Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštas kraujo spaudimas

QUOTE(Lyžuka @ 2014 02 14, 08:53)
Na dėl svorio suprantu, kad gali kilti spaudimas ir jį numetus vėlgi kristi, bet man pvz nelabai jau yra ką mesti, sakykim max dar kokius 1-2 kg galėčiau išspausti, bet nuo vaikystės buvau "kūda", dabar bandau labiau visur vartoti cinamoną, taip sakant pratintis prie jo smile.gif, beje labai skanu kava juoda su šaukšteliu cinamono smile.gif


Aš irgi nebent dar pora kg galėčiau numesti. Man tai visda žemas būdavo, dabar kažko pradėjo šokinėti doh.gif Ar žinote, kad cinamoną ceilono reikia gerti?
Dauguma parduodamo cinamono yra Cassia rūšies, jis dar kitaip žinomas kaip Saigon cinamonas. Šis cinamonas yra pigesnis, mažiau saldus ir kas blogiausia turi apie 5% cumarino. Cumarinas (nemaišyti su curcumin, kuris yra randamas tumerike ir yra labai naudingas, geras antioksidantas, apsaugo nuo vėžio ir kitų ligų) yra toksiškas, ypač jei naudojam daugiau. Cumarinas kenkia kepenims, inkstams ir kitiems organams ir todėl šios rūšies cinamono reikia vengti. http://terapijatau.l...onas-sveikatai/
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2014 02 14, 10:13)
suprantu, jei nera ka mesti. 4u.gif o krapu arbatos negeriat? man nestumu metu ji gana neblogai padedavo, nors i pabaiga ir 15 tabl isgertu per diena jokio efekto nedave. doh.gif

Negeriu, kažkaip vis galvojau kad ji tik mamytėms, dėl maitinimo skirta blush2.gif o čia tas 15 tablečių ko?

QUOTE(AuroraBO @ 2014 02 14, 10:24)
Aš  irgi nebent dar pora kg galėčiau numesti. Man tai visda žemas būdavo, dabar kažko pradėjo šokinėti doh.gif Ar žinote, kad cinamoną ceilono reikia gerti?


Aišku nežinome, bent aš nežinojau g.gif įdomu kur jo gauti, gal prieskonių parduotuvėse kokio sveriamo ?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 02 14, 10:01)
Aišku nežinome, bent aš nežinojau  g.gif įdomu kur jo gauti, gal prieskonių parduotuvėse kokio sveriamo ?


Sveikuose produktuose reikėtų ieškoti, arba atsisiųsti:
ceilono cinamonas beveik pusė kilogramo, galima būrų pasidalinti, bet jei šaukštais gersim, tai susinaudos smile.gif mažesnis kiekis daug brangiau išeina.
Aš dar tokią žolelių arbata užsisakiau ir nuo spaudimo padeda ir kepenim, ir inkstam gerai. Atsiliepimai geri, reikės pabandyti, negi iškart prie vaistų dabar pulti cool.gif
Atsakyti
Ačiū Aurora, už nuorodas, cinamono nera daug, galvojau kokie 5 kg tongue.gif jaučiu jis dar ir šiaip kepiniam tinka smile.gif, tai tikrai susinaudotų
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 02 14, 11:12)
Ačiū Aurora, už nuorodas, cinamono nera daug, galvojau kokie  5 kg  tongue.gif jaučiu jis dar ir šiaip kepiniam tinka smile.gif, tai tikrai susinaudotų


Na kai aš anksčiau mažą bonkutę metus laiko naudodavau, tai man 0,5 kg daug smile.gif tai aišku kepiniam tinka, paskaityk ten atsiliepimus.
Nesuprantu kuo šitie skiriasi g.gif prie pirmojo kur įkėliau "powder" parašyta,
o šitas: Ground-Ceylon-Cinnamon-16-oz-453-g tai gal stambiau maltas, jei į arbatą, gal geriau stambesnis o milteliai geriau kepiniams g.gif
Atsakyti
panašu, kad stambumas malimo skiriasi tongue.gif , arba ne, tik prie ano neprirašyta gali būti, o šiaip vienodai viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 02 14, 10:01)
Negeriu, kažkaip vis galvojau kad ji tik mamytėms, dėl maitinimo skirta  blush2.gif o čia tas 15 tablečių ko?

ne tik mamytem, tinka ir paprastiem zmonem. biggrin.gif http://ligos.sveikas...raujo_spaudimas

cia yra receptai is zoliu.

o tas 15 tableciu, tai dveji vaistai, galimi nesciosiom, geriau maksimalias dozes. Dopegytas ir Lobetalolis.
Atsakyti
Pagal statistiką nuo aukšto kraujospūdžio kenčia kas 10 žmogus. Ir tos kančios tęsiasi metų metais.

