Įkraunama...
Įkraunama...

*Blondinės tiesiaplaukės dalinasi paslaptimis*

[quote=Saldzioji18,2013 04 04, 18:06]
Sveikos noreciau prisijungti i temuke smile.gif
jau pora metu sviesinu plaukucius naturali spalva tamsiai ruda smile.gif dazniausiai dazau tais paciais is parduotuves paprastais dazais taciau lieka skirtumas tarp saknu ir galiuku noreciau islyginti spalvyte ir isgauti kazka panasaus i sias spalvytes smile.gif gal kokiu dazu parekomnduod galetumet :)plius kaip stiprinat plaukucius? mane labiausiai domina ampules ir serumukai kurie atstato plaukucius ir skatina augima smile.gif

Sveika, cia dazyta sruogelemis:) Pas mane tokia pati spalva. Dazo milteliais sruogas su 6% ir kartais pertonuoja plaukus.
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2013 04 05, 00:25)


Sveika, cia dazyta sruogelemis:) Pas mane tokia pati spalva. Dazo milteliais sruogas su 6% ir kartais pertonuoja plaukus.

Kaip suprasti tą pertonavimą? Nesu susidūrusi, papasakokit plačiau, prašom.
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2013 04 05, 06:50)
Kaip suprasti tą pertonavimą? Nesu susidūrusi, papasakokit plačiau, prašom.

Pertonuoja su "augaliniais" dazais. Jie turi labai silpna oxidanto % ir duoda atspalvi kuris aisku po kazkiek plovimu issiplauna.
Atsakyti
user posted image
Cia ir kaip suprantu sruogom bet man tas sviesiausias atspalvis domina :/ gal kokia keune spalva yra panasi? nes zadu bandyti butent keune daziukus arba kokius kitus is brangesniu.
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2013 04 05, 11:58)
Pertonuoja su "augaliniais" dazais. Jie turi labai silpna oxidanto % ir duoda atspalvi kuris aisku po kazkiek plovimu issiplauna.

Kaip fainai ax.gif Nesigauna jie kokie ,,nepageidaujamo atspalvio" - violetiniai, ryži ar geltoni blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(gertruda6 @ 2013 04 02, 14:33)
kaip supratau tu vilniete, tai yra siaures miestely, kur parkas outlet, vitrina atrodo parduotuve vadinas, pries winner sport atrodo.

Pamenu šitą parduotuvę VLN ax.gif Gerų dalykų ten gaudavau - pradedant plaukų dažais ir baigiant manikiūrinėm žirklutėm. :mirksiukas:Ji dar ten tebėra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 05 balandžio 2013 - 18:46
QUOTE(Perfect @ 2013 04 05, 15:45)
Kaip fainai ax.gif Nesigauna jie kokie ,,nepageidaujamo atspalvio" - violetiniai, ryži ar geltoni blush2.gif
Papildyta:

Pamenu šitą parduotuvę VLN ax.gif Gerų dalykų ten gaudavau - pradedant plaukų dažais ir baigiant manikiūrinėm žirklutėm.  :mirksiukas:Ji dar ten tebėra?


Nuo tu "augaliniu" nera buve kad gautusi koks nepageidaujamas atspalvis schmoll.gif Sruogeles smelio spalvos gaunasi.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2013 04 05, 18:45)
Pamenu šitą parduotuvę VLN ax.gif Gerų dalykų ten gaudavau - pradedant plaukų dažais ir baigiant manikiūrinėm žirklutėm.  :mirksiukas:Ji dar ten tebėra?


yra:) Siaip tai ten daug s... - pilna labai labai pigiu prekiu, kurios staciai nekokybiskos - pvz visokiu lupdaziu po lita ir pan. Bet kai ka turi ir gero, ypac tam gale profesionalam daugiau skirtam skyriuke.
Atsakyti
jau kuris laikas aprimo tema smile.gif kaip sekasi nauju priemoniu paieskose, blondines? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2013 04 12, 11:28)
jau kuris laikas aprimo tema smile.gif kaip sekasi nauju priemoniu paieskose, blondines? smile.gif

as dabar inykau i ekologisku paieskas atradau saita http://www.iherb.com?rcode=sgb394 tai siunciuosi visokius sampunus, balzamus, papildus plaukam ir ekperementuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2013 04 05, 18:45)
Kaip fainai ax.gif Nesigauna jie kokie ,,nepageidaujamo atspalvio" - violetiniai, ryži ar geltoni blush2.gif
Papildyta:

Pamenu šitą parduotuvę VLN ax.gif Gerų dalykų ten gaudavau - pradedant plaukų dažais ir baigiant manikiūrinėm žirklutėm.  :mirksiukas:Ji dar ten tebėra?

gal ne winner sport, nes tai sportiniu prekiu parduotuve, gal Martina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2013 04 12, 12:45)
as dabar inykau i ekologisku paieskas atradau saita http://www.iherb.com?rcode=sgb394 tai siunciuosi visokius sampunus, balzamus, papildus plaukam ir ekperementuoju biggrin.gif

Bet iherbe toli gražu ne viskas ekologiška ax.gif Aš taip pat labai daug jau visko iš šio puslapio esu išbandžius. Kalbant apie blondines, tai rekomenduočiau Shikai platininį šampūną. Patiko, kad nepilkino plaukų, o tokį įdomų atspalvį duoda-sakyčiau beige g.gif Nesausina plaukų.
http://www.iherb.com...oz-238-ml/13688
Atsakyti
QUOTE(Cocosinė @ 2013 04 12, 14:16)
Bet iherbe toli gražu ne viskas ekologiška ax.gif Aš taip pat labai daug jau visko iš šio puslapio esu išbandžius. Kalbant apie blondines, tai rekomenduočiau Shikai platininį šampūną. Patiko, kad nepilkino plaukų, o tokį įdomų atspalvį duoda-sakyčiau beige  g.gif Nesausina plaukų.
http://www.iherb.com...oz-238-ml/13688

Tai taip ne viskas, reikia labai sudeti skaityt, man aubrey sampunas moisturising patiko thumbup.gif kitokio kol kas nebandziau smile.gif
Atsakyti