atsirastų tos varnelės - atsakymai.
Dėkui

Kad nesimatytų varnelės, tavo kompiuteryje turi būti įdiegta Microsoft Mouse Mischief programėlė, ją galima parsisiųsti iš Microsoft oficialaus puslapio, pagooglink, tikrai rasi.
P.s. Vildinga, jei nori gauti info apie naują temą, įsirašyk abiejuose paštuose savo el. paštą prie mano kontaktai, gausi priminimą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 06 sausio 2013 - 13:10

Ačiū, PELIUK, už jaukius namelius thumbup.gif Kaip gera, kai turi kur sugrįžti po sunkios darbo dienos 4u.gif
Taip greit pralėkė atostogos, rytoj į mokyklėlę jau g.gif Pasiilgau vaikų ...
Atsakyti
Man dar savitė be vaikų nusimato smile.gif, tikrai rasiu, ką veikti.
Bandžiau tvarkyt paštą, nerandu Terese Lorenciene "Mes vaidiname ir deklamuojame" Id. Gal siuntėja galėtų dar kartelį atsiųsti šią dalį. Turbūt pasimetė persiunčiant laiškus sad.gif.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Kaip jūs šauniai plepat apie pelytes... Man belieka tik skaityt- neturiu ką pasakyt rolleyes.gif Dar tokia naujovė manęs nepasiekė...

Ačiū, peliukui 4u.gif Viskas puikiai gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2013 01 06, 13:41)
Ačiū, peliukui 4u.gif Viskas puikiai gavosi mirksiukas.gif


Visada prašom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 06 sausio 2013 - 13:46
QUOTE(pusele30 @ 2013 01 06, 13:26)
Ačiū, PELIUK, už jaukius namelius thumbup.gif  Kaip gera, kai turi kur sugrįžti po sunkios darbo dienos 4u.gif
Taip greit pralėkė atostogos, rytoj į mokyklėlę jau g.gif Pasiilgau vaikų ...

Labas rytas, taip, pilnu ir dideliu žingsniu į darbą rytoj. Tuoj ir pusmetis baigsis. Vėl galvos kvaršinimas su rezultatais. doh.gif
Atsakyti
Labai dėkui peliuk[COLOR=blue]už pelyčių nuorodą. Dar viso lobio neperžiūrėjau, bet jau matau, kad geras thumbup.gif
Vaikai pas mūs grįžta ketvirtadienį. Tai dar ir dabar mėgaujuosi tomis keliomis dienomis. Bus laiko pasiruošt pamokoms ir renginiams.
Labai dėkui visoms, kurios pasidalino savo įsivertinimo būdais. Manau, tikrai kažką pasidarysiu, ko nebuvo dar pas mus mirksiukas.gif
O dar vienas klausimas - jūsų mokyklose ar darote lietuvių kalbos konkursą ketvirtokams? Pas mus nebūdavo. Bet šiais metais nuspendėm pasidaryt.
Atsakyti