Vaistai tik laikina pagalba bet problemos savaime suprantama neišsprendžia.

Iš inercijos yra priimta ieškoti pagalbos išorinėmis priemonėmis: vaistai, stebuklingos žolelės ir t.t.

Deja, tokių priemonių nėra!

Jeigu jos būtų tai kenčiančių nebūtų.

Aukšto kraujospūdžio priežastys yra vidinės, susijusios su diena iš dienos treniruojamu vienu refleksu.

Tai savęs dirginimas nuovargio būsenoje atlikti aktyvius veiksmus.
Tai gali būti paprasti kasdieniai buitiniai darbai.

Pajuntate nuovargį bet protas jums sako, kad dar reikia išplauti indus, nueiti į parduotuvę ar išnešti šiukšles ir t.t. Būtina, reikia!

Savęs prievartavimas nuovargio būsenoje būtinybėmis yra treniruojamas refleksas!

Priėjus ribą ir atsiranda aukštas kraujospūdis.

Aukštas kraujospūdis tai gynybinis organizmo signalas, kad gana jį prievartauti būtinybėmis.

Organizmas tokiu būdu gelbėjasi nuo naudojamos prievartos prieš jį. Perspėja, kad gana, nes toliau tik kapai!

Kadangi prievartaujantis save būtinybėmis nejaučia savo organizmo tai organizmas ginasi pats nuo prievartos ir tiksliai kaip šveicariškas laikrodis.

Peržengus leistina ribą iškarto, akimirksniu pakyla kraujospūdis.

Prievartautojui atrodo, kad spaudimas pakilo nei iš šio bei to, lyg ir nesinervavau, lyg ir nieko per daug nedirbau ir t.t. Deja, organizmas tiksliai nustato ribą ir atsitiktinumų nebūna.

Todėl kai savęs prievartavimo refleksas ištreniruotas iki ribos tai užtenka tik biški peržengti ribą ir kraujospūdis automatiškai šoktels!

Organizmas yra išmintingas jis geneliai gelbėjasi nuo prievartautojo.
O kai spaudimas šokteli tai jau nebeprievartausi, prievarta stabdoma arba toliau prievartautojo laukia ligoninė.

O dabar tikiuosi suprantate koks absurdas yra kai tikimasi, kad savęs prievartavimą galima išsigydyti vaistais?!

Vaistais prievartautojas nori pratęsti prievartą!

Tik numušė vaistukai spaudimą , pagerėjo biški ir vėl pirmyn! Refleksas juk ištreniruotas ir ne per vieną dieną, o metų metais buvo vykdoma prievarta prieš savo organizmą būtinybėmis, pareigomis, valios pastangomis, per jėgą.

Todėl vienintelis šansas pakeisti patologinį refleksą kitu!!!

Pradėti po truputi treniruoti kitą refleksą!

Metodika neįprasta bet neįtikėtinai paprasta. Kaip sakoma genialumas paprastume!

Naujas refleksas treniruojamas geriant arbatą, bet neįprastai, o pajungiant savo kvėpavimą ir pojūčius.

Spaudimas automatiškai reguliuojasi iš karto, jau dabar, praktikos metu buvo matuojama, rezultatas iš karto! O tokiu, unikaliu arbatos gėrimo metodu ištreniravus naują refleksą, su aukšto kraujospūdžio problema atsisveikinama visiems laikams.

Paklausite kiek laiko reikia treniruotis? Tai priklauso nuo stimulo, jeigu stimulas didelis tai dviejų savaičių pilnai pakaks ir visi reikalai. Patikrinta praktikoje!
Atsakyti
Hmm o koks čia toks unikalus arbatos gėrimo būdas?

