Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 45

QUOTE(Luizamama @ 2013 02 16, 14:23)
Mielos auksarankės smile.gif
Gal galėtumėte pasidalinti patirtimi kur ir kaip naudojat biserio pastą.

4u.gif

Atsakyti
Mergaites,prisiziurejau Jusu darbeliu labai grazus, tiesiog esu susizavejusi ir pati noreciau pabandyti.Turiu nedidele spintele,labai ja noreciau dekupuoti.Labai prasyciau jusu patarimo jeigu as ja nudazyciau akriliniais dazais,man reikalinga spalva o paskui tik dekupuociau ar taip bus gerai.gal Jus ka patartumete.Esu dar zalia,siam uzsiemime,ir neka nusimanau apie tai.Tik norai labai dideli. Busiu dekinga uz Jusu patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsėnėlė 1 @ 2013 03 03, 23:37)
Mergaites,prisiziurejau Jusu darbeliu labai grazus, tiesiog esu susizavejusi ir pati noreciau pabandyti.Turiu nedidele spintele,labai ja noreciau dekupuoti.Labai prasyciau jusu patarimo jeigu as ja nudazyciau akriliniais dazais,man reikalinga spalva o paskui tik dekupuociau ar taip bus gerai.gal Jus ka patartumete.Esu dar zalia,siam uzsiemime,ir neka nusimanau apie tai.Tik norai labai dideli. Busiu dekinga uz Jusu patarimus  smile.gif


Atsakydama i Jusu klausimus patarciau:
1. pradeti nuo literaturos skaitymo, narsymo inete;
2. pradeti nuo paprastesniu darbu, kad bent jau zinotumete kas yra tas dekupazas is praktines puses;
3. negadinti spinteles... nes jeigu dekupazas Jus uzkabins, tai po metu ta spintele Jums bus kaip gyvais priekaistas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsėnėlė 1 @ 2013 03 03, 22:37)
esu susizavejusi ir pati noreciau pabandyti.Turiu nedidele spintele,labai ja noreciau dekupuoti.

Gali. Bet ... nebent esi baigusi dailės mokslus. jei ne - pradėk nuo dėžučių.
Napoleonais dekupažo srityje tik prdėjusios juo domėtis visos norime būti, pasižiūrėjusios svetimų darbelių, įsivaizduodamos kad tai - labai lengva ir paprasta (beveik visų pradedančiųjų klaida) biggrin.gif . Ir kažkodėl "pamirštame", kad dekupažas - MENAS, ir kaip kiekvienas menas, jis įvaldomas žingsnelis po žingsnelio.

Bet jei esi labai nekantri ir labai savimi pasitiki, užeik rankdarbių skyriuje į temelę apie senų daiktų atnaujinimą. Gal rasi ką vertingo mirksiukas.gif į
Atsakyti
Merginos noriu paklaust, noriu atsisiust priemoniu, nes gyvenu ne Lietuvoje. Is lietuvisku, kaip ir didziausias asortimentas man pasirode dekostudija.lt. Bet ju priemones visos kaip ir be firmos zenklu (firminis zenklas deko studija), kokia jusu nuomone apie ju kokybe? O gal zinot kokia kita europine parduotuve, kur butu didelis asortimentas? Nes nesinori isleist nemaza suma ir paskui viska ismest... Ir dar turiu klausimuka - jeigu dekoruojat daiktus, kurie liesis su maisto produktais (pvz sausainiu dezute) kuo dazot vidu? Nes paziurejau darbu galerijose, kad lyg tais yra tikrai dazytos? Aciu butu didelis!
Atsakyti
QUOTE(ametista @ 2013 03 10, 12:17)
O gal zinot kokia kita europine parduotuve, kur butu didelis asortimentas?


http://www.drewlandia.com.pl/
Cia didelis pasirinkimas ir kainos daug pigesnes.
Papildyta:
QUOTE(ametista @ 2013 03 10, 12:17)
Ir dar turiu klausimuka - jeigu dekoruojat daiktus, kurie liesis su maisto produktais (pvz sausainiu dezute) kuo dazot vidu?


Man irgi butu idomu 4u.gif
Atsakyti
Siuo metu dazau kavai dezute ir cukrine, tai vidu nutariau palikti medini, nedazyti ax.gif Neseniai kazkurioj dekupazo temoj merginos kalbejo jau apie tai, perzvelkit (lyg Pagyru puode buvo tokia kalba) 4u.gif
O Dekostudija prekiauja Perfetto priemonem mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasuteK: 10 kovo 2013 - 15:28
Laba 4u.gif
ar kabliukai raktinems atskirai parduodami ar tik komplekte su dezutem-raktinems?
man reiketu tik kabliuku.
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 11, 15:18)
Laba  4u.gif
ar kabliukai raktinems atskirai parduodami ar tik komplekte su dezutem-raktinems?
man reiketu tik kabliuku.


Ermitaze netoli rankeleliu skyriaus maciau isukamus metalinius kabliukus... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 03 03, 22:50)


Labai dekui uz patarimus. As tikrai jais pasinaudosiu. mirksiukas.gif Spintele liks dar neliesta lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nuotaikinga @ 2013 03 06, 20:20)


Daile mokslu as nebaigus, esu savamoksle. Pasiskaitinesiu nurodytoje temoje, pasigilinsiu dar zinias mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kornelija.k @ 2013 03 13, 20:22)
parašykit į pm, ką sudomins 4u.gif



Laba. Ar rėmeliai su stiklu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimute7: 17 kovo 2013 - 18:16
Sveikos,
Pati dekupažu neužsiimu todėl nežinau, tai klausiu Jūsų..

Noriu mamai per Mamos dieną padovanoti dekupažuotą padėklą, bet ar galima jį dekupažuoti su nuotrauka ar pan.?! blush-anim-cl.gif galbūt ją atsispausdinant ant plono popieriaus ar pan..net nežinau..
Gal ką patarsit wink.gif
Atsakyti