Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

Zyle-uzdek balta lapa kaip fona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylė. @ 2013 01 06, 12:31)
Laba diena. Na, pasinaudojau patarimu "tiesiog ant palangės", bandau rodyt dar kartą blush2.gif



man antrajame lyg trūksta fokuso. Patarčiau pasirinkti ne stiklinius daiktus, bus lengviau mirksiukas.gif ir ten, kur palangė, galima būtų baltą lapą užkišti, labai blaško dėmesį tos linijos mirksiukas.gif
Papildyta:
Bandysiu žiūrėti "The Genius of Photography 2007". Kažkada MB rekomendavo, dabar kitoje temelėje užmačiau, prisiminiau. Gal kam irgi patiks 4u.gif
Atsakyti
Na ir priekabios jūs biggrin.gif Sakiau, kad su fonu pas mane sunkiai rast kažką.
Et, ne visiems lemta, matyt. Kitos nuotraukos ir su "belekokiu" fonu praeina, mačiau tongue.gif O čia linija trukdo biggrin.gif
Gal kada nors, tuomet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zylė.: 06 sausio 2013 - 11:46
QUOTE(Zylė. @ 2013 01 06, 12:40)
Na ir priekabios jūs biggrin.gif Sakiau, kad su fonu pas mane sunkiai rast kažką.
Et,  ne visiems lemta, matyt. Kitos nuotraukos ir su "belekokiu" fonu praeina, mačiau tongue.gif
Gal kada nors, tuomet.

Lauksim tuomet "kada nors" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 06, 11:41)
Lauksim tuomet "kada nors"  mirksiukas.gif

Jei entuziazmas tobulumui neišblės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ainoa @ 2013 01 06, 12:34)
as. tai tiesa pasakius, niekada nematau jokiu problemu kas ka daro mokamai ir nemokamai, juk per prievarta niekas nieko neduoda ir neima, jei atsiranda zmones, kurie nori moket, tai ir gerai, juk skoniai ir poreikiai visu skirtingi  smile.gif

Butent.
O as FB puslapy ka sukelus, nei uz viena foto ne cento nepaimta biggrin.gif
Atsakyti
Antras bandymas atlikti pirmą ND
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Jei dar galima, pastebėjimas toks:
taisyklėse apie ND trūksta konkretumo, kad ir apie fono vientisumą. Kas gali žinot, kad nepraleidžiamos nuotraukos, kurios nėra tobulam fone (pvz, pastarosios nuotraukos įkeltos). O be to, labai įdomu, jeigu gyveni senai neremontuotam būste arba kaimo troboj senoj, kur tapetai gėlytėmis ir ne balti, kur langai ne per pusę sienos ir tt ir pan. A? O mokytis tai norisi, bet dabar, jei nemėgstu paklodžių baltų, man gal mėlynos gražiau, jei nepiešiu ant lapų, tai pirmiausiai gal gerai apsipirkti reikia, kad "pasiruošti", kur padėliot daikčiukus kokius tai:/
Aišku, čia šioks toks sarkazmas jau biggrin.gif Bet, temoje vyrauja "biškį" diktatūra, ne viename asmneyje cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 01 06, 11:22)
Man nereikia tokios temos, tik pradziamokslems pradziamokslyje atrodo normalu klausti tokiu dalyku, o jei vadintusi tema siek tiek kitaip, gal tokiu klausimu nerasytu.
Siuliau keisti pavadinima, kad naujokes suprastu, kad cia nera kalbama apie iso, wb, kad ta issiaikintu instrukcijos, google pagalba ir jungtus cia pasitempt.
Parasau viena, o perskaitoma kitaip  biggrin.gif .
Papildyta:

Nebesijauciu pirmoj.
Kokios pretenzijos mokamai fotografuot vestuves  blink.gif ?


sutinku, kad pirmame psl. parašytumėm, jog į elementarius klausimus atsakymus bandytumėte atrasti pačios ir tik tuomet, jei nepavyksta arba nesuprantate surastos informacijos, klaustumėte temoje. galbūt tai skatintų pasitempti.

jokių pretenzijų, tik juokinga, kai pirma fotkinama už užmokestį, o paskui sugalvojama, kad, jaučiu, reik pasimokyt ir ateinama į SM to padaryti smile.gif mano galva, nuo antro galo pradedama. bet jokių pretenzijų. jeigu žmonėms tinka, jiems to pakanka, man dzin biggrin.gif mano reikalavimai nuotraukoms yra labai aukšti, todėl ir keista, kad kitiems tinka bile kas. bet nurašau tai skirtingiems supratimams, bet pažvengti tai galima smile.gif iš manęs irgi galite pažvengti, jokių problemų biggrin.gif

