Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus krašto statybos

QUOTE(kristal @ 2013 06 13, 16:27)
Turėjome darytis betoninuis, bet po visų dvejonių ir informacijos rinkimo  likome prie uosinių beicuotų mediniu laiptų varianto.
Aš tai dar ankstyvą pavasarį buvau suorganizavusi susitikimą su laiptininkais, kai turėjau galimybę rinktis dar, bet likau prie mediniu uždaromis pakopomis laiptų.

labai idomu kodel apsisprendet medinius laiptus daryti 4u.gif
nes mes irgi svajojam apie betoninius, bet kaina aisku mediniu labiau patinka biggrin.gif
kaip tik paskutiniai pas tuos sveicariskus kaip ir I musu skoni, nes norime tik uzdaru ir su baltom popakopem ax.gif

pas mus kaip tik ruosiamasi pradeti ruosti pagrinda betonavimui, tai dabar suskubom su laiptininkais tartis, nes reikia zinot ar ka paruost del betoniniu ar visgi spaudziames ir imam medinius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 06 13, 21:31)
labai idomu kodel apsisprendet medinius laiptus daryti 4u.gif
nes mes irgi svajojam apie betoninius, bet kaina aisku mediniu labiau patinka biggrin.gif
kaip tik paskutiniai pas tuos sveicariskus kaip ir I musu skoni, nes norime tik uzdaru ir su baltom popakopem ax.gif

pas mus kaip tik ruosiamasi pradeti ruosti pagrinda betonavimui, tai dabar suskubom su laiptininkais tartis, nes reikia zinot ar ka paruost del betoniniu ar visgi spaudziames ir imam medinius  unsure.gif



Jei ne paslaptis, kaip konkrečiai skiriasi medinių ir betoninių laiptų kainos? Mums iki laiptų dar toli, bet jau pagalvojam smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Kažkas jau klausinėjo apie stogdengius. Man taip pat reikia. Patikimų, dirbančių su čerpėmis. Jei kas ką galite pasiūlyti būčiau dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(D'Arbuzas @ 2013 06 14, 06:41)
Jei ne paslaptis, kaip konkrečiai skiriasi medinių ir betoninių laiptų kainos? Mums iki laiptų dar toli, bet jau pagalvojam smile.gif


Ir mums aktualu wink.gif

Siaip suprojektuoti muriniai laiptai.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 06 13, 22:06)
Tas ekologiskas laminatas, kuri issirinkom, jau su kazkokia papildoma garso izoliacija, ir siaip labai malonus, ir spalva patiko.

Idomu dar del laiptu, kodel atsisaket betoniniu?

Tiesa, o jus kaip derinat laiptus - grindis - vidaus duris?


Gal gali į az įmesti kur ir kokį eko laminatą nusižiūrėjote? Mane kaina irgi labai stabdo, bet kai pagalvoji, kad kokiai 10-15 metų dediesi... lempas, kranus gali lengvai pasikeisti, o čia jau esminis dalykas, nesinori paskui tiek metų gailėtis.

Pagrindinis dalykas buvo labai didelė betoninių laiptų kaina. Bet dar papasakojo mums, kad sunku lygiai apdirbti paskui tuos laiptus, jau dabar ir nebepamenu visko.

Dėl derinimo ir man galvosukis, nes noriu platesnių grindjuosčiu, net galvojau apie baltas, bet tada dar sunkiau viska suderinti būtų doh.gif Yra du variantai mano galvoje:
-spalviškai derinti duris, grinduostes ir laiptų rankturius, ir tada kita gama laiptus ir grindis daryti.
-bandyti spalviškai vienodai daryti tiek duris, grindjuostes, tiek laiptus ir grindų danga.

Sunkiai sekasi kol kas ieškojimai doh.gif Beje, man tamsios durys labai grazu, palyginau interjerus sviesiom ir tamsiom durim, tai tamsios laimėjo smile.gif

QUOTE(Pupukas24 @ 2013 06 13, 22:31)
labai idomu kodel apsisprendet medinius laiptus daryti 4u.gif


Atsakiau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(D'Arbuzas @ 2013 06 14, 06:41)
Jei ne paslaptis, kaip konkrečiai skiriasi medinių ir betoninių laiptų kainos? Mums iki laiptų dar toli, bet jau pagalvojam smile.gif


kainos skiriasi mažiausiai 4-7 tūkstančiais. Toks pat (4000 t.) kainos skirtumas ir renkantis tarp uosinių ir ąžuolinių laiptų.
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2013 06 14, 14:11)
Gal gali į az įmesti kur ir kokį eko laminatą nusižiūrėjote? Mane kaina irgi labai stabdo, bet kai pagalvoji, kad kokiai 10-15 metų dediesi... lempas, kranus gali lengvai pasikeisti, o čia jau esminis dalykas, nesinori paskui tiek metų gailėtis.

