Įkraunama...
Įkraunama...

Turbo mamų klubas Nr. 40 (+/- 33),

QUOTE(jolanka @ 2013 01 16, 13:24)
Mes profilaktiskai jau buvom kokius 4 kartus, as pati susirupinus buvau kai labai susimuse dantukus ir jie papilkejo, paskui itariau skylute kruminiame, o ten buvo tik aguona, mat jos labai gilus dantu karbukai.
Mildute jau turi apacioje 2 nuolatinius ir dar kliba 2 apacioj ir 2 virsuje patys priekiniai nat dienu kris.
Odontologe pagyre, paklause ar padeda teveliai valyt dantukus, MIlda pasake kad taiiiip, valom visi  biggrin.gif  paeiliui....tai dantiste ir sake kad matosi.
Ir as visai noreciau tepti tais silantais, gal ka zinot? Kazkur skaiciau kad tik nuo 6 metu lyg ir.

Laba pamirsau  4u.gif


Jolanka pagooglink. Berots "silantu"nemokama programa skirta vaikams nuo 6metu. Ja finansuoja valstybe, ir, berots, nepriklausomai nuo odontologo darbo vietos, ta prasme ar tai poliklinika ar privatus kabinetas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 16 sausio 2013 - 13:51
QUOTE(jolanka @ 2013 01 16, 13:24)
Ir as visai noreciau tepti tais silantais, gal ka zinot? Kazkur skaiciau kad tik nuo 6 metu lyg ir.

silantais tepa nemokamai poliklinikoje nuolatinius krūminius dantukus. mirksiukas.gif bent anksčiau taip buvo.
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2013 01 16, 13:40)
silantais tepa nemokamai poliklinikoje nuolatinius krūminius  dantukus.  mirksiukas.gif  bent anksčiau taip buvo.

ir dabar taip yra - dičkiui pernai tik užtepė.
ale kaip anksti pas jūsiškius dantys keičiasi - maniškė su taip pačiais dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2013 01 16, 13:40)
silantais tepa nemokamai poliklinikoje nuolatinius krūminius  dantukus.  mirksiukas.gif  bent anksčiau taip buvo.


maniskes tokiu dar neturi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2013 01 16, 10:55)
pradek nepradejes, bet tuos skirtumus as matau jau dabar  mirksiukas.gif  ir siai dienai jie ganetinai ryskus. ar jie (skirtumai) tokie isliks - laikas parodis.
kaip bebutu esme ne amziuje (kitas ir 5 metu pasiruoses), o individuliuoje vaiko psichologineje, emocineje brandoje, sociliniuose gebejimose ir pan...

turėjau minty, nepradėt iš anksto nervuotis, ką padės... 4u.gif tikėkimės, kad susilygins su kitais... 4u.gif
Atsakyti


http://gyvenimas.del...i.d?id=60435953
Atsakyti
QUOTE(*Jūra* @ 2013 01 16, 15:23)

Visai įdomus straipsnis, man tai atitinka.
Pas mus su ženklais įdomus dalykas įvyko. Kai mano sesuo su sūnumi išvažiavo į JAV gyventi man gimė du vaikai tokių pačių ženklų. Sūnėnas gruodžio 23 gimęs, o Gruodė gruodžio 22. O sesuo sausio 25, o Aistis sausio 30. Žodžiu ožiaragis su vandeniu išėjo, ožiaragis su vandeniu parėjo. Matyt, mūsų šeimoje taip jau turi būti, dėl pusiausvyros.
O dar ten rašo, kad ugniniams tėvams rutina tai košmaras ir laiko planavimas taip pat. Ir dabar mums dėl Aisčio sako, kad jo diena turi būti griežtai pagal dienotvarkę. O man tai kelia didžiausią siaubą ir net neįsivaizduoju kaip mūsų šeimoje tai galėtų prigyti. Kol kas tai absoliutus kosmosas, nepasiekiamybė.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Daug rašot apie vaikų mokslus. Kažkaip pas mus inertiškai, vaikai eina į darželį, mokyklą kas priklauso pagal gyvenamąją vietą. Dėl mokslų aš irgi galvos nesuku, pats tegu mokosi. Niekada neruošiu kartu ir netikrinu pamokų... Gal apsileidus, bet taip buvo mano šeimoje, vaiko mokslas jo paties reikalas.
Aš nesu tokia kategoriška kad tik čia gerai, o va ten blogai. Visur visko yra ir neaišku kas tavo vaikui geriau.
Iš vis paskutiniu metu laikausi tos nuomonės kad viskas kas mums skirta ateina. Tik kartais pats nematai, užsiciklini ant ko nors, kad čia tau labai reikia, o ištikrųjų kai to negauni pamatai, kad taip dar geriau tongue.gif.