Zyle, senukuose baltą vatmano lapą nusipirkti, manau, kiekviena sugebėtų nesugriaudama mėnesio biudžeto. va Tau keista, kad kažkas prašo įdėti pastangų, o man štai keista, kad kažkas nenori įdėti pastangų ir tobulinti skonį, supratimą, stengtis padaryti kuo geriau.

ir dar kas keista, kad tas diktatoriškas biggrin.gif reikalavimas pasitempti yra suvokiamas kaip reikalingas mums, diktatorėms, o ne Jums, vergams biggrin.gif kai Jūs geriau padarot, žinokit, nauda tai MUMS, mes todėl ir reikalaujam biggrin.gif todėl marš daryt MUMS gera biggrin.gif Jums tai iš to jokios naudos, sutinku, o mums tai nerealiai faina, kai ateina naujokė ir galų gale padaro puikius ND smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 06 sausio 2013 - 12:11
laba diena,
gitusia ar man atrodo ar tikrai pirmoj foto fokusas pabeges? i kuria vieta drugelio fokusavai?

del sviesiu fonu, nu gal ne pas visas sienos baltos, bet kazka sumastyt galima gi su popieriaus lapais smile.gif pas mane salione baltos, bet langai ne toj pusej tai tamsoka net vidudieni, o va vasara vakare kai saule leidzias tai liuks sviesa buna.

einu maziaus midyt ir 2 nd daryt bei likusius, kol diena sviesesne .
Atsakyti
QUOTE(Zylė. @ 2013 01 06, 12:04)
Jei dar galima, pastebėjimas toks:
taisyklėse apie ND trūksta konkretumo, kad ir apie fono vientisumą. Kas gali žinot, kad nepraleidžiamos nuotraukos, kurios nėra tobulam fone (pvz, pastarosios nuotraukos įkeltos). O be to, labai įdomu, jeigu gyveni senai neremontuotam būste arba kaimo troboj senoj, kur tapetai gėlytėmis ir ne balti, kur langai ne per pusę sienos ir tt ir pan. A? O mokytis tai norisi, bet dabar, jei nemėgstu paklodžių baltų, man gal mėlynos gražiau, jei nepiešiu ant lapų, tai pirmiausiai gal gerai apsipirkti reikia, kad "pasiruošti", kur padėliot daikčiukus kokius tai:/
Aišku, čia šioks toks sarkazmas jau biggrin.gif  Bet, temoje vyrauja "biškį" diktatūra, ne viename asmneyje cool.gif

Faktas, kad ateinant į temą reiktų pasistayt naują namą, pataikyt į mūsų skonį su remontu, būtinai atsiklausti perkant baldus ir interjero detales..( Aš dar visada reikalauju, kad langus išsivalytumėt)

Tačiau galima atlikti ND ir troboj, net su alaus buteliais užpečky, net voratinkliais palubėj ir gėlėtais paplyšusiais tapetais.
Esmė kaip juos pateiksi.
Kiek kartų apeisi tuos kampus , kad juos parodytum taip, kad rūpėtų ton trobon užsukti.
Sutinku, reikalvimai mūsų temoje aukštai užkelti. Tačiau sutikim su tuo, kad jie ne nuo lubų nukabinti. Kažkas juos juk atliko taip gerai, kad nebesinori matyti bet kaip bilenko. O toliau jau pačios pasirinkimas, stengiesi, vargsti su buteliais užpečky ar numoji ranka.
Tikrai daug ir gerai fotografuojančių žmonių apseina be SM, tikrai išmoksta ir puikiai tą daro be mūsų "pagalbos". Gal net greičiau biggrin.gif nes mažiau laiko lieka nereikalingoms erzelynėms.
Čia ne asmeniškai Tau, tiesiog...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 06 sausio 2013 - 12:18
Gitusia , o tau estetiška ta foto? Aš neužskaitau... Svyra kairėn, netvarkinga, na tikrai pasistenk labiau...

ND atlikinėtojos, pasižiūrėkit į pirmą psl, sukeltus ND... mirksiukas.gif Negi pasižiūrėjus į juos nesinori geriau nei čia pateikiat? ax.gif

Zyle , jei entuziazmas tobulumui išblėsta po vos kelių pabandymų atlikti tvarkingai ND, tai gal tikrai neverta ir stengtis, juk ne dėl mūsų darot, dėl savęs...
Atsakyti