Pagrindinis dalykas buvo labai didelė betoninių laiptų kaina. Bet dar papasakojo mums, kad sunku lygiai apdirbti paskui tuos laiptus, jau dabar ir nebepamenu visko.

Dėl derinimo ir man galvosukis, nes noriu platesnių grindjuosčiu, net galvojau apie baltas, bet tada dar sunkiau viska suderinti būtų  doh.gif Yra du variantai mano galvoje:
-spalviškai derinti duris, grinduostes ir laiptų rankturius, ir tada kita gama laiptus ir grindis daryti.
-bandyti spalviškai vienodai daryti tiek duris, grindjuostes, tiek laiptus ir grindų danga.

Sunkiai sekasi kol kas ieškojimai  doh.gif Beje, man tamsios durys labai grazu, palyginau interjerus sviesiom ir tamsiom durim, tai tamsios laimėjo smile.gif


Nebutinai reikes gailetis smile.gif Na tikiu, kad nusidros tos grindys su vaikais, kokios jos bebutu. Po 10 metu turbut nei vienos neatrodys kaip naujos. O paskui jau kai darysimes remonta, jei jo reikes biggrin.gif vaikai bus dideli, jau kazka ir padoriau bus galima susideti, jei noresis. Va sita issirinkom dabar. Gal tik spalva cia kiek sviesesne atrodo.. Gyvai trputi tamsesnis, bet labai toks jaukus.

Reikes ir man dar tu interjeru paziureti. Kaskart vis ziuredama i skirtingus dalykus kreipiu demesi biggrin.gif niekad neziurejau i duris.. Siaip pas mus 1a. yra koridorius su 3 durim vienoj sienoj, tai jei darytume tamsias jos gal labai isryskes, atrodys kaip koks ofisas su n duru doh.gif tai nuo pat pradziu mastem apie sviesias.. Bet siaip minti dar turiu daryt baltas vidaus duris ir baltas grindjuostes. Bet vyrui nepatinka, nes turi is kur gauti gryno uosio durims, tai sako geras daiktas, kam dazais ir chemija gadinti doh.gif O man aliejuota ryza spalva jau nepatinka... AI nebezinau lotuliukas.gif

O kada jus planuojat isikelti? Jus truputi jau prieky musu su darbais, tai kazin ar mes ne per optimistiskai mastom ant siu naujuju suspeti smile.gif
Atsakyti
Mes su dizaineriu derinom grindis, laiptus, duris ir grindjuostes, viską dėjom ąžuolo (durys ne masyvo, o faneruotos). Man gražu, kiek spėjau pamatyti visumą, mat iškart grindis grindininkas popieriumi užklojo biggrin.gif

Šį savaitgalį ateina ciocios išvalyti, Joninių savaitgalį kraustomės. Uf biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 06 14, 14:41)
...O kada jus planuojat isikelti? Jus truputi jau prieky musu su darbais, tai kazin ar mes ne per optimistiskai mastom ant siu naujuju suspeti smile.gif

Mūsų planas įsikelti iki šių Kalėdų smile.gif Labai tikiuosi, kad įgyvendinsim jį, jei darbai nestrigs.

QUOTE(Song @ 2013 06 14, 15:08)
Šį savaitgalį ateina ciocios išvalyti, Joninių savaitgalį kraustomės. Uf biggrin.gif


Song, sveikinu su įkurtuvėmis 4u.gif Beveik pagl planą jūs.
O kur duris užsakynėjai?
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2013 06 17, 09:01)
O kur duris užsakynėjai?

Dorvila smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Labai reiktu geru murininku su rekomendacija (keramikiniai blokeliai). Statybu vieta - Vilniaus raj.
Galima ir i a/z

Aciu!!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukexxx: 17 birželio 2013 - 17:23
QUOTE(coliukexxx @ 2013 06 17, 18:21)
Sveiki,
Labai reiktu geru murininku su rekomendacija (keramikiniai blokeliai). Statybu vieta - Vilniaus raj.
Galima ir i a/z

Aciu!!! 4u.gif


Imečiau až. Jei laisvi tarkitės.
Atsakyti
Sveiki visi.Nenoriu cia girtis,bet.Atliekame greitai ir kokybiskai namu fasado siltinimo darbus (su dekoru ir t.t.) gauname geru,kokybisku medziagu tiesiai is gamintoju Jums palankiomis salygomis.Dirbame greitai,visoje Lietuvoje.Esame privatus,ne firma.Tad kainu dideliu pas mus nera.Savi pastoliai.Zinau labai gera stogdengy nuo lentvario puses.Kaip rekomendacijas,galiu parodyti keleta paskutiniu namu . :)mano nr jei kam reiks +37060357235
Atsakyti