Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(Satine @ 2015 06 11, 14:03)
cia vel susivelusios, nes akinius nusiemus reikia sukuot jas smile.gif

nu taip tai tikrai kraupiai atrodo biggrin.gif prasykit trumpesniu kita karta, jei uz akinuku kliuva 4u.gif jei gerai sudetos, uztenka 1-2 kartus prasukuot per diena, kartais net ir tiek nereik 4u.gif bet siulyciau isbandyt kita meistre, jei yra galimybe
Atsakyti
user posted image

Issukuota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satine @ 2015 06 11, 14:23)

kitas reikalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2015 06 11, 14:26)
kitas reikalas  biggrin.gif


blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kvarta @ 2015 06 02, 16:47)
prie ko čia? darausi už 11 eur ir tai pakėlė, buvo po 10 eur - ir super thumbup.gif  Vilniaus centre 4u.gif
ne nuo kainos laikymas priklauso, patikėkit.

Manau ta kur uz 10 ir 11 eu tik kuri laika laikys tokia kaina, o prisirinkus klientu pakels smile.gif
Tiek darbri uz tokius pinigus doh.gif
Kaip ir su nagaus, jau neberandu GEROS meistres maziau uz 18-20 eu uz korekcija priaugintu nagu.
Papildyta:
QUOTE(Satine @ 2015 06 04, 19:28)
tik priklijuotos. sukuojant jos kazkaip atsiskiria ir iskrenta

Priklijuotos gali kristi arciau korekcijos laiko po 2,5-3 sav.
Atsakyti
Sveikos, tikrai ne nuo kainos priklauso priauginimo kokybė smile.gif
pvz aš priauginėju tik už 12 eur. bet kruopščiai, stengiuosi kokybiškai, nors ir ilgiau tenka pagulėti, bet išeina patenkintos merginos. Ir man labai smagu. Ir laiko zymiai ilgiau, kai kruopščiau. Ir dar net fiksatorių dedu, kad ilgiau laikytųsi. Pvz man patinka krapštytis ir pamatyti galutinį rezultatą. thumbup.gif žinau , kad pigu bet kol pradžia, kol ranka įgus manau tai teisinga... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pelyte7 @ 2015 07 13, 15:00)
Sveikos, tikrai ne nuo kainos priklauso priauginimo kokybė smile.gif
pvz aš priauginėju tik už 12 eur. bet kruopščiai, stengiuosi kokybiškai, nors ir ilgiau tenka pagulėti, bet išeina patenkintos merginos. Ir man labai smagu. Ir laiko zymiai ilgiau, kai kruopščiau. Ir dar net fiksatorių dedu, kad ilgiau laikytųsi. Pvz man patinka krapštytis ir pamatyti galutinį rezultatą.  thumbup.gif žinau , kad pigu bet kol pradžia, kol ranka įgus manau tai teisinga... mirksiukas.gif

nu jau tokia malonia darot, kad ta fiksatoriu dedat lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pas visas meistres, kurias lankiausi, dejo fiksatoriu ir pati dedu kaskart visoms savo klientems biggrin.gif
ir tikrai kokybe priklauso nuo kainos, nes jei dirbtumet greitai ir kokybiskai, paciai butu gaila nuvertinti save, savo laika, savo darba ir dirbti uz grasius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2015 07 13, 16:07)
nu jau tokia malonia darot, kad ta fiksatoriu dedat  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  pas visas meistres, kurias lankiausi, dejo fiksatoriu ir pati dedu kaskart visoms savo klientems  biggrin.gif
ir tikrai kokybe priklauso nuo kainos, nes jei dirbtumet greitai ir kokybiskai, paciai butu gaila nuvertinti save, savo laika, savo darba ir dirbti uz grasius  4u.gif

Na, kiek aš žinau tai ne visos deda, pati turėjau tai man niekas nedėjo...Aš nenuvertinu savęs, dirbu tik savaitgaliais todėl ranka nėra taip jau įgudusi mirksiukas.gif Kai jau dirbsiu greičiau patirties turėsiu daugiau tai ir kaina kita...nei vienas negimė mokėdamas mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pelyte7 @ 2015 07 13, 15:27)
Na, kiek aš žinau tai ne visos deda, pati turėjau tai man niekas nedėjo...Aš nenuvertinu savęs, dirbu tik savaitgaliais todėl ranka nėra taip jau įgudusi mirksiukas.gif Kai jau dirbsiu greičiau patirties turėsiu daugiau tai ir kaina kita...nei vienas negimė mokėdamas mirksiukas.gif  4u.gif

tai jus priestaraujat dabar sau 4u.gif kylant kokybei - kyla ir kaina 4u.gif ne apie mokejima kalba, o apie kokybes ir kainos santyki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2015 07 13, 16:42)
tai jus priestaraujat dabar sau  4u.gif  kylant kokybei - kyla ir kaina  4u.gif ne apie mokejima kalba, o apie kokybes ir kainos santyki  4u.gif

smile.gif Kad ilgai, tai nereiškia, kad ne kokybiškai smile.gif . Pvz mano vyro sesuo dėjosi pas jau kelerius metus dirbančią meistrę, per 2 val priaugino, o sekančią dieną puse iškrito... verysad.gif o ir kaina buvo dviguba...o aš jai priauginau per tris val. po poros sav. matėsi tik pakritusios kelios.... thumbup.gif ir pati labai patenkinta buvo... mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pelyte7 @ 2015 07 13, 16:00)
smile.gif Kad ilgai, tai nereiškia, kad ne kokybiškai  smile.gif . Pvz mano vyro sesuo dėjosi pas jau kelerius metus dirbančią meistrę, per 2 val priaugino, o sekančią dieną puse iškrito... verysad.gif o ir kaina buvo dviguba...o aš jai priauginau per tris val. po poros sav. matėsi tik pakritusios kelios.... thumbup.gif  ir pati labai patenkinta buvo... mirksiukas.gif  4u.gif

imeskit keleta savo darbu, labai jau idomu kaip tas pigiai, bet kokybiskai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2015 06 11, 11:29)
papildymas kainuoja nuo iki, kiekviena turi savas kainas  4u.gif  as nelabai suprantu, ko jus stresuojat forume... netenkina vaizdas, eikit pas ja ir reikskit priekaistus arba isbandykit kita meistra 4u.gif as asmeniskai pati kol radau meistra Kaune, teko ne viena aplankyti  4u.gif

Ka galite rekomenduoti Kaune?
Atsakyti