Įkraunama...
Įkraunama...

LEGO ir kiti konstruktoriai

man labai patiko ta didzioji masina, ir motociklas...be to suolelis valtis... 2 senesnes masinytes stovelis ar tai kazkokia detale bet tinkama gyvuneliui pasodinti- gaila kad triusiuko ausu neber bet ir nereik ir tas ale liukas ale langas fainas.... NNNOOOOORIU
Atsakyti
bet vis tik kartais as zaksiu,....
kai naudotus zmogiukus pardavineja po 4lt... ir cia ne duplo o tie mazieji... arba arkliukas 7lt... nu gal ir vertas??? irgi mazas ne duplo... gal ir retai ju buna...

va kas suprantama: stoglangis 3lt...tokio net nemaciau. uz 1 dureles praso 4lt... klausykit kasd pirkote durys langai gal galite paskaiciuoti kiek mazdaug kai buvo akcija kainuoja vnt langu duru???
Atsakyti
gal galite statymo instrukcija ikelti. Turiu kazkur pries metus gauta is lego parduotuves maiseli (kaip pavieniai zmoguciai pardavinejami), kuriame buvo policininkas lektuvelyje.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 01 09, 17:29)
ot norėčiau tokio daikto - tik kaina neprotinga mūsų pinigais gaunasi My Webpage

tokio daikto ir as noreciau! tik kazin, ar pakankamai didelis jis pats ir tie stalciukai g.gif nes jei tik po kelias detales telpa, tai nesamone..
QUOTE(Klepesova @ 2013 01 10, 11:15)
NOOORIU
bandziau rezervuoti- bet tik kad neaisku kur pardaveja gyvena... jei vilniuje bandziau rezervuoti... tik kad neatsake...
50lt toks rinkinukas devetas

pardavineja cia... man rodos LAABAI pigiai. nes tokios duplo masinytes is tikro labai brangios

sita pardaveja is Radviliskio wink.gif

Klepesova, prie to pacio ne i tema - o Jusu tas mediniais begiais pats vaziuojantis traukinukas gerai vaziuoja? Nes musiskis vienas kazkaip kapanojasi, bet ka nors prikabinus tai jau sunkiai... o i begiu kalneli tai neuzvaziuoja schmoll.gif mastau, ar jie visi tokie, ar musiskis koks su broku g.gif
Atsakyti
nu va... gaila nepirksiu. nu gal ir gerai- nera ir nereik...

del patrcio vaziuojancio- tai pas mus paprastas ne ant batareiku- as vis planuoju nupirkti nauja su batareikom kad pats vaziuotu- taciau man brangu- o turime paprastuti traukinuka kuri reikia stumti is 3 daliu 2 vagoniukai ir sunus nelabai domisi...


o del lego- tikrai is Radviliskio cry.gif o as nelabai pasitikiu siuntimais... kelis kartus 'nusvilau" daugiau nebenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2013 01 10, 11:15)
NOOORIU
bandziau rezervuoti- bet tik kad neaisku kur pardaveja gyvena... jei vilniuje bandziau rezervuoti... tik kad neatsake...
50lt toks rinkinukas devetas

user posted image

pardavineja cia... man rodos LAABAI pigiai. nes tokios duplo masinytes is tikro labai brangios

Pigumas / brangumas čia jau subjektyvi sąvoka, pvz, tie žmogeliukai (kur galva ant kaladėlės) - gal iki kokiu 1980 m ėjo, plačiu liemeniu žmogeliukai kažkur iki 2002 m leidimo gali būti, mašinytė ir motociklas - 1995 m. leidimo. Paskaičiavus, kiek vaikučių su jais žaidė, atitinkamos ir kainos norisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2013 01 10, 13:07)
o del lego- tikrai is Radviliskio  cry.gif o as nelabai pasitikiu siuntimais... kelis kartus 'nusvilau" daugiau nebenoriu schmoll.gif

Mes porakart pirkom is sios pardavejos, tai su ja viskas tvarkoje, kitas reikalas, kad neapziuresi/neapciupinesi siunciantis
QUOTE(Sonrisita @ 2013 01 10, 13:11)
Pigumas / brangumas čia jau subjektyvi sąvoka, pvz, tie žmogeliukai (kur galva ant kaladėlės) - gal iki kokiu 1980 m ėjo, plačiu liemeniu žmogeliukai kažkur iki 2002 m leidimo gali būti, mašinytė ir motociklas - 1995 m. leidimo. Paskaičiavus, kiek vaikučių su jais žaidė, atitinkamos ir kainos norisi  smile.gif

o kurie ten placiu liemeniu? tie kur galva ant kaladeles, tai jo, seni, o kiti tai tokie patys, kaip siuolaikiniai, ar ne?
o amzius - mes turim 1999 metu lego kataloga, tai sis rinkinys irgi sakyciau senesnis smile.gif
o del zaidusiu vaikuciu skaiciaus gali buti visaip - gali buti ir tik vienos seimos, laikyti, tai velgi priklauso, kokie vaikai, kaip zaide. Mano dvimetis tik su duplo masinom vazineja ir zmogiukus i lovas guldo, tai pacios kaladeles nesidevi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(n/a @ 2013 01 10, 15:22)
Mes porakart pirkom is sios pardavejos, tai su ja viskas tvarkoje, kitas reikalas, kad neapziuresi/neapciupinesi siunciantis
o del zaidusiu vaikuciu skaiciaus gali buti visaip - gali buti ir tik vienos seimos, laikyti, tai velgi priklauso, kokie vaikai, kaip zaide. Mano dvimetis tik su duplo masinom vazineja ir zmogiukus i lovas guldo, tai pacios kaladeles nesidevi smile.gif


va tas i neramina... o man dar buvbo dar geriau- pinigai sumoketi- siuntimas... ir negaunu negaunu negaunu... o kai pagaliau po 1.5 menesio gavau- nu pasakysiu tiesa- jau geriau to daikto buciau is viso negavusi lotuliukas.gif va del to ir stengiuosi nesisiusti- kitas reikalas kai vietoje susitinki su zmogumi ...
pvz esu pirkusi pilis- tai ir defektus viska isrode- nors ir telefonu susake zinojau ka einu pirkti- vietoje nors ir lauke susitikome apziurejau preke- tiko- isigijau...

