Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(?angeliux? @ 2015 06 09, 10:24)
as plika akimi matau pora tarpuku, bet nieko baisaus  4u.gif  o jei remiasi i akinukus, as patarciau siek tiek trumpesnes deti, nebent nejauti diskomforto  4u.gif


dekui uz info 4u.gif
Atsakyti
Gal yra gerų meistrių Elektrėnuose? 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,
nutariau blakstienu priauginimo kursus praeiti. Pradejau ziurinetis priemones. Pastrigau tik ties lempa. Gal yra cia priauginejanciu blakstutes ir galinciu ka parekomenduoti? buciau lb lb dekinga uz info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elfute @ 2015 06 09, 19:54)
sveikutes,
nutariau blakstienu priauginimo kursus praeiti. Pradejau ziurinetis priemones. Pastrigau tik ties lempa. Gal yra cia priauginejanciu blakstutes ir galinciu ka parekomenduoti? buciau lb lb dekinga uz info smile.gif

Cia ne meistriu diskusiju tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2015 06 09, 22:24)
Cia ne meistriu diskusiju tema  4u.gif

o kur meistriu yra?
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2015 06 09, 22:28)
o kur meistriu yra?

čia http://www.supermama...?...2490&st=252 smile.gif
Atsakyti
Po savaites vaizdas toks. Uzsirasiau pas kosmetologe po 3 sav. Sake, papildymas kainuoja apie 20 eur. ar tikrai? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Satine @ 2015 06 11, 12:19)
Po savaites vaizdas toks. Uzsirasiau pas kosmetologe po 3 sav. Sake, papildymas kainuoja apie 20 eur. ar tikrai?  g.gif
user posted image

papildymas kainuoja nuo iki, kiekviena turi savas kainas 4u.gif as nelabai suprantu, ko jus stresuojat forume... netenkina vaizdas, eikit pas ja ir reikskit priekaistus arba isbandykit kita meistra 4u.gif as asmeniskai pati kol radau meistra Kaune, teko ne viena aplankyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ?angeliux?: 11 birželio 2015 - 12:30
QUOTE(Satine @ 2015 06 11, 12:19)
Po savaites vaizdas toks. Uzsirasiau pas kosmetologe po 3 sav. Sake, papildymas kainuoja apie 20 eur. ar tikrai?  g.gif
user posted image


o kas blogai? man atrodo dar vaikščiot ir vaikščiot smile.gif tik kampučius viršuje "strelkes" pasidarykit ir pirmyn wink.gif
Atsakyti
Taip, turbut per daug stresuoju, nes kitam forume merginos ispeike, kad darbas siaubingas, kad be reikalo tiek pinigu sukisau, kad paviesinciau meistre ir t.t. As prisiauginau pirma karta, tad tikrai nezinau, kaip kas turi but, po kiek turetu iskrist, kiek blakstienytes laiko, kiek kainuoja... Zodziu, sitam forume visos optimistiskesnes ir man tuo tik geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satine @ 2015 06 11, 13:32)
Taip, turbut per daug stresuoju, nes kitam forume merginos ispeike, kad darbas siaubingas, kad be reikalo tiek pinigu sukisau, kad paviesinciau meistre ir t.t. As prisiauginau pirma karta, tad tikrai nezinau, kaip kas turi but, po kiek turetu iskrist, kiek blakstienytes laiko, kiek kainuoja... Zodziu, sitam forume visos optimistiskesnes ir man tuo tik geriau  4u.gif

asmeniskai as, esu macius ir prasciau padarytu darbu 4u.gif imeskit atmerkta akyte 4u.gif
Atsakyti
user posted image

cia vel susivelusios, nes akinius nusiemus reikia sukuot jas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satine: 11 birželio 2015 - 13:04