Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

say , taip.. drinks_cheers.gif internetas, bet daug smagiau bendrauti be pešiojimosi ir plunksnų kedenimo... Tikrai ardymaisis nieko nieks nepasiekė ir nepasieks.. Patikiėkit manim, naujokės, mašitininkės žodis.. biggrin.gif

RK , joo, googlink.. tongue.gif

Rinkausi iš D800 ir D800e.. lotuliukas.gif O ko tu sugalvojai, religiją keist? Man tai atrodo sunku perlipt nuo vieno prie kito, mėginau, nepatiko.. nutėškiau tą canoną ir vėl kaip išganymo laukiau "Nikučio"...

Visiem, gražaus ir turiningo sekmadienio.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 06, 11:27)

Tai jei savo vaikus 1 klases lygio vesime iskart i 5 klase ir sakysim, taip jie greiciau pasistumes i prieki biggrin.gif
Cia pradziamokslis, bet cia nieko nebeliko pradziamokslisko, tai kodel pavadinimas turetu likti? Na man vistiek atrodytu protinga nors kazkiek pakoreguot pavadinima. O tai ateina zalios ir jauciasi normaliai su savo klausimas, pradziamoksliskais klausimais biggrin.gif .

QUOTE(isora @ 2013 01 06, 11:37)

Rinkausi iš D800 ir D800e.. lotuliukas.gif  O ko tu sugalvojai, religiją keist? Man tai atrodo sunku perlipt nuo vieno prie kito, mėginau, nepatiko.. nutėškiau tą canoną ir vėl kaip išganymo laukiau "Nikučio"...

Jau jau norejau pirkt Marka ir kai prisiskaiciau ir siaip daug apie tuos canon ir nikon, tai ir nusprendziau g.gif . Tik sunku iki galo issirinkt cool.gif ...
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 01 06, 11:03)
Laba. Galvojau,bus kas nors pakomentaves nd. Ale nieko. Nu idomiai g.gif

kurie tavo ND? anie, kur čiuožė? gi pasakė, kad čiuožia. ką dar norėtum išgirsti? mad.gif ir paskui sako, kad ignoruoja ph34r.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 06, 11:04)
r kur jau is to gyvena, vestuves fotografuoja,

lotuliukas.gif doh.gif Tau tie, kurie vestuves fotografuoja jau yra pasiekę "lygį"?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 06, 11:04)
O as baigiu nupust beskaitydama apie fotikus ir stiklus. Galvojau paimsiu sigma 50mm 1.4, kuris tiktu mano canon dabar, veliau nikon, nes pereisiu, o prisiskaiciau apie juos 

O taip gali buti, kad tinka ir tam ir tam? kazkaip abejoju g.gif

Merginos, nesizavekit tik pradziamoksliu tema, as toj temoj buvau, kaip mes norejom, kad ateitu kokia senbuve ir pakomentuotu musu foto doh.gif tikrai geriau griezta kritika ir susakytos klaidos, nei pasakymai "man patinka" smile.gif

O siaip idomiau yra pasiskaityt ne pirmas temas pradziamokslio, o tema "Menine fotografija" ar kazkas panasaus, va ten tai komentarai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 06, 11:53)
Tai jei savo vaikus 1 klases lygio vesime iskart i 5 klase ir sakysim, taip jie greiciau pasistumes i prieki biggrin.gif
Cia pradziamokslis, bet cia nieko nebeliko pradziamokslisko, tai kodel pavadinimas turetu likti? Na man vistiek atrodytu protinga nors kazkiek pakoreguot pavadinima. O tai ateina zalios ir jauciasi normaliai su savo klausimas, pradziamoksliskais klausimais biggrin.gif .
Jau jau norejau pirkt Marka ir kai prisiskaiciau ir siaip daug apie tuos canon ir nikon, tai ir nusprendziau g.gif . Tik sunku iki galo issirinkt  cool.gif ...

o kodel jums nesusikurus tokios temos kaip pavyzdziui, "Fotografijos ABC", kur būtų šimtą kartų aiškinama, kas yra ISO arba kuo skiriasi RAW nuo JPEG mirksiukas.gif
Atsakyti
RK, nu nežinau, jei nori, jauskis pirmoje klasėje ir siek būti tarp pirmokų, bet prisimenant Tavo atėjimą į temą ir pretenzijas iš karto mokamai fotkinti vestuves, tai LOOK WHO'S TALKING smile.gif

ir iš viso, formos triumfas prieš turinį. siūlai keisti pavadinimą vien todėl, kad naujokėms čia nepataikaujama ir siūloma kaip suaugusiems žmonėms pasimokyti savarankiškai, o ne tik pasikliauti pirmokų mokytojais, bet nesiūlai naujokams pasitempti ir prisitaikyti prie didesnių reikalavimų smile.gif tinginio filosofija.
Papildyta:
ir iš viso, ko aš čia įsivėliau, lai eina kas kur nori ir kuria, daro, maištauja, perkūrinėja, mokosi, man tai ir čia gerai smile.gif kam gerai čia, tas lieka ir neburba. rezultatai būna visai geri, kiek potencialų išėjo į pasaulį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 06, 11:58)
lotuliukas.gif  doh.gif Tau tie, kurie vestuves fotografuoja jau yra pasiekę "lygį"?

Turejau omeny, kad cia renkasi daug pasieke kaip Vuniscia, Erikamaja, o siekti daugiau visada yra kur, aisku.


QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 06, 12:04)
o kodel jums nesusikurus tokios temos kaip pavyzdziui, "Fotografijos ABC", kur būtų šimtą kartų aiškinama, kas yra ISO arba kuo skiriasi RAW nuo JPEG  mirksiukas.gif

Man nereikia tokios temos, tik pradziamokslems pradziamokslyje atrodo normalu klausti tokiu dalyku, o jei vadintusi tema siek tiek kitaip, gal tokiu klausimu nerasytu.

QUOTE(sayonara @ 2013 01 06, 12:05)
ir iš viso, formos triumfas prieš turinį. siūlai keisti pavadinimą vien todėl, kad naujokėms čia nepataikaujama ir siūloma kaip suaugusiems žmonėms pasimokyti savarankiškai, o ne tik pasikliauti pirmokų mokytojais, bet nesiūlai naujokams pasitempti ir prisitaikyti prie didesnių reikalavimų smile.gif tinginio filosofija.

Siuliau keisti pavadinima, kad naujokes suprastu, kad cia nera kalbama apie iso, wb, kad ta issiaikintu instrukcijos, google pagalba ir jungtus cia pasitempt.
Parasau viena, o perskaitoma kitaip biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2013 01 06, 12:13)
RK, nu nežinau, jei nori, jauskis pirmoje klasėje ir siek būti tarp pirmokų, bet prisimenant Tavo atėjimą į temą ir pretenzijas iš karto mokamai fotkinti vestuves, tai LOOK WHO'S TALKING smile.gif


Nebesijauciu pirmoj.
Kokios pretenzijos mokamai fotografuot vestuves blink.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 06 sausio 2013 - 11:20
As dabar turiu nauja uzsiemima-ziuriu nuotraukas ir skaitau komentarus, kartais net nepamastai apie atrodo elementarius dalykus ax.gif

Pazistu viena rimta fotografa, kuris manes klause kokia programa raw naudoti g.gif Pradziai pasirode keista, veliau pagalvojau, kad zmogus darba ismano, jei sugeba vasara baltu sukneliu neisdeginti ir su jpg sutvarkyti g.gif
Atsakyti
Labas rytas

koliazu zaidimas labai vilioja, bet vis nedristu, atrodo dar nesugebesiu unsure.gif bet bandau rast drasos smile.gif pirmaja nuotrauka reikia specialiai koliazams daryt ar galima is archyvu imt?

QUOTE(isora @ 2013 01 05, 18:15)
Ainoa , na atradau šnd projektuko24 įdėją..  ax.gif  Pvz susidarai savo planą, ir fotkini sakykim per metus laiko..  blush2.gif  ČIA Aš irgi užkirmyjus, kaip meška.. žiemos miegas... bet žinau,kad tas labai blogai, bent jau tokiai žaliai kaip aš...

QUOTE(Cheles @ 2013 01 05, 18:17)
matyt sis?  g.gif
Ever start & NOT finish a 365 project (like me)? That's why I created "Project 24" (Creative Photography Challenge list)... You choose what and when you complete the themes.... Anyone up for a new list? Feel free to continue with this one too! (and please share)! smile.gif
http://www.florabell...project-24.html


Visai idomiai gal g.gif gal tikrai butu neblogas budas is tingejimo prasibusti ax.gif
o butent tas temas ir imsit ar savo kazkokias galvosites?
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2013 01 06, 01:41)
patarimas šviežiausioms naujokėms - paskaitykit kokias bent 5 (geriau 10) temų atgal, gal nebekudakuosit  4u.gif
pati 1,5 metų skaičiau iki prisijungiat, žvaigdžių ligos išvengiau smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(zirziliux @ 2013 01 06, 10:03)
Laba. Galvojau,bus kas nors pakomentaves nd. Ale nieko. Nu idomiai g.gif

jei butum perskaicius ankstesnes bent 5-10 temu, tai nekiltu klausimu, kodel nepakomentavo ar neatkreipe demesio i ND.. as tikrai ilgai sekdama sia tema zinau auksine taisykle: jei niekas neatkreipe demesio i ikelta foto, vadinasi, ji neverta demesio.. ji neidomi, nieko nepasakanti ir yra bloga.. mirksiukas.gif
ir jei per 2 psl negavai nei vieno uzskaitymo, vadinasi, reiks perdaryt ND biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena. Na, pasinaudojau patarimu "tiesiog ant palangės", bandau rodyt dar kartą blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 06, 11:22)
Kokios pretenzijos mokamai fotografuot vestuves  blink.gif ?


as. tai tiesa pasakius, niekada nematau jokiu problemu kas ka daro mokamai ir nemokamai, juk per prievarta niekas nieko neduoda ir neima, jei atsiranda zmones, kurie nori moket, tai ir gerai, juk skoniai ir poreikiai visu skirtingi smile.gif

man pvz nesenai teko taisyti vestuvines draugu nuotraukas. labai tipo gero fotografo Kaune, kuris paeme 3000 lt uz nuotraukas, o atidave virs 1000 nuotrauku i 4 CD ir net nesiteike savo broko pratrint. Visose nuotraukose juoda spalva kaip pilka atrodo, jau nekalbu apie odos tvarkyma ar kazka doh.gif tai va, kai pasiziuri, kad toks fotografas ima 3000 lt uz toooki darba, nes as tikrai pakraupau nuo tu nuotrauku, tai atrodo, kad tikrai galeciau daug geriau smile.gif Gaila man tu jaunuju, bet va sumokejo ir dar nieko nepasake jam doh.gif
Atsakyti