del nusidevejimo- pilnai pritariu... pvz turiu 10 kaladeliu is skuduryno- visos kitos pirktos naujos- bet mano vaikai taip jas suvare jos tokios apsibraiziusios kad jokio skirtumo jau ar devetos pirktos ar mano vaiku suvarytos- kiekviena diena zaidziama. siaip is viso vaikai turi daug zaislu ir su visais zaidzia- siandien pvz as net negaliu ieisi i kita kambari nes ten kojos ner kur padet- jie matai zaisliuku jura darosi--- o ma pyktis- daba aprekiau atsiprasant kad sudetu kur minksti minksti kur medines kaladeles medines, kur trasos ten trasos, kur lego duplo kur paprastas lego , ku leles, kur gyvuneliai, kur kinderiu figurele, kur namai... siaubas reiks eit padet- nesusitvarkys maniskiai...trumpiau- ziauri motina as blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(n/a @ 2013 01 10, 13:22)
o kurie ten placiu liemeniu? tie kur galva ant kaladeles, tai jo, seni, o kiti tai tokie patys, kaip siuolaikiniai, ar ne?
o amzius - mes turim 1999 metu lego kataloga, tai sis rinkinys  irgi sakyciau senesnis smile.gif
o del zaidusiu vaikuciu skaiciaus gali buti visaip - gali buti ir tik vienos seimos, laikyti, tai velgi priklauso, kokie vaikai, kaip zaide. Mano dvimetis tik su duplo masinom vazineja ir zmogiukus i lovas guldo, tai pacios kaladeles nesidevi smile.gif

Ne tokie patys žmogeliukai, mes turim vieną paveldėtą, tai šiuolaikinių liemuo gerokai plonesnis mirksiukas.gif Daug dailesni tie šiuolaikiniai žmogučiai, tad senesnių kolekcijų nepirkčiau, nebent kaina būtų labai gera, bet lego dėvėti tokie brangūs, kad pigiau naujus nusipirkt įmanoma biggrin.gif
O mano vaikis priešingai - su kaladėlėm, žmogeliukais ir visom kitom įdomesnėm detalėm žaidžia, o mašinos, motociklas tiesiog mėtosi žaislų dėžėj doh.gif Greit gaus dovanų Ratų rinkinį, tai įdomu, kiek patiks smile.gif

Va palyginimui.:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonrisita: 10 sausio 2013 - 13:39
Na mums traukinukas (lego duplo) tikrai atsipirko, bent jau kol kas zaidzia abu, vyresnelis tai kai grizta is darzelio, tai iskart pradeda perstatyneti kelia, bando ivairiai ir kadangi buvau parodziusi youtobe kaip zmones sudeda keliais lygiais, tai ir jis bando kelia iskelti auksciau. Tad tikrai galiu teigti , kad sis pirkinys - liuks thumbup.gif . Mazasis irgi bando delioti, tik labai daznai jo deliojimas baigiasi fiasko, nors sudet sudeda, bet galutinai negali uzbaigti.

Mes tai dar turme fitoki kelia, as ten buvau nuorada ikelusi flexi trax[B][SIZE=7],, ten tokios mazos detalytes, jungiasi tarpusavyje, sudeti ji tikrai lengviau negu Lego, bet kartais sujungimas suluzta. Tai jau bendroj sumoj gal kokias 10 vnt ismeciau. Bet dar turi toki minusa - tos masinytes labai jau trapios - ju negalima nei metyt, nei stumdyt. Mes taip viena masiniuke ir sugadinom, vaikai tiesiog stumde per grindys, o ten viduj kazkas susidevejo. Tai ir guli dabar viskas po mano "raktu", laukia kol mazesnis paaigs ir supras kad negalima metyt.
O su lego tai dzin - patvarumas 100 proc!!! drinks_cheers.gif
Papildyta:
Norejau paklausti gal suprantas kas cia per daiktas -

http://www.mytoys.de...1.47.05/2397944

Visai nemoku vokiskai, o angliskam nerandu. Ar cia kokia palapyne?
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 01 10, 13:49)
Norejau paklausti gal suprantas kas cia per daiktas -

http://www.mytoys.de...1.47.05/2397944

Visai nemoku vokiskai, o angliskam nerandu. Ar cia kokia palapyne?

Manau, kad žaislų dėžė. Tokios formos tik kiauraraščiu ar žemesnių, bet su dangčiu bent Kauno urmo bazėse yra smile.gif
Atsakyti
Jonas ten tokia daiktadėžė medžiaginė. pop up tai kai būna tokios palapinės kur išimi ir pačios išsiskleidžia, tai ir čia panašiai. teko gal susidurt kur parduotuvėj su kokiom ale palapinėm vaikiškom blush2.gif
Atsakyti