Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 8

Speedy, Jus cia ziuriu 'kieciausia' ismanot viska, nusiziurejau liebherr cbp 4013, bet vienoj oarduotuvėj minėjo, jog senas modelis nebevertas demesio. Ka Jus patartumet ar imt sita ar kazka panasaus su panasiais parametrais? Aciu labai
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 07 22, 15:28)
Pas Sharp man nepatiktų lankstis kiekvieną kartą, kad pasiimti agurko, pomidoro ar pakelio sulčių  schmoll.gif
Gal geriau tiktų toks Bosch.. Jie kainuoja kažkur 2800 lt.
Bet jis ne "NoFrost". Bet "elektros ryja" per pusę mažiau.

man patiko jusu sitas rekomenduotas smile.gif o geriau rinktis su "No frost" ar be jo? ka tas daiktas duoda biggrin.gif kad atsildyt nereikes i metus karta smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(semita @ 2013 07 22, 19:17)
man patiko jusu sitas rekomenduotas smile.gif o geriau rinktis su "No frost" ar be jo? ka tas daiktas duoda biggrin.gif kad atsildyt nereikes i metus karta smile.gif?

kad atsildyt nereikes i metus karta - TAIP.
Yra panašių ir su NoFrost.
Tik ne tokie ekonomiški.
Atsakyti
O kokia nuomone apie siemens saldytuvus bendrai? Reiktu ne "No frost" su didele kamera smile.gif
Atsakyti
Gera nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 07 23, 10:00)
Gera nuomonė.


O gal galima placiau, kodel gera nuomone?
Atsakyti
Tvarkingai padaryti ir nekelia papildomų problemų.
Atsakyti
Gal galit parekomenduoti šaldytuvą su šaldikliu (turbūt iš tų standartinio pločio ir 170-190 cm aukščio)? Kaina iki 1500, bet galėtų būti ir mažiau, pageidautina A++ energijos efektyvumo klasės ir tylesnis. Dėl tų kitų opcijų nelabai išmanom (visokios nulinės temperatūros, no frostai ir pan.), kas naudinga, bet gal iš patirties kas gali parekomenduoti, ko tikrai reikėtų? Nesinori rinktis vien pagal spalvą ir kainą smile.gif

Iš anksto ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqqqqq: 23 liepos 2013 - 13:49
KGV36VL30E
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 07 23, 14:37)
Tvarkingai padaryti ir nekelia papildomų problemų.


Bet turbut reiktu ziureti, kur jie surinkti? Nes maciau yra ivairiu saliu surinkimo g.gif
Atsakyti
Sveiki,

pribrendo ir man reikalas išsirinkti šaldytuvą, nelabai apie juos ką išmanau, tačiau žinau ko noriu:) gal bus kas pasiūlys kokio modelio turėčiau ieškoti pagal šiuos reikalavimus:
-pastatomas
-metalo ar plieno spalvos (tačiau ne plastikas, o metalizuotas) - blogiausiu atveju baltas
- būtų tylus (aišku,ir kad mažai/mažiau elektros "valgytų")
- nedidelis 1,4-1,60 aukščio
- šaldiklis (iš bėdos šaldymo kamera) apačioje, geriau 2 stalčiai
- norisi patikimo gamintojo
- ne būtinai, bet smagu būtų turėtų lentynėlę vynui, gėrimams
- turėtų būti galimybė keisti durelių kryptį
- norėtųsi tilpti iki 1500 lt


rankenos ar ne - neapsisprendžiau.

gal galite parekomenduoti kur pigiau būtų galima ir įsigyti?smile.gif

ačiū, 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiktoo: 23 liepos 2013 - 22:37
Sveiki,renkamės įmontuojamą šaldiką iš Liebherr smile.gif Svarbiausia investicija į ateitį:mažos elektros sąnaudos,A+++.Renkamės iš dviejų modelių,abiejų kaina panaši,tad kas būtų geriau ICP 3314 ar ICP 3026.Aišku norėtųsi pribumbasų,bet tiek to apsieisim ir be jų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiduke: 24 liepos 2013 - 00:17