Beje skaičiau, kad liaudies medicinoje kaip efektyvus vaistas yra ančių kiaušiniai, kurie tipo reguliuoja kraujospūdį, kiek tame tiesios, nežinau, nes nebandžiau smile.gif
Atsakyti
Labai svarbu suvokti, kad toks metodas kai praryji anties kiaušinį, žolę ar tabletę ir lauki pagerėjimo turi ribą! Paprasčiausiai prie tokio metodo visi yra pripratę. Sunegalavus, suskaudus automatiškai kreipiamasi į polikliniką.
Ko tikisi besikreipiantis?
1. Pirmiausia kreipimusi kenčiantis pripažįsta, kad nejaučia savo organizmo tiesiogiai, bet yra aklas savo organizmo atžvilgiu - nematau, nejaučiu, nesuvokiu savo organizme vykstančių procesų betarpiškai, tiesiogiai.

O ko tikimasi iš gydytojo?

2. Tikimasi, kad gydytojas ir yra tas aiškiaregis, turintis žinių ir stebuklingus prietaisus, technologijas, instrumentus, laboratorijas, kurių pagalba gali matyti mano organizme vykstančius procesus. O farmakologija, vaistai tai stebuklinga priemonė, kurios pagalba galima harmonizuoti organizme vykstančius procesus.

Deja, medicinos mokslo ir farmakologijos progresas turi ribą.

Iki ribos tai išties didžiulė pažanga, progresas ir gėris.

O apie medicinos mokslo ir farmakologijos progreso ribą signalizuoja faktai!

Daugėja vaistinių ir įvairiausių vaistų pakuočių! Tai ir yra farmakologijos progreso ribos simptomas!

Gamtoje procesai keičiasi ir ligos keičiasi. Ligonių amžius keičiasi, jauni žmonės serga tomis ligomis, kuriomis anksčiau sirgdavo tik senukai. Virusai irgi keičiasi ir mutuoja. Oficialiai mokslininkų pripažįstama, kad nespėjama kurti kai kurių skiepų, nes virusai mutuoja žaibišku greičiu ir tampa atsparūs.

Priėjus ribą tais pačiais metodais išspręsti problemų tampa nebeįmanoma.
Progresas tampa vakarykščiu!

Todėl aš kalbu apie visiškai naują požiūrį į savo organizmą ir harmonizavimo metodus!

Todėl kalba eina ne apie įprastą arbatos gėrimą bet kaip jau buvo minėta, išnaudojant savo pačių vidines priemones tai kvėpavimą ir lavinant savo vidinius pojūčius.

Kas yra aukštas kraujospūdis?

Tai tam tikras pojūtis!

O ką reiškia valdyti savo kraujospūdį?

Tai jausti savo organizmą ir valdyti pojūčius!

Piala ir karšta žalia arbata tik pagalbinė, įšorinė priemonė, instrumentas mokytis jausti savo organizmą, lavinti pojūčius, juos skirti ir valdyti.

Todėl šis arbatos gėrimo metodas nėra kažkokia mechaninė instrukcija.

Jis paprastas bet nejaučiančiam savęs tai ne toks ir paprastas!

Todėl reikalingos treniruotės bet ne kažkokios mechaninės, o tik su pojūčiais.

Svarbiausia perprasti patį principą, o po to galima treniruotis tai yra mokytis jausti savo organizmą ir lavinti malonius pojūčius bei juos valdyti savarankiškai.

Todėl šis metodas įvaldomas palaipsniui, ramiai ir tik su maloniais pojūčiais.

Čia niekur nepaskubėsi ir apie mechaninius savęs dirginimus teks pamiršti ( nes būten tai ir atvedė prie hipertenzijos)

Tik malonūs pojūčiai!

Todėl jei perprasite savo pojūčius ir treniruotėmis pajausite šio metodo principą tai jus valdysit savo kraujospūdį. Patys tapsite sau daktaru jaučiančiu tiesiogiai savo organizme vykstančius procesus ir patys save betarpiškai harmonizuosite su maloniais pojūčiais.

Efektas 100%!

Šis arbatos gėrimo metodas yra paremtas rytų vienuolynų praktikų ir vakarų mokslo sinteze. Adaptuotas grynai dėl kenčiančių nuo aukšto kraujo spaudimo - hipertenzijos.
Atsakyti
Ir kokia šio arbatos gėrimo metodo kursų kaina?
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2014 03 20, 14:26)
Ir kokia šio arbatos gėrimo metodo kursų kaina?

Spėju, kad nemaža bigsmile.gif
Atsakyti