Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

user posted imagePRIAUGINAMOS BLAKSTIENOS user posted image

user posted image


Blakstienų linkiai ir priauginimo išgaunami efektai
4u.gif
user posted imageuser posted image


SENA TEMA

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2013 01 13, 20:58)
na po savaites neturetu iskristi blakstienos  unsure.gif nebent jusu oda labai riebi unsure.gif jei ne, tai kazkas negerai su uzdejimu unsure.gif

Ot velnias, per greitai "apgyniau" meistres. lotuliukas.gif
Reiks ir ant saviškės paburnoti blush2.gif

QUOTE(/ Lisa / @ 2013 01 13, 21:13)
Del Jusu blakstienu tikrai neturi taip buti. Net po 2 sav. neturi iskristi. Jus matote, jos atsiklijuoja, ar iskrenta su sava blakstiena?

Daugumoje tai atsiklijuoja ax.gif

P.s. Man tas C nuo B visai nesiskiria. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 13 sausio 2013 - 20:30
QUOTE(deltadu @ 2013 01 13, 22:26)
Ot velnias, per greitai "apgyniau"meistres
lotuliukas.gif  Reiks paburnoti ir ant saviškės blush2.gif

Daugumoje tai atsiklijuoja. ax.gif

Bandykite pakeisti meistre, neturi atsiklijuoti. Jeigu ir pas kita taip ivyks, reiskes Jusu organizmo ipatumai. Korekcija daromas kas 3-4 sav. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 13 sausio 2013 - 20:31
QUOTE(deltadu @ 2013 01 13, 22:26)

Daugumoje tai atsiklijuoja. ax.gif


tai problema jau ne jusu schmoll.gif
cia tikrai ne kas su priauginimo kokybe unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2013 01 13, 22:31)
tai problema jau ne jusu schmoll.gif
cia tikrai ne kas su priauginimo kokybe unsure.gif

Arba silpnesni klijai, jautriom akim. g.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2013 01 13, 22:33)
Arba silpnesni klijai, jautriom akim.  g.gif

gali buti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2013 01 13, 21:30)
Bandykite pakeisti meistre, neturi atsiklijuoti.  Jeigu ir pas kita taip ivyks, reiskes Jusu organizmo ipatumai. Korekcija daromas kas 3-4 sav. 4u.gif

Viskas, eisiu dabar pas kitą. Informuosiu, kaip bus tada 4u.gif
Atsakyti
o priaugintos blakstienos dazomos tusu?
man meistre sako, kad negalima, nes ir ivairiu valikliu bei pieneliu bijo. Kita vertus girdziu, kad merginos dazosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2013 01 17, 15:48)
o priaugintos blakstienos dazomos tusu?
man meistre sako, kad negalima, nes ir ivairiu valikliu bei pieneliu bijo. Kita vertus girdziu, kad merginos dazosi g.gif


o tai kam jas isvis augintis, jei dar dazosi? lotuliukas.gif juk blakstienas prisiauginame tam, kad akys butu israiskingesnes, nuolat atrodo kaip padazytos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2013 01 17, 15:48)
o priaugintos blakstienos dazomos tusu?
man meistre sako, kad negalima, nes ir ivairiu valikliu bei pieneliu bijo. Kita vertus girdziu, kad merginos dazosi g.gif

Tai išvis apie riebalinius valiklius reikia pamiršti, nes prie tokių blakstienų, kad ir jų nedažant, naudoti jų negalima.
O pati aš padažau blakstienas, kai jau jos iškrinta, atšoka. Tada matosi mano natųralios blakstienos, kurias būtinai reikia padažyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(barcarolle @ 2013 01 17, 17:32)
o tai kam jas isvis augintis, jei dar dazosi? lotuliukas.gif juk blakstienas prisiauginame tam, kad akys butu israiskingesnes, nuolat atrodo kaip padazytos  mirksiukas.gif

na maniskes irgi atrodo kaip padazytos. as tik apatines progai esant padazau.
na bet yra kurios dazosi, o man idomu, ar dazymas neitakoja blakstienu laikymosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2013 01 17, 18:38)
na maniskes irgi atrodo kaip padazytos. as tik apatines progai esant padazau.
na bet yra kurios dazosi, o man idomu, ar dazymas neitakoja blakstienu laikymosi g.gif

Itakoja.
Visu pirma tai i didziosios dalies tusu sudeti ieina alijukai, o ju kaip zinia negalima.
Antras dalykas tai as nelabai isvaizduoju kaio reiketu tvarkingai, perdaig neklibinant blakstienu nusivalyti tusa nuo ju, o jei jas trinsite/tampysite taip pat pagreites kritimas.

Nors as pati turiu klienciu, kurios sugalvoja pasidazyti ir nepaisant to puikiai isvaiksto, bet blakstienos atrodo nekaip su gabalais likusio/nenuvalyto tuso... doh.gif
Atsakyti