Įkraunama...
Įkraunama...

Svečiuose pas 2005m. Klaipėdos rudeniukus,

labukas smile.gif

Gal ir smagu būtų, kaip ir nieko nesuplanavę g.gif
Atsakyti
O kur? Piršteliuose?
Atsakyti
Na tai tradiciškai pirštelių pavalgyt menininkų kiemelyje.... kelintą tik valandą, kad visi išsimiegoję būtų ir nesusivėlint... Penktadienis kaip ne kaip darbo diena biggrin.gif Siūlau kokia 13 val. biggrin.gif
Atsakyti
Man kol kas tinka.
Atsakyti
Tai kaip? Nieks nesikeičia? Šiandien 13 val?
Atsakyti
Kadangi susitikt susiplanavom tik su Gita, dėl atvėsusio oro ir "didelės norinčiųjų gausos" susitikimas atidedamas kitai dienai biggrin.gif Kai šilčiau bus bigsmile.gif Manau vistiek kada susiplanuosim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prula: 01 gegužės 2014 - 10:13
Tikrai reikia laukti šiltesnių orų smile.gif

Aš namie neturiu PC, darbe tik darbo reikalais dažniausiai prisėdu, tai ir parašyt nėra kada sad.gif
Atsakyti
Sveikos, su pagaliau atėjusia vasara 4u.gif 4u.gif

Pirštelių nebuvot susibėgę??? aš visai norėčiau, gal kada kokia paprastą dieną, vakarai šviesūs....
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Atostogos į pabaigą, ar pasiruošę rugsėjo 1 d. ?
Kaip vaikai, nori į mokyklą?
Ar daug knygų per vasarą perskaitė?

Maniškė tai nori į mokyklą, su knygom tai bėda buuvo, labai nenoriai skaitė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrina @ 2014 08 25, 08:53)
Sveikutės  4u.gif

Atostogos į pabaigą, ar pasiruošę rugsėjo 1 d. ?
Kaip vaikai, nori į mokyklą?
Ar daug knygų per vasarą perskaitė?

Maniškė tai nori į mokyklą, su knygom tai bėda buuvo, labai nenoriai skaitė smile.gif

pas mus irgi ta pati dilema su knygom..sunkiai,tenka motyvuoti..vasara greit prabėgo,panelė daug laiko leido pas senelius,daug gastroliavo,kaip ir aš wink.gif
o kaip kiti laikotės,kas naujo? Kaip suprantu,vėl laukiam pas ką nors gandrų. Kieno dabar eilė? wink.gif
Atsakyti
Labukas mirksiukas.gif ,
Visus rugsėjinukus su praėjusiais ir artėjančiais gimtadieniais 4u.gif

Vasarėlė bėgo prabėgo, dar susivokt nespėjau, o jau rugsėjis į pabaigą biggrin.gif

QUOTE(Amrina @ 2014 08 25, 08:53)
Sveikutės  4u.gif

Atostogos į pabaigą, ar pasiruošę rugsėjo 1 d. ?
Kaip vaikai, nori į mokyklą?
Ar daug knygų per vasarą perskaitė?

Maniškė tai nori į mokyklą, su knygom tai bėda buuvo, labai nenoriai skaitė smile.gif


Dėl knygų skaitymo, tai manoji nepuola skaityti. Paskaito dar šiek tiek kas jai patinka, bet iš mokyklinio sąrašo, tai šiaip ne taip vieną knygelę perskaitė doh.gif .

QUOTE(anike @ 2014 08 25, 21:25)
o kaip kiti laikotės,kas naujo? Kaip suprantu,vėl laukiam pas ką nors gandrų. Kieno dabar eilė? wink.gif


Kur tie gandrai skraido kas man pasakys, gal nebesezonas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurma @ 2014 09 21, 08:55)
Kur tie gandrai skraido kas man pasakys, gal nebesezonas?  biggrin.gif

Jurma mirksiukas.gif ar tik ne tu užsilikus su vienu???
Papildyta:
Sveikinimai rugsėjinukams!!!
Atsakyti