Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 8

Jei tinka pilkas metalic'as, tada analogiškas KGV36VL30E leis sutaupyti kelis šimtelius biggrin.gif
Atsakyti
man idomu, o jus visi perkat is parduotuviu ar uzsakot is kokiu svetainiu? g.gif kazkaip as nepasitikiu uzsakymais is svetainiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 07 17, 17:37)
Jei tinka pilkas metalic'as, tada analogiškas KGV36VL30E leis sutaupyti kelis šimtelius  biggrin.gif

Jo, ne kas už spalvą +300 mokėti blink.gif
Čia kaip ir galutinis variantas Bosch KGN34X44 (no-frost), jei nieko blogo nepasakysi. Atsarginis dar Bosch KGN39VL20 ir su no-frost, tik kiek didesnis, kas nėra man svarbu.



QUOTE(Eve-line @ 2013 07 17, 17:48)
man idomu, o jus visi perkat is parduotuviu ar uzsakot is kokiu svetainiu?  g.gif  kazkaip as nepasitikiu uzsakymais is svetainiu  blush2.gif

Kad jau nebe tie laikai, kad nepasitikėti. Aišku nereikia pirkti iš neaiškių svetainių, paskaitinėji atsiliepimus pvz. evertink.lt. Šitam forume ir mačiau temų su atsiliepimais. Ir be to dar yra galimybė susimokėti tik pristačius prekę.
Paskutiniu metu į parduotuves net baisu eiti, arba tuščios lentynos, arba varguoliškas pasirinkimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karteris: 17 liepos 2013 - 20:58
QUOTE(karteris @ 2013 07 17, 22:56)
Jo, ne kas už spalvą +300 mokėti blink.gif
Čia kaip ir galutinis variantas Bosch KGN34X44 (no-frost), jei nieko blogo nepasakysi. Atsarginis dar Bosch KGN39VL20 ir su no-frost, tik kiek didesnis, kas nėra man svarbu.
....

Minėtieji NoFrost'iniai naudoja daugiau elektros (A+, 309kWh vs A++, 227kWh), bet jų šaldymas šaldiklyje ir šaldytuve reguliuojasi atskirai. jei esate jautrus triukšmui, tai su NoFrost triukšmingesnis (42 dB(A) vs 39 dB(A)).
Atsakyti
Speedy, o mano ankstesnius klausimus pakomentuosite? blush2.gif

Ir dar idomus klausimas ar nieko nenutinka saldytuvui pervezinejant is vienos vietos i kita. Ruosiames neuzilgo kraustytis i kita gyvenama vieta, nes kazkas minejo, kad saldytuvui labai negerai pervezinejimas is vienos vietos i kita g.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 07 18, 09:26)
Minėtieji NoFrost'iniai naudoja daugiau elektros (A+, 309kWh vs A++, 227kWh), bet jų šaldymas šaldiklyje ir šaldytuve reguliuojasi atskirai. jei esate jautrus triukšmui, tai su NoFrost triukšmingesnis

Ačiū už pagalbą
Atsakyti
Laba diena,
Gal kas žinote modelį šaldytuvo, kad plotis būtų apie 45 cm.
Panačiai kaip šio Samsung RL17MBMS.

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2013 07 18, 11:20)
Speedy, o mano ankstesnius klausimus pakomentuosite?  blush2.gif

Ir dar idomus klausimas ar nieko nenutinka saldytuvui pervezinejant is vienos vietos i kita. Ruosiames neuzilgo kraustytis i kita gyvenama vieta, nes kazkas minejo, kad saldytuvui labai negerai pervezinejimas is vienos vietos i kita  g.gif

Gali nutikti "transportavimo defektas" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 07 18, 12:00)
Gali nutikti "transportavimo defektas"  biggrin.gif


Dekui, ta ir norejau isgirsti 4u.gif biggrin.gif
O dabar gal ir kitus klausimelius mano paziuretumet? blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki:) Labai noreciau speedy patarimo del saldytuvo smile.gif mums reikia didelio erdvaus salytuvo smile.gif imetu kelis kuriuos issirinkome gal patartumet mums ar verti demesio ar yra kazkokiu analogu geresniu smile.gif
Bosch KAN58A45

siemens KG49NAZ22
Atsakyti
QUOTE(semita @ 2013 07 22, 12:35)
Sveiki:) Labai noreciau speedy patarimo del saldytuvo smile.gif mums reikia didelio erdvaus salytuvo smile.gif imetu kelis kuriuos issirinkome gal patartumet mums ar verti demesio ar yra kazkokiu analogu geresniu smile.gif
Bosch KAN58A45

siemens KG49NAZ22

dar dedu sita i kompanija :
sharp

kuris jusu manymu verciausias demesio?smile.gif
arba gal ka galite pasiulyte ne mazesni nei 70cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(semita @ 2013 07 22, 14:11)
dar dedu sita i kompanija :
sharp

kuris jusu manymu verciausias demesio?smile.gif
arba gal ka galite pasiulyte ne mazesni nei 70cm smile.gif

Pas Sharp man nepatiktų lankstis kiekvieną kartą, kad pasiimti agurko, pomidoro ar pakelio sulčių schmoll.gif
Gal geriau tiktų toks Bosch.. Jie kainuoja kažkur 2800 lt.
Bet jis ne "NoFrost". Bet "elektros ryja" per pusę mažiau.
Atsakyti