Įkraunama...
Įkraunama...

Kas kur skaniausia Vilniuje?

QUOTE(Victorious @ 2014 02 20, 12:25)

"Devyni drakonai" yra ir PC "Oze". 4u.gif


butent tie Oze, tai nelabai 4u.gif nes ten bistro..tas pats ir su sushi labuki Oze..Sushi Labuki restorane neblogi, gal nera patys skaniausi, bet neblogi..o tuoj Oze Labuki bistro- jie yra tiesiog siaubingi..nors pries pora metu buvo skanus..

Sushi man skanus "Shimai sushi and wine", aciu tam, kas rekomendavo thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Elenora @ 2014 02 14, 09:15)
Faina vieta pasisėdėjimui - Soul & Pepper, Gedimino 9 PC.
Skandinaviškas, minimalistiškas ir biškį rough interjeras, geras maistas. Labai geras.
Nelabai patogu su vaikais ir aptarnavimas kartais nuvilia.
Penktadieniais ir šeštadieniais vakare - gyvas džiazas.

Soul & Pepper visai nieko, nors del ''labai gero" maisto stipriai pasigincyciau. Gera vieta pavalgyti, bet nieko isskirtinio skonio/pateikimo prasme.

Visai vidutiniskas pasirode isgirtasis ,,Meat lovers pub". Desreles - ok, burgeris - nieko gero. Paprasta dienos pietu kavine, nors, panasu, kad daug isreklamuota ir siaip ''madinga" vieta.
Atsakyti
QUOTE(Bardana @ 2014 02 25, 02:10)
butent tie Oze, tai nelabai 4u.gif nes ten bistro..tas pats ir su sushi labuki Oze..Sushi Labuki restorane neblogi, gal nera patys skaniausi, bet neblogi..o tuoj Oze Labuki bistro- jie yra tiesiog siaubingi..nors pries pora metu buvo  skanus..

Sushi man skanus "Shimai sushi and wine", aciu tam, kas rekomendavo thumbup.gif

Papildžiau atsakymą, kur Vilniuje galima rasti "Devynis drakonus". Pati nesu "Oze" ten valgiusi - pakomentuoti negaliu. smile.gif
Taip, "Oze" daug žinomų kavinių ir restoranų bistro. Ar ir "Radharanės" bistro? Lyg nemačiau atskiro restorano g.gif .Tuomet nusivylimas, nes tame indiško vegetarinio maisto restorane jau vien aptarnavimas, pateikimas sukuria ypatingą aplinką. Na, skubant gal ir patogu užkąsti tuose bistro, bet visai nevilioja, norint praleisti vakarą.

"Shimai sushi and wine" man irgi patiko - turbūt ir rašiau dar vasarą. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 26 vasario 2014 - 12:05
QUOTE(-čiobrelis- @ 2013 03 12, 10:26)
Gal būtų kokių nuomonių apie restoraną Aloha?

Truputį vėluoja atsakymas hihihi.gif, bet "ALOHA" man įspūdžio nepaliko.
QUOTE(Tetis_ir_mama @ 2013 12 28, 12:30)
Jei norisi kazko is miltu  biggrin.gif  (picu, makaronu)- vienareiksmiskai rekomenduociau Vapiano  4u.gif Man pliusas, kad prie akiu gamina, o ten dirbantys berniukai (dazniausiai) visada taria zodi, kas su kuo labiau dera, kas skaniau ir net apie makaronu formas pasakoja nesustodami  biggrin.gif
Ir kas be ko- labai skanu  thumbup.gif

O man "Vapiano" ... Atrodo kažkuriam laikui madinga vieta, ir tiek. Maistas irgi nepasirodė labai ypatingas. ax.gif
QUOTE(Victorious @ 2013 06 12, 15:09)
Kitas nusivylimas - "Sushi Express" Konstitucijos pr. Sušiai nepatiko, o miso sriuba vidutiniška. Taip pat ten garsi muzika ir aptarnavimas savotiškas. Grįžti nesinori.

Teko vėl apsilankyti tame "Sushi Express" - šįkart sušiai patiko labiau, bet nuomonė dėl muzikos ir aptarnavimo liko panaši. Manau, geriausia iš ten imti išsinešimui. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 26 vasario 2014 - 12:32
`Visa pica`- velgi Uzkalnio isgirta picerija. Picos tikrai skanios, padas plonutis, minkstas bet kartu ir traskus. Vienintelis minusas- nenurinktos lekstes, nevalyti stalai, ir siaip aplinka kurta is labai minimaliu lesu, padrikai ir be cinkelio. Vien del aplinkos ten grizti nenoreciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tetis_ir_mama: 26 vasario 2014 - 13:58
QUOTE(Victorious @ 2014 02 26, 11:55)
Papildžiau atsakymą, kur Vilniuje galima rasti "Devynis drakonus". Pati nesu "Oze" ten valgiusi  - pakomentuoti negaliu. smile.gif
Taip, "Oze" daug žinomų kavinių ir restoranų bistro. Ar ir "Radharanės" bistro? Lyg nemačiau atskiro restorano g.gif .Tuomet nusivylimas, nes tame indiško vegetarinio maisto restorane jau vien  aptarnavimas, pateikimas sukuria ypatingą aplinką. Na, skubant gal ir patogu užkąsti tuose bistro, bet visai nevilioja, norint praleisti vakarą.

