Įkraunama...
Įkraunama...

*Blondinės tiesiaplaukės dalinasi paslaptimis*

QUOTE(lietaus_alisa @ 2013 04 30, 16:44)
QUOTE(almond @ 2013 03 19, 23:53)
Seniau rasiau jog mano kirpeja naudoja sviesinimo pasta, tai va issiaiskinau kokia http://www.krinona.l...p...288&lang=lt stai si. Stebuklinga! Siandien daziau saknis vel tai efektas toks kaip milteliu o plaukai kaip po kaukes atrodo    nepakeiciama man

Sekiau sia tema, tai is visu aptariamu produktu issirinkau  sita smile.gif Sugebejau pakankamai vienodai nusidazyt, nors plaukai mano buvo labai demeti, kai kur sviesiai ryzi, kai kur tamsiai geltoni, nemazai buvo ir rudu nuaugusiu plauku. Is visu dazymu, o ju turejau nuo praeitos vasaros apie 8, (nes pereidineju is tamsiai raudonos spalvos) sis gavosi svieisausias. Aisku, gal del to kad pries tai jau buvo sviesinti, bet manau kad si priemone isties efektingesne uz kitas. Naudojau 9 proc. oxidanta.
Pries tai bandziau luxury 12, 0, su 9 proc. tai kaikur rudu isvis nepaime, nors ten buvo mano naturalus lietuviski pilksvai rusvi plaukai, nekazkokie tai azietiski juodi smile.gif o dar pries tai bandziau Naturtint sviesiausia spalva, http://www.goodnessd...lour_170ml.html nukanda" geriau uz luxury, bet.. spalva labai savotiska gavosi , netolygi, nieko labai blogo pasakyt negaliu, bet manau kad panaudojus 12 proc. oksidanto bet kurie daziai tiek nusviesins kiek tie Naturtint.
Pries naujus metus dar sviesinau savo ryzus plaukus su Salerm Decopate sistema, na efektas pakankamai stiprus, bet netoks kaip sitos pastos, kuria uzrode almond.  4u.gif smile.gif Esu dekinga jai uz tai, nes dabar nors ir su gelsvu atspalviu, bet mano plaukai tikrai sviesus ir tvarkingi, o pries tai buvo neis sis nei tas, jau buvau pasigailejus kad pradejau sviesintis, buvo toks jausmas kad patekau i uzburta rata, kad visa gyvenima teks vaikscioti su tarpiniu variantu ant galvos  blink.gif veliau ikelsiu foto, as rezultatu visai patenkinta, nes ekperimentu su plaukais atlikta nemazai, ir po sios pastos jie neisslinko, nesuketejo, augimas taip pat nesutriko, praejo dvi savaites, bet jau beveik virs cm ataugo saknys, kol kas pailsesiu nuo dazymo, vistiek mano meile dabar uzsieny uzsieny..  mirksiukas.gif
Vienintelis minusiukas, tai kad sveikatai si pasta nekazkas.. kai daziau prieki, kai amoniakas vos neisgrauze akiu ir gerkles, net silpna pasidare, bet ta pati galiu pasakyt ir apie keune 1517 ir apie isgirtus nupilkinancius dazus CENKO:, kurie mano ryzus plaukus labiau nuryzino, vietoj to kad nupilkintu  biggrin.gif  ir apie parduotuvinius Soyos, kaip as nuo ju nenuplikau, net neisivaizduoju...