Dar kažkada darbe su viena bendradarbe kalbėjau. Mes vienmetės, ji mokykla baigus aukso ar sidabro medaliu, aš mokiausiai gerai, bet be jokių medalių, tiesiog penketais ketvertais. Finalas toks, kad mano darbas geresnis nei jos, bent ji taip galvoja. Va ir pvz, kad ne viskas pagal pažymius šiame gyvenime, daug įvairių aplinkybių supuola... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raami: 18 sausio 2013 - 07:54
Raami, pazymiai cia nieko deti apskritai.
Esme visiskai ne juose.

Atsakyti
QUOTE(janna @ 2013 01 18, 10:42)
Raami, pazymiai cia nieko deti apskritai.
Esme visiskai ne juose.

Na kažką jie pasako tongue.gif. Negalima taip visiškai nuvertinti
Atsakyti
QUOTE(raami @ 2013 01 18, 10:46)
Na kažką jie pasako tongue.gif. Negalima taip visiškai nuvertinti


Jie pasako tik tada, kai turi supratima ar suvokima. Kai ta "ka" ar "ko" ismokai ir zinai turi isliekamaja verte. Ir visiskai nieko, jei to nera.

Galima iskalti, atsiskaityti, uzdaryti duris ir pamirsti. O galima suvokti esme: kad 4x6 ne tik daugybos veiksmas, bet tuo paciu tolygus sumos veiksmui 6+6+6+6 (cia toks primityvus pavyzdis). Tai reiskia, jog Iseiti nezinant vieno dalyko, bet suvokdamas jo esme arba turint supratima kur atsakyma galima rasti visada surasi.

Gebejimas mastyti, o ne tik copy-paste (nors kartais ir tai pravercia) ir zmogaus isprusimas pazymiu nepamatuojamas ir tai daugiau nei pazymis. tongue.gif

Cia jeigu kalbeti apie mokslus.

Bet mes ne tik tai turejome omeny.
Be visu situ dalyku yra dar ivairiu ir psichologiniu, emociniu, socialiniu dalyku, kuiuos patiriant vaikysteje, zmogu jie lydi per visa jo gyvenyma, daznu atveju ateinantys is pasamones. Ir priklausomai nuo to kokie jie buvo taip zmogus ir gyvens (pades, kels problemas ten kur ju galetu ir nebuti, apsunkins gyvenima, taps aplinkybiu auka ir tuo tenkinsis, ......) placiaja sio zodzio prasme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 18 sausio 2013 - 11:12
QUOTE(janna @ 2013 01 18, 11:03)
Jie pasako tik tada, kai turi supratima ar suvokima. Kai ta "ka" ar "ko"  ismokai ir zinai turi isliekamaja verte. Ir visiskai nieko, jei to nera.

Galima iskalti, atsiskaityti, uzdaryti duris ir pamirsti. O galima suvokti esme: kad 4x6 ne tik daugybos veiksmas, bet tuo paciu tolygus sumos veiksmui 6+6+6+6 (cia toks primityvus pavyzdis). Tai reiskia, jog Iseiti nezinant vieno dalyko, bet suvokdamas jo esme arba turint supratima kur atsakyma galima rasti visada surasi.

Gebejimas mastyti, o ne tik copy-paste (nors kartais ir tai pravercia) ir zmogaus isprusimas pazymiu nepamatuojamas ir tai daugiau nei pazymis.  tongue.gif

Tai tie kurie suvokia esmę dažnai ir turi gerus pažymius.
Atsakyti