"Shimai sushi and wine" man irgi patiko - turbūt ir rašiau dar vasarą. ax.gif


taip ir supratau, kadangi ten irgi valgiau, tai ir parasiau..Radharanes tai taip irgi bistro- atrodo jis taip, kad net prieit netraukia smile.gif niekad nemaciau, kad ten kas valgytu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2014 02 26, 12:22)
Truputį vėluoja atsakymas hihihi.gif, bet "ALOHA" man įspūdžio nepaliko.
O man "Vapiano" ... Atrodo kažkuriam laikui madinga vieta, ir tiek. Maistas irgi nepasirodė labai ypatingas. ax.gif

Teko vėl apsilankyti tame "Sushi Express" - šįkart sušiai patiko labiau, bet nuomonė dėl muzikos ir aptarnavimo liko panaši. Manau, geriausia iš ten imti išsinešimui. smile.gif

O man anksčiau labi, labai patiko aloha, dabar senai nebuvau ir patiekalų pasirinkimas, ir maisto paruošimas, ir aptarnavimas viskas patiko


o sushi skaniausi http://www.sushicity.lt/ thumbup.gif

QUOTE(Tetis_ir_mama @ 2014 02 26, 13:57)
`Visa pica`- velgi Uzkalnio isgirta picerija. Picos tikrai skanios, padas plonutis, minkstas bet kartu ir traskus. Vienintelis minusas- nenurinktos lekstes, nevalyti stalai, ir siaip aplinka kurta is labai minimaliu lesu, padrikai ir be cinkelio. Vien del aplinkos ten grizti nenoreciau smile.gif

Kodėl be cinkelio g.gif ar neužkabina tai, kad antakalnio rajone, kur maitinimo įstaigų beveik nėra, įsikūrė TIKRŲ (krosnyje keptų) picų picerija biggrin.gif Šeimos picerija, šefas su visais bendrauja kaip su vietiniais (primena Italijos mažą miestelį), bet jei nenori bendrauti, tai ir nelenda į akis.
Nenurinkti ir nesutvarkyti stalai tikrai didelis minusas, bet man gyvenančiai šale, ši vieta išsigelbėjimas kai norisi greitai pavalgyti, beje pas juos visada yra gardžios sriubos ir skanios kavos!
P.S. O Užkalnis man nerodiklis, dėl jo požiūrio į maitinimo įstaigas galėčiau ginčytis iki nukritimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 02 14, 10:10)
Mums patinka "Osaka" Vilniaus g., Gan Bei Panoramoje. Reikia visur bandyti ir atrasti, nes vadovautis vien subjektyviu Užkalniu, kuris tik savo skrandžio ir skonio ekspertas, tikrai neverta.  4u.gif


Osaka, kai tik atsidarė buvo thumbup.gif dabar man nelabai ten..O Gan Bei, tai kolkas be konkurencijos blush2.gif man ten labai skanu..

http://www.sushicity.lt/ - cia nebandem. Reika isbandyti. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Apie sushius diskutuojat, man skaniausi PC Europoj Miyako. Sushi express visai nieko, bet net nelyginti su Miyako, o SE skaniausi kepti, konkreciau - Fudzijama.
Atsakyti
Teko lankytis "Stebukluose" Gynėjų g. ("Vilniaus vartuose"). Buvo įdomu paragauti molekulinės virtuvės maisto, bet net nežinau, ar norėčiau ten sugrįžti.mastau.gif
QUOTE(Bardana @ 2014 02 26, 20:11)
taip ir supratau, kadangi ten irgi valgiau, tai ir parasiau..Radharanes tai taip irgi bistro- atrodo jis taip, kad net prieit netraukia smile.gif niekad nemaciau, kad ten kas valgytu smile.gif

Kaip tik FB skaičiau komentarus apie "Radharanės" bistro - daugelis nusivylę, nes tie patys patiekalai, net arbata skiriasi nuo tikrosios "Radharanės". cool.gif
QUOTE(Caridian @ 2014 02 27, 15:40)
Apie sushius diskutuojat, man skaniausi PC Europoj Miyako. Sushi express visai nieko, bet net nelyginti su Miyako, o SE skaniausi kepti, konkreciau - Fudzijama.

"Miyako" skanūs tie sušiai, tiek sriubos. thumbup.gif
Atsakyti
Kiek kartų bandžiau prasibrauti į Visa Picą, tiek kartų nesėkmingai, ten tokios neblogos eilės ir picos sakė, reiktų laukti bent valandą.


Atsakyti
Sushių Bistro Oze -sushiai vieni baisiausių, sojos padazas -padažytas vanduo, imbieras beskonis, baisesni gal tik Flamingo sushiai (žveryne, kur pastoviai Betoj skelbia akcijas- geriau nesusigundyti).
"Vapiano" salotos gražaiai atrodo, bet pasitaikė sugedę pomodorai, nerealiai brangi kava ir desertai.
Sakyčiau svečius galima nusivesti į"Neringą"- beveik niekada neapvilia, klasikinė restorano aplinka, malonus aptarnavimas ir su Laisvalaikio kortele 12% nuolaida.
o SOYA žirmūnuose turbūt pati prasčiausia, geriau jau tada centre į Soya eiti.
Pati skaniausia kava ir atmosfera jei norisi tik kavos ir desertų - gedimino 9, Vagos knygyne- Šviežia kava, o antradieniais ir penktadieniais skaniausi eklerai dar būna.
Atsakyti