plaukai

kaip smagu girdeti jog gauti geri rezultatai smile.gif mano irgi is pradziu buvo spalvoti plaukai bet ilgainiui su sia pasta suvienodejo ir tapo labai sviesus ir grazus, Jusu taip pat bus po ilgesnio dazymo 4u.gif
Atsakyti
As tai visada anksciau dazydavau sruogelemis, tik niekada neklausdavau kirpejos koki % deda. Paskui po savo bandymu tapti tamsia ir vel sviesia, vis ieskau geros spalvos, kuri patiktu. Galiu pasakyti, kad labiausia patiko Joico milteliai su 6% . Taip isgirta keune 1517 nepatiko, garnier 111 irgi ne, dabar daziausi pas kirpeja sruogelemis, daze su 3% bet man velgi norisi sviesesniu sruogeliu. Ir kai pasiziuriu dabar savo plaukus, kur dazyta su Joico milteliais, tai spalva superine smile.gif kita karta dazydama, prasysiu kirpejos kad dazytu su mano Joico dazais. Tik nezinau ar sutiks taip g.gif biggrin.gif
Atsakyti
http://www.krinona.l...p...288&lang=lt
mielai pirkčiau nedidelį kiekį pabandymui ,gal kas pasiūlys ,arba norėtų pirkt pvz per puse? arba mainyti į Keune 1517 dažus ?
Papildyta:
o kur galima įsigyti JOICO dažų?
Atsakyti
QUOTE(almond @ 2013 05 01, 11:00)
kaip smagu girdeti jog gauti geri rezultatai smile.gif mano irgi is pradziu buvo spalvoti plaukai bet ilgainiui su sia pasta suvienodejo ir tapo labai sviesus ir grazus, Jusu taip pat bus po ilgesnio dazymo  4u.gif


Jau ir as pradedu tiketi, kad pinigai pagaliau ne tusciai bus leidziami. Dar karta aciu jums. 4u.gif

As vis galvoju, negi niekas nebande Selective produkcijos?? Jie turi tausojancius miltelius, irgi naujos kartos atseit, kurie tinkami butent saknim, nes siaip milteliu ant saknu det nerekomenduojama kiek zinau, dar raso kad gelsva atspalvi nuema gerai, jie pirmam apsipirkimui duoda 40 proc. nuolaida Tai vien saknim jauciu apsimoka visai, turetu metams uztekti.
Per siuos metus kazkaip pasikeite mano nuomone apie sviesinamas pastas ir miltelius, maniau visad, kad dazai yra saugiau, bet ir kirpejos pacios sako, kad jei saziningai, tai jei nori sviesint, tai reikia sviesint, o kai bus pasiektas norimas sviesumo lygis tada jau tonuoti. Beto, po pastos ar milteliu, nereikia tausoti atspalvio, ir iskart jau po dazymo galima naudoti kad ir namines kaukes, atstatineti plaukus kiek imanoma. Juolab kad dabar yra tikrai saugiu priemoniu, dazais dabar sviesinciau tik naturalius plaukus, tamsintus dazais ar zolemis - tik pasta arba milteliais gerais, jei rasciau tokiu, kolkas atradau tik pasta is krinonos.
Atsakyti
aš jau koki 20 metų kirpykloj dažau šviesiai plaukus ,tai liko vos keli plaukai ,kas kart jų mažėja ,jie trūkinėja ,sausėja ,dabar jau 2 kart bandžiau namie dažyt ,tai tokio graužimo tikrai nėra kaip kirpykloj ,ir gal truputi mažiau trūkinėja plaukai ,tai dabar galvoju kokius tuos dažus kirpykloj turi naudot ,kad taip kenkia ,nors visad perspėju kad dažytų be jokių miltelių ir su 9 proc oksidatorium ,jokiu būdu ne 12 g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2013 05 01, 14:50)
o kur galima įsigyti JOICO dažų?

kur Lietuvoj - tikrai nezinau. Joico priemones nera tokios ispopuliarintos Lietuvoj, kaip pvz Keunes produkcija. As uzsisakiusi buvau internetu, UK
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2013 05 01, 16:38)
aš jau koki 20 metų kirpykloj dažau šviesiai plaukus ,tai liko vos keli plaukai ,kas kart jų mažėja ,jie trūkinėja ,sausėja ,dabar jau 2 kart bandžiau namie dažyt ,tai tokio graužimo tikrai nėra kaip kirpykloj ,ir gal truputi mažiau trūkinėja plaukai ,tai dabar galvoju kokius tuos dažus kirpykloj turi naudot ,kad taip kenkia ,nors visad perspėju kad dažytų be jokių miltelių ir su 9 proc oksidatorium ,jokiu būdu ne 12  g.gif  g.gif

Žinokit keisčiausia, kad per tiek metų neišsiaiškinot su kuo dažo 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, keliames i nauja 4 tema 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti