Įkraunama...
Įkraunama...

Kas kur skaniausia Vilniuje?

Jei norisi kazko is miltu biggrin.gif (picu, makaronu)- vienareiksmiskai rekomenduociau Vapiano 4u.gif Man pliusas, kad prie akiu gamina, o ten dirbantys berniukai (dazniausiai) visada taria zodi, kas su kuo labiau dera, kas skaniau ir net apie makaronu formas pasakoja nesustodami biggrin.gif
Ir kas be ko- labai skanu thumbup.gif

Dar kazkas nuostabaus yra Zoe's, Odminu g. Ypac svogunu sriuba (nors ir toli iki tikros prancuziskos) ir avienos kepsnys. Aptanavimas kelis kartus nuvyle, bet labai neimam i galvas schmoll.gif

Jei salotu- "Mano guru" wub.gif Isvis- dievinu ta vieta, kazkokia gera ir silta aura tvyro ore ir nuo padaveju smile.gif

Ir Marso buurgeriai, mm essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2013 12 22, 14:52)
Gal kas lankėsi Japonų restoranėlyje Vilniaus Akropolyje prie ledo arenos? Kiek teko pro ten praeiti tai visada žmonių yra, manau tai geras ženklas  smile.gif Kaip ten su kainomsi ir maisto kokybe?  smile.gif

Mūsų šeimynai labai patinka thumbup.gif
Algirdo g. ''Borč'' pav rašosi rusiškai blush2.gif labai labai skanu ir aptarnavimas thumbup.gif
Atsakyti
Gal butu nuomoniu apie Naujieji rytai (p.c. Mada)?
Atsakyti
Gal kas jau išbandėte Kukumuku Vokiečių gatvėje? www.facebook.com/KukuMuku
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2014 01 28, 18:57)
Gal butu nuomoniu apie Naujieji rytai (p.c. Mada)?


Na ka, apsilankiau, aplinka nieko, zmoniu nedaug, aptarnavimas normalus smile.gif valgeme kazkoki vistienos patieka, tai skanu, tik nepatiko, kad ryziai akivaizdziai pastoveje padziuve biggrin.gif
Atsakyti
O kokios rekomendacijos sushiui? smile.gif kaip tas Sushi stop, kur Uzkalnis irgi isgyre? Ar cia panasus kaip Soya variantas blush2.gif
Atsakyti
Faina vieta pasisėdėjimui - Soul & Pepper, Gedimino 9 PC.
Skandinaviškas, minimalistiškas ir biškį rough interjeras, geras maistas. Labai geras.
Nelabai patogu su vaikais ir aptarnavimas kartais nuvilia.
Penktadieniais ir šeštadieniais vakare - gyvas džiazas.
Atsakyti
QUOTE(viktosa @ 2014 02 13, 21:37)
O kokios rekomendacijos sushiui?  smile.gif kaip tas Sushi stop, kur Uzkalnis irgi isgyre? Ar cia panasus kaip Soya variantas  blush2.gif


Mums patinka "Osaka" Vilniaus g., Gan Bei Panoramoje. Reikia visur bandyti ir atrasti, nes vadovautis vien subjektyviu Užkalniu, kuris tik savo skrandžio ir skonio ekspertas, tikrai neverta. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Subjektyvi: 14 vasario 2014 - 10:11
QUOTE(Tobia @ 2014 02 04, 16:52)
Gal kas jau išbandėte Kukumuku Vokiečių gatvėje? www.facebook.com/KukuMuku
ax.gif

taip pat domina,ar kas jau išbandėte ?
Atsakyti
QUOTE(viktosa @ 2014 02 13, 22:37)
O kokios rekomendacijos sushiui?  smile.gif kaip tas Sushi stop, kur Uzkalnis irgi isgyre? Ar cia panasus kaip Soya variantas  blush2.gif



aš jokia ekspertė ir negaliu lyginti ryžių lipnumo, lapelių plonumo - skaniai pavakarieniavom ir tiek smile.gif tik vėlgi per jį žmonių masė doh.gif
Atsakyti
Patiko "MAO" azijietiško - kinų, japonų, korėjiečių maisto restorane "Oze". Buvo skanu. smile.gif
QUOTE(aisvyde @ 2013 11 25, 13:57)
p. s. O Devyni drakonai, kurioj čia gatvėj?

"Devyni drakonai" yra ir PC "Oze". 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 20 vasario 2014 - 12:31
QUOTE(Bardana @ 2013 11 23, 04:39)
hm po to, kai jis ivertino Soya 4 zasim, as jo skoniu nebepasitikiu.. schmoll.gif

taip pat sudirbo mano megstamiausius kiniecius, bet man Vilniuje jie skaniausi siai dienai -"Devyni drakonai"

QUOTE(Amalija2 @ 2013 12 22, 16:52)
Paskaičiusi jo atsiliepimus paie SOYA susigundžiau  aš ten apsilankyti (buvau Vilniaus akropolyje) ir duodu prikakoti į kepurę, kad tai buvo reklaminsi įrašas Užkalnio bloge ir už tuos gerus atsiliepimus SOYA'i jam buvo primokėta, nes maistas ten apgailėtinas  doh.gif kainos neatitinka patiekalų kokybės. Mano bendradarbės ten taip pat buvo ir  sakė, kad nieko gero, o sumokėjo gana nemažus pinigus. Taip, kad visiems patariu ten nesilankyti, nes tai eilinė Čili holdingo šėrykla wink.gif

Na, tai įspūdis, kad Užkalnio atsiliepimai nelabai adekvatūs - kaip ir pati įsitikinau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 20 vasario 2014 - 12:52