Įkraunama...
Įkraunama...

Svečiuose pas 2005m. Klaipėdos rudeniukus,

Laba diena 4u.gif kaip sekasi mokinukams smile.gif
Saulė tingi daryti pamokas doh.gif

Augustę su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Evelina sveikinam su aštuntuoju gimtadieniu!!!! clap.gif happybday.gif birthday.gif
Atsakyti
Augustę ir Eveliną sveikinam su gimtadieniais wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2013 10 19, 13:10)
Augustę ir Eveliną sveikinam su gimtadieniais  wub.gif  wub.gif  4u.gif  4u.gif

Prisidedame prie sveikinimų 4u.gif 4u.gif :4u

Su prasidėjusiomis atostogomis 4u.gif ka gero veikia antrokeliai per atostogas?
Atsakyti

Laba,
Sumasčiau panelei užduotį-gaminsim kalėdinius atvirukus bei mažytes rankų darbo dovanėles. Dabar belieka tik sugalvoti tematiką g.gif
Dar knygas sunkiai, bet skaitom..planavau nuvesti į biblioteką kurią dieną..

O kaip, sukasi dirbančios mamytės? Įtariu, daugelio vaikai ant ragelio kabo doh.gif kiek pasikalbu, visų mamų tokia dalia, kai vaikai namie lieka..
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Dėkui už sveikinimus pupai mirksiukas.gif

Atostogos gerai, jau reikėjo atsipūst ax.gif Maniškė namie su tėčiu sėdi, tai sakant ilsisi ax.gif

Mažis į darželį eina , visai jam ten gerai, aišku su mama skirtis nenori, tai ašarėlę nubraukia ax.gif

O aš dirbu dirbu dirbu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrina @ 2013 10 30, 11:30)
Labukas  4u.gif

Dėkui už sveikinimus pupai  mirksiukas.gif

Atostogos gerai, jau reikėjo atsipūst  ax.gif  Maniškė namie su tėčiu sėdi, tai sakant ilsisi  ax.gif

Mažis į darželį eina , visai jam ten gerai, aišku su mama skirtis nenori, tai ašarėlę nubraukia  ax.gif

O aš dirbu dirbu dirbu  doh.gif  lotuliukas.gif

Amrina, o tai tokius mažiukus priima? Ar lengvai patekot, kur norėjot? Mane gąsdina nauja tvarka-užsirašiau daržely, o skirstys savivaldybė...
Atsakyti
QUOTE(anike @ 2013 10 30, 15:15)
Amrina, o tai tokius mažiukus priima? Ar lengvai patekot, kur norėjot? Mane gąsdina nauja tvarka-užsirašiau daržely, o skirstys savivaldybė...


Yra darželių kur nuo metų priima, aisku nebūna visa grupė tokių pyplių mirksiukas.gif Patekti nėra lengva šiaurinėje miesto dalyje, pietinei manau turėtų tų vietų būti rolleyes.gif

Su ta nauja tvarka tai iš vis bus nesamonė, o dar ir lengvatų daug panaikina, tai kaži kaip čia bus.

Atsakyti
Sveikinimai Titus sulaukus 8 metu wub.gif Gita, kaip ten maziausia skyrelio gyventoja laikosi? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2013 11 16, 20:58)
Sveikinimai Titus sulaukus 8 metu  wub.gif  Gita, kaip ten maziausia skyrelio gyventoja laikosi? wink.gif

Ačiū už sveikinimus 4u.gif

Mažoji mano dabar nuo vėjaraupių vaduojas. Herkus daržely pasigavęs buvo, persirgo, dabar mažoji serga. Bet jau į pabaigą. Kitą savaitę jau lįsim jau iš pogrindžio. Aš kol abu išslaugiau tik trumpam kur iš namų išeidavau, tai jau nusibodo namie sėdėti.
Šiandien mano Austėjai 4 mėnesiai sueina. Kažkaip labai greitai auga biggrin.gif . Žiūriu tuoj sėdės, pati valgys, vaikščios....
Atsakyti
Su gimtadieniu Tita 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2013 11 17, 19:42)
Ačiū už sveikinimus  4u.gif

Mažoji mano dabar nuo vėjaraupių vaduojas. Herkus daržely pasigavęs buvo, persirgo, dabar mažoji serga. Bet jau į pabaigą. Kitą savaitę jau lįsim jau iš pogrindžio. Aš kol abu išslaugiau tik trumpam kur iš namų išeidavau, tai jau nusibodo namie sėdėti.
Šiandien mano Austėjai 4 mėnesiai sueina. Kažkaip labai greitai auga biggrin.gif . Žiūriu tuoj sėdės, pati valgys, vaikščios....

blink.gif ogo tokia mazute pagvo virusa? Ar sunkiai sirgo? Pala , o nesako, kad maitinami kudikiai reciau suserga uzkreciamom ligom?? itariu eilinis mitas biggrin.gif zaraza ana neziuri, prikimba ir tiek, o gal ir gerai, persirgot, dabar bus ramu mirksiukas.gif
